Ventilator

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Jozostarcik
Příspěvky: 2
Registrován: 23 říj 2014 19:31

Ventilator

Příspěvek od Jozostarcik » 24 říj 2014 18:17

Ahoj. Tak mam zase problem. Ten smejd apple po vymene HDD na SSD zacal silene rvat ventilator. A nechce prestat. Predpokladam ze nejakej magor vymyslel teplotni cidlo do HDD a SSD zadne nema. Nema prosim nekdo napad kde ci jak to odstranit? Jinak uz jsem vyresil ten nesmysl s vystupem dozadu. Pomoci par stinenych kabliku jsem USB prehodil na celni panel dopredu je tam misto. Aluminium se dobre vrta takze neni problem to pak dobrousit. Sice jsem tam jeste nechal reprak ale podstate jsem mu skalpoval plast. Nevim kdo potrebuje v pocitaci zvukovku ale ja to nejsem. Kamera jde take zlikvidovat me nikdo sledovat nebude a ja nehodlam svuj prekrasnej xicht nikomu ukazovat. U mikrofonu je to jednoduche staci ho vyletovat a dat 8ohmu odpor s kondikem. ja vam dam sledovat a spehovat amici. :oops:

Na trolling tu není nikdo zvědavý.
Příspěvek prosím uprav do nějaké smysluplné podoby (co máš za Mac a jaký problém řešíš) bez OffTopic poznámek.
MichalM.Mac

Uživatelský avatar
makatch
Příspěvky: 327
Registrován: 31 črc 2012 08:27

Re: Ventilator

Příspěvek od makatch » 24 říj 2014 18:51

Odporúčam ti prejsť na inú značku a vykašlať sa na šmejd Apple.Také Raspberry Pi je pre teba úplný ideál. :D Tam príliš niet čo vykuchať.
iPod, iPhone and iPad Firmware Download
Sprievodca Jailbreakom

MacBook Pro13, Early 2011, OS X Yosemite 10.10
iPhone6+,9 beta2

Uživatelský avatar
Zen
Příspěvky: 35
Registrován: 04 srp 2012 14:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventilator

Příspěvek od Zen » 25 říj 2014 08:19

zde je velice pravdepodobne, ze svým neodborným zásahem si to cidlo porusil.

Zkusil bych otestovat teploty s pomoci SW pomucek typu iStats, manualne nastavit rychlost otacek pomoci Fan control.
Obrázek

Odpovědět