Vrácení zakoupené hry Aerofly FS

Hry a zábava na Macu byly dlouho po hříchu opomíjeny. Dnes tomu tak není a jak pro MacOS X a zejména pak pro iOS je nabídka her a zábavy opravdu bohatá. Zde najdete tipy i pomoc v této oblasti.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, lukas5, petrskuta

Odpovědět
salapenos
Příspěvky: 1
Registrován: 23 srp 2013 21:29

Vrácení zakoupené hry Aerofly FS

Příspěvek od salapenos » 23 srp 2013 21:37

Ahoj. Chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s vrácením zakoupené hry v appstore? Dríve jsem již pár placených aplikací vracel ve verzi pro iphone nebo ipad. Teď jsem se ale dostal do prekérní situace, protože s vrácením verze pro macbook si nevím rady...
Nebyl by zde někdo tak ochotný a neporadil by mi?

Kyssi
Příspěvky: 16
Registrován: 05 lis 2013 10:57

Re: Vrácení zakoupené hry Aerofly FS

Příspěvek od Kyssi » 06 pro 2013 10:10

Ahoj,
řekl bych že to bude stejný postup - postup i s anglickým překladem některých odůvodnění najdeš v tomto odkaze na Jabličkáři:

Kód: Vybrat vše

http://jablickar.cz/reklamovani-nakupu-aplikaci-v-app-store/
V současném systému ale došlo ke změně a tak bych ti spíše doporučoval následující postup:

Najdi si email, ve kterém ti přišlo oznámení o vyúčtování těch 2 her - podívej se na jeho datum.
Dole v emailu máš odkaz Purchase History - klikni na něj (to tě přesměrruje do iTunes a do přehledu nákupů)
Podle data si najdi "balíček" aplikací ve kterém jsou ty apliakce které chceš vrátit a rozevři si ho (klikni na šipečku na začátku toho řádku)
Pak zmáčkni tlačítko Report a Problem - v sloupečku u aplikací se objeví u každé možnost: REPORT A PROBLEM.

Vyber si tu kterou chceš vrátit a klikni na "její" ohlášení problému - to tě přesměruje do Safari na stránky applu, kde se budeš muset přihlásit.

Po přihlášení pak pak jen vyber správný důvod, dobře ho popiš a odešli ke schválení

Odpovědět