Objektviní pohled na Macbooky

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
kecmo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 pro 2014 12:55

Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od kecmo » 14 bře 2015 00:14

Dobrý den, mám v plánu si pořídit macbook pro ale potřeboval bych vědět vaše zkušenosti a názor na macy. Zajímá mě reálná uživatelská zkušenost-kdybych se měl řídit slovy Tima Cooka tak bych měl doma snad i Apple Tv
1) Jaký máte mac, jestli jste s ním spokojeni. Seká se vám? ( jasně že právě zakoupený mac se sekat nebude, myslím tak 2-3 roky)
2) Pokud byste měli možnosti si znovu koupit nový pc, šli byste do macu nebo do pc s windows a proč
3) Nějaké takové ty zkušenosti-padání aplikací, zamrznutí systému a názor na updatovaný macbook pro
Děkuji

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4642
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od ra3662 » 14 bře 2015 01:05

1/ Mac mini 2,26, 2,53 MBR 2,4, bohužel je to víc než 2-3 roky, neseká se jede stabilně, fše OK.
2/ ANO
3/ pokud to vezmu na počet ujetých hodin práce a případného zaseknutí systému nebo aplikace tak se to nedá vyjádřit ani v promilích (desetiny procent)

Zeggjk
Příspěvky: 836
Registrován: 15 bře 2013 11:17
Bydliště: Děčín

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od Zeggjk » 14 bře 2015 06:40

Macbook air viz. můj podpis - 2 roky starý. Neseká, velká spokojenost. PC s win domů už ne úplně mi to stačí v práci. Jinak ke slovům Tima Cooka, má pravdu. Macbook iphone ipad appletv - skvěle to spolupracuje :-)
iPhone 15 pro 128GB
Macbook Pro 14" 2021 M1 Pro, 512GB SSD, 16GB RAM
Mac mini 2014, Intel i5 1,4GHz, 250GB SSD, 4 GB RAM
AW Nike+ Series 4 GPS 44mm
Apple TV 4K

KarelP
Příspěvky: 138
Registrován: 17 úno 2013 21:24

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od KarelP » 14 bře 2015 08:52

1.Retina 15" 2012 2,3GHz 8G ram 256 ssd, naprostá spokojenost, běží plynule a stabilně. Instalace nových systémů formou aktualizace.
2. Určitě opět Mac.
3.Win mám v práci a to mi stačí. Ale nebýt pár programů které nejdou provozovat ani ve virtuálním prostředí, tak mám Mac i tam.

Niethalf
Příspěvky: 387
Registrován: 04 kvě 2014 09:40

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od Niethalf » 14 bře 2015 08:53

viz podpis. s tím že mám osx Mav a na nový nejdu.

iMac mám na práci a zábavu. Koupený jako nový a funguje skvěle.
MBA koupený jako bazarovka a je čistě jenom na práci. Mám přímé srovnání s MB Dell s W7. Pokud by to šlo, měl bych všechno na MBA, což bohužel nejde.

na MB prostě pracuji, neřeším instalace, update, antiviry a jine sračky z oken. Nic se neseká, nic nevypínám funguje to vždy když potřebuji.

1. seká v čem? jediné co se mi doma seká je iPAd mini kterej zabil iOS8. Na Macu zadne padani nic.
2. stopro do Macu. Na Win nemam nervy a touchpad je dokonalost.
3. zalezi co natom hodlate delat .To je nutno promyslet predem. Pokud chcete narocne vci, neporizujte bazarovej MBA atp. Napište si na papír co natom chcete dělat a pak to v krámu běžte vyzkoušet. Nechejte si to vysvětlit, ukázat. Stojí to dost peněz, požadujte maximální podporu. Až potom bude vědět, zda ano či ne.
iMac 21.5-inch, Late 2013 + Magic Trackpad
taška Thule Stravan Deluxe Attache - všechno od Apple v ní nosím
iPad mini + LifeProof pouzdro
iPad mini 4 + diar pozdro
iPhone 6
iPhone 5SE
iPhone 5c
iPod nano
Apple TV
AirPort Express

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od rony » 14 bře 2015 09:20

len pred par dnami tu niekto iny dal svoju anketu :) ktora bola prepracovama odporucam mrknut.

1. predtym mac mini 2009, dokupil som macbook air.
mac mini mi uz zacal vadit kvoli rychlosti nabootovania, teraz primarne pouzivam mba, som spokojny s vykonom, no vadi mi koncept laptopu na stole a planujem zasa osvedcene desktop riesenie a mba si ponecham.

2. mac. preco? pre mna radikalna zmena vnimania pocitaca, uz nie som jeho monter a nehram sa s nim ako s legom ale mam cas ak uz tak nieco robit a pritom to nie je neustale ladenie skumanie.

3. nemam nazor na mbp, lebo ho nemam. padanie aplikacii ani moc nepozorujem, nezastieram, ze je to tiez software ale nic vyznamne si nepamatam.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

LukasiMac
Příspěvky: 20
Registrován: 23 črc 2013 15:33

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od LukasiMac » 14 bře 2015 13:06

Zdravím:) mám imac 2011 21,5 a Air 2013. Na obou jede os x yosemite občas cca jednou za 4 měsíce spadne safari ale to neřeším :D jinak vše jede plynule a windows k ničemu nepotřebuju. Nic zatím nebylo v servisu protože to nebylo potřeba... Šel bych do Macu určitě znovu...

Michal919
Příspěvky: 26
Registrován: 26 led 2015 13:49

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od Michal919 » 14 bře 2015 13:38

Nedávno jsem ještě měl probook od HP a teď mám macbook air. Když je srovnám tak HP mělo oproti airu dostatek výkonu k hraní her, ale naopak mac je úžasně tichý, lehký, má mnohem lepší displej, podsvícenou klávesnici, super trackpad a trojnásobnou reálnou výdrž baterie. Co se týká systému, tak mám v macbooku jak osx tak i windows (přes bootcamp) a to prakticky jen na hry a kvůli jednoho programu (arcgis). OSX je stabilní a rychle jsem si na něj zvykl, klávesové zkratky jsou dost podobné, jen se u základních zkratek jako copy, paste,find atd. používá klávesa command místo control. Jediné co mě štve, je kooperace pages (textový editor) s wordem, při otevření wordovského dokumentu skrz pages se rozhodí styly a další možnosti textu. To řeším tak, že mám office for mac a zůstal jsem věrný wordu. Úžasná je spolupráce s iphonem - přenos písniček, fotek, zálohování, telefonování a psaní zpráv z macbooku, synchronizace záložek a prohlížených webů v safari... Když jsme u toho safari, tak zřejmě nejde, nebo jsem to zatím neobjevil, aktualizovat stránku jedním talčítkem jak je tomu u prohlížečů ve windows klávesou f5.
Přechodu na mac rozhodně nelituji, naopak jsem za tento krok do neznáma rád.

Uživatelský avatar
piXie
Příspěvky: 641
Registrován: 20 zář 2012 09:11

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od piXie » 14 bře 2015 18:18

CMD+R
iPhone 4S 32GB ❯ iPhone 5S 64GBiPhone 7 Plus 256GB ❯ iPhone 11 128GB
NEW iPad 32GB, WiFi, Cellular, Black, iOS 9.3.5
MacBook Pro 15-inch, Mid 2012 ❯ Mid 2015 ❯ 2017 ❯ MacBook Pro 16-inch, 2019, i9 2,3 GHz, 64 GB, 1 TB

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od Kobra23 » 14 bře 2015 18:45

piXie píše:CMD+R
to jsou dve tlacitka
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od Kobra23 » 14 bře 2015 18:48

Nejstarsi Mac na kterem delam je Macbook 5 let stary. Davam mu zabrat a presto je dokonaly. Aplikace nepadaji. V budoucnu vzdy jen Mac/Macbook
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

Michal919
Příspěvky: 26
Registrován: 26 led 2015 13:49

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od Michal919 » 14 bře 2015 23:31

Neustále jsem zkoušel kombinovat klávesu F5 s ctrl, cmd či altem. CMD R..efresh mě však nenapadl.
Díky!

Marwin
Příspěvky: 33
Registrován: 21 zář 2013 16:33

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od Marwin » 15 bře 2015 08:17

to co se na win dělalo s ctrl se na macu dělá s cmd (ne vždy na 100% ale obecně ano) jinak stisk ctrl + R i na win strojích dělá to co f5 ;)
MacBook Pro 13,3" Mid 2014
iPhone X - 256 GB
iPad mini 3 - LTE 128 GB
AirPort Extreme 6 gen.
AirPort Time Capsule 6 gen.
Apple TV 3.gen
Magic Mouse

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od sallvator » 15 bře 2015 08:52

Jen doplnim ze primo v systemu v nastaveni se da nastavit ctrl misto cmd a zkratky tak budou stejne jak na win (ctrl+c, ctrl+v,...)

Tomas1334cz
Příspěvky: 379
Registrován: 22 pro 2013 17:40

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od Tomas1334cz » 15 bře 2015 09:29

1) viz popisek - 15" je mid 2012, neseká se absolutně vůbec. Samozřejmě občas (cca jednou za půl roku) je potřeba hard restart, protože nějaká aplikace zamrzne, ale nic, co by mě nějak otravovalo. 13" je nový, tam šlape všechno perfektně.

2) Rozhodně Mac znovu. Je sice pravda, že většina dost věcí, které se mi na OS X tak líbí už Win 10 má taky, ale pořád mi OS X přijde uživatelsky přívětivější.

3) Moc aplikací nepoužívám a ty, co používám běží v zásadě perfektně. Jediné co, tak Safari poslední dobou trochu blbne, ale opět nic, co by mě otravovalo.

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od MichalM.Mac » 15 bře 2015 10:20

1) MBA 2012 13' 8 GB RAM. Běží bezvadně. Pouze lehce závidím novějším generacím výdrž na baterku.
2) Vzhledem k tomu, kolik to teď stojí, fakt doufám, že ještě pár let vydrží. Nicméně bych se vážněji rozhodoval mezi BTO (více RAM, možná lepší procesor) MBA 13' a rMBP 13'. Momentálně by asi vyhrál rMBP, protože možnost 16 GB RAM a druhý Thunderbolt port. Hodně v terénu virtualizuji a mam občas problém se do 8 GB vejít. Druhá věc jsou 2 thunderbolt porty. Hodily by se velmi.
3) Zatím stále na 10.9.5. Systém stabilní. Občasně zatuhnutí snad jen u Finderu tak jednou za 2 týdny. To už je taková klasika.

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od sallvator » 15 bře 2015 10:43

jinak tedy také přidám své zkušenosti

1. Mám už svuj 3 macbook air aktuálně 2014, měl jsem chvilku i pro 13 retinu, za ty 4 roky co macky používám sem nikdy nepřišel o data, parkrat se určo něco seklo nebo spadlo, dělám v adobe a tak 2x mi spadl Photoshop když sem ho hodně zahltil ale všechna data se obnovila bez strát, jednou jedinkrát a to si dodnes pamatuju a i sem si to fotil mi to hodilo jaký si "blue screen" prostě celej system spadl napsal hlašku o chybě a restartoval se, ovšem všechno co sem měl otevřeno naběhlo zpět bez žadných strát (programy, prace, prohlížeč, vše..) a to bylo v BETA verzi systému.

Jinak sekání, padání, viry nic, více meně na macu neexistuje to už se musíte hodně snažit aby ste to sekl nebo zahltil.

2. Windows už nikdy, občas sním mám zkušenost v praci a je to jak 100 let za opicema, padání, sekání, viry, nesmyslné chybové hlašky...přejít na mac bylo v mém profesním a "technickém" životě to nejlepší

3. update je přes appstore, stejne tak i nová verze systému, vše je příjemné a neotravuje to, nenutí to jen výjmečně se objěví (zažil sem snad 2x) nějáká bezpečností aktualizace která je povinná a počítač na ní upozornuje

nabster999
Příspěvky: 70
Registrován: 25 říj 2013 15:51
Bydliště: Debraď, KE-okolie, SVK

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od nabster999 » 15 bře 2015 18:42

1) kopirujem sem svoj prispevok z inej témy: "víš co? ja mám retinu (viz podpis) spočiatku som bol "najstastnejsi clovek" na planete ze ju mam, ale dnes.. no nevim .. najprv som mal tie škrabance pod displejom (viď. moje ostatne prispevky) - po reklamacii vymenený display za nový - avšak LG panel, čize podsvietenie zlé, biela farba sa javí ako žltá, čierna zasa má iné podsvietenie v rohoch - určite pojde na dalsiu reklamaciu .... potom zasa upgrade na YOSEMITE - neustale problem - dodnes nevyriešený - už ani nečakám že niekedy vyriešia s WIFI... (so zapnutym bluetooth nefunguje wifi - vyskusaná každá metóda na "riešenie" - možno pre tých čo nepoužívajú bluetooth to nevadi, ale ak ste bežne na externom monitore a použivate myš aj keyboard cez bluetooth tak je to zlé) .... čo sa týka samotnej techniky tak jedine superlatívy, neseká, nemrzne,.... avšak v dalekej buducnosti ak príde rad na výmenu toho stroja (chcel by som sním vydržať min. 5 ďalsich rokov) bude asi prechod na Air + iMac "

2) ANO, staci mi windows na druhom notebooku kvoli nektorym programom a stačí....

3) zamrzani ziadne, jedine autocad 2014 mi obcas padne, ale to je vseobecne známe po prechode na YOSEMITE (chce to upd. na Autocad 2015), update pokial ponukne, tak vacsinou vykonám (vadi mi jedine update kvoli podpore nových fotoaparatov :D )
update na MAvericks bol klasickycez appstore, prechod na Yosemite som dal clean install, absolutne bez problemov
Apple MacBook Pro 15" Retina i7 2.4GHz, 8GB 1600 MHz DDR3L, 256GB flash SSD, - 10/2013
Apple iPad Air Wi-fi 16GB Space Gray - 11/2013
Apple iPod Shuffle 2GB Space Gray - 03/2014
Apple iPhone 6s 64GB Space Gray - 10/2016

Miro
Příspěvky: 2
Registrován: 05 dub 2015 10:19

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od Miro » 05 dub 2015 10:27

Michal919 píše:Když jsme u toho safari, tak zřejmě nejde, nebo jsem to zatím neobjevil, aktualizovat stránku jedním talčítkem jak je tomu u prohlížečů ve windows klávesou f5.
Ja som si nainštaloval rozšírenie pre safari s názvom Keystroke. Tam sa dá nastaviť takmer všetko - refresh, pgdn pgup a predchádzajúca stránka atď atď. Samozrejme aj s použitím jedinej klávesy! Toto rozšírenie mi nie len uľahčilo prechod z Windows, je to ešte lepšie, napíklad som si tam dal aj skratku na ďalšiu stránku v očíslovaných stránkach (napr. bazoš a pod.)
Miro
Naposledy upravil(a) Miro dne 05 dub 2015 11:02, celkem upraveno 1 x.

trevor12
Příspěvky: 200
Registrován: 27 črc 2014 10:53

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od trevor12 » 05 dub 2015 10:44

1) MBP late 2007, 4 gb ram, SL a yosemite (dual boot), neseka

2) nesel, mam jeste podobny hw ntbk s win a mac je proti nemu pomalej, budu mit win ntbk ptz nechci bootcamp ani parallels a mam dost specificke aplikace jen pro win a navic mi proste win vic vyhovujou

3) nic nezamrza, nepada, novej rMBP je na mne drahej a po vyprseni zaruky bych se bal ceny oprav ...

Uživatelský avatar
Borivas
Příspěvky: 121
Registrován: 01 srp 2012 07:08

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od Borivas » 05 dub 2015 11:14

1) MacBook Pro 15 ,2014 , i7 2,8Ghz, 16GB Ram, 1TB SSD. Naprostá spokojenost, je to můj druhý Mac. už nepotřebuji WIN. Občas na Win jsem a stačí mi to. Raději Linux než Win. Mac os x bez problémů. Prostě UNIX system.

2) Do win bych už nešel z důvodu spolehlivosti HW+SW, bez virů = bezpečnost.

3) Padání aplikací ne, jen mám sem tam problém s "Mail" ale to nemám jen já. Stále doufám, že ji Apple opraví.

P1x3L61
Příspěvky: 151
Registrován: 23 kvě 2014 20:54

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od P1x3L61 » 12 dub 2015 21:32

1) Macbook pro retina late 2013 (2,6GHz, 8GB RAM, 500GB SSD), nemám ho ani rok, a seká GUI (aj Mavericks aj Yosemite), seká obyčajné scrollovanie PDF súborov v Preview ( nepomohol clean install, reset PRAM / SMC , jednoducho nič). Okrem toho som spokojný. Rýchly, nič nepadá, funguje zodpovedne.
2) do macu, ale ak notebook tak radšej lacný AIR a domov iMac
3) odpovedané v prvom bode :)

Uživatelský avatar
mikijoy
Příspěvky: 208
Registrován: 27 zář 2012 07:47

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od mikijoy » 12 dub 2015 22:33

1) MacbookPro 2010 a MacPro 2008. Naprosta spokojenost (pouzivam ale stale Snow Leopard). Na MBP mam porad i puvodni harddisk a presto mi neprijde, ze by byl pet roku stary (rozumej pomaly a nepouzitelny). Je to relativne rychly a prijemny stroj. Jen uz se mi snazi profouknout baterka skrz trackpad, nova je na ceste.
2) Windows nechci na svem soukromem pocitaci ani videt (ac mam k soucasnemu smerovani SW vyvoje u Apple vyhrady), vlastnim pracovni HP a pravidelne mam chut jej hazet z okna. Nicmene se nevyhnu pouzivani MS Office, takze me obcas "trapeni" potka ;)
3) Kdyz na MBP pustim nejaka makra ve Photshopu, uz z toho ma chudak docela dost, ale vzhledem k procesoru se neni co divit.
... even the very wise cannot see all ends

iMichall
Příspěvky: 16
Registrován: 03 říj 2012 16:19
Bydliště: Praha 10

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od iMichall » 03 kvě 2015 23:16

Zdravím i já bych se přidal k podpoře Apple.

1. Vlastním již 5. zařízení společnosti Apple s tím, že jsem se již dvou zbavil a nahradil novějšími typy. Původně jsem měl iPad2 následně jsem si koupil iPhone 4S a vše za rok vyměnil za iPad Air a iPhone 5S mezi tím jsem si koupil iPod 7th Gen. Mac jsem pořídil minulý rok a to MacBook Air 2013 verzi a dosud jsem spokojen a jen tak nevyměním. Jedu na Yosemite a s upřímností mohu oznámit, že jsem naprosto spokojený a nesetkal jsem se s žádným problémem. Od té doby co jsem si koupil zařízení s iOS musel jsem jít do MacOS.

2. Pokud bych si měl koupit nový PC, tak nikoliv PC, ale iMac, na který mám již velké plány a rozhodně už nic jiného než iOS či MacOS nechci.

3. Nezamrza, vše je stabilní a vše synchronně pracuje na stejné linii. Žádné záseky ani problémy.


PS: Rozhodně se řid slovy Steva Jobse a pak Tima Cooka :)


Hodně štěstí :)
s pozdravem,
iMichall

iPhone 6S 32GB
Apple Watch
MacBook Air 2013
Apple TV 2015

filipvele
Příspěvky: 189
Registrován: 17 dub 2014 13:41

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od filipvele » 04 kvě 2015 06:42

Zdar.
1) Macbook Pro Retina 13, late 2012, 128Gb, 8Gb ram. Používám především jako soukromý, tedy ne ne práci. Hlavně úpravy fotek, drobnější střih videa, net, filmy... Jinak mám už asi 4 roky iPhone 4s, pak nějaký iPad s retinou, ten co má ještě 30pin konektor, nově iPhone 6 a iPad air a vše víceméně bez problémů.
2) Záleží na okolnostech, pro sebe jen mac, pro práci je to otázka. Pokud člověk potřebuje všechny ty office je asi win výhrou. Já bych to ale nechtěl.
3)Nezamrzá, nepadá, obecně bez problému.

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od Honza.Mac » 27 kvě 2015 07:14

Od 1.4.2015 jsem z5 na Apple produktech, před tím jsem hodně dělal na Linuxu.
1) rMBPro 15" viz. podpis, výkonostně na 1 s *****, virtualizace je teď o něčem jiném. V kombinaci s Thunderbolt SSD ext. diskem a BASEQUI miniDrive s 128GB microSDXC kartou je to kapacitně/rychlostně dostačující.
2) 5 let jsem dělal na "klasickém" PC ale s linuxem a po Apple se mi stýskalo, jak jednou člověk okusí Apple, nikdy jej nepřestane milovat, pokud se nestane ortodoxním Win uživatelem či Android fanatikem.
3) Mám late 2012, nikdy jsem nezaznamenal jakýkoli pád ať aplikace či systému, jen jednou ale to byla chyba obsluhy co nejdříve zašifrovala disk FileVaultem a pak instalovala a obnovovala ... :lol:
Office jsem vyřešil nákupem Numbers, Keynote, Pages, kompatibilita s M$ Office zaručena, síťové disky v práci připojuji pomocí SMB protokolu, občasná úprava fotek, střih videa z tréninků a dovolených, gró u mne tvoří virtualizace ve VMware jak serverů tak klientů, virtuálky mám uložené na TB ext. disku a není to poznat - rychlost, nesekají se atp.
rMBPro sebou tahám všude, potřebuji tedy "mobilní" net, mám LTE modem a konfigurace pomocí HiLink v Mac OS X jednoduchá, VPN řešeno pomocí TunnelBlick atd. atd. bych mohl psát do nekonečna.
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Objektviní pohled na Macbooky

Příspěvek od mberdych » 27 kvě 2015 08:19

Sorry, ale musím reagovat. Komentujes tu android fanatiky a sám píšeš jako ukázkový apple fanatik. Že se s ničím jiným nedá dělat, nebo že je apple tak výjimečný? Tvůj pocit, jistě, ale komentovat jiné bych si nedovolil. Sám mám Retina Mac book a jsem víceméně spokojen, ale takhle nekriticky ho tedy nevidím. Mám teď android (ano potrefená husa), protože iP6 a 6+ mě přijdou nic moc (a kde ty časy stability jsou), ale nebudu uživatelům iphonu, kterým vyhovuje říkat , že jsou fanatici.

Odpovědět