Macbook Pro 2015 zvuk spod klávesnice

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Veterans97
Příspěvky: 2
Registrován: 22 lis 2018 08:02

Macbook Pro 2015 zvuk spod klávesnice

Příspěvek od Veterans97 » 22 lis 2018 08:03

Zdravím.

Asi 7 dní dozadu som si všimol že mi Macbook pro 2015

OS Mojave (v 10.14)
MackBook Pro 2015
Procesor 2,7 GHz Intel Core i5
Pamäť 8 GM 1867 MHz DDR3
Grafika Intel Iris Gprahics 6100 1536 MB

vydáva zvláštny zvuk, nie hlasný, ktorý je počuť hlavne keď je ticho (žiadna hudba…) a ste blízko pri mackbooku. Spočiatku som si myslel že je to ventilátor, no stiahol som si tool a skúšal som pustiť ventilátor na 30-50-70-100% akonáhle sa chladenie rozbehlo/hučalo tak ten zvuk cez ventitátor nebolo počuť, a bolo mi jasné že to nieje ventilátor (teda myslím si).

Pozerla som aj teploty a mackbook bol od 45-70 stupnov zaležalo od typu práce. Skúšal som mac aj aktualizovať, reštartnúť no nepomohlo.

Hľadal som podobý problém na google ale vždy som našiel len problémy ohľadom ventilátoru (úplne iný zvuk ako v mojom prípade). Na jednej stránke som našiel ale podobný problém no bohužiaľ nebola na to žiadna odpoveď/riešenie.

Dal tam zvukový záznam podobný môjmu – https://soundcloud.com/steve-melvin/ret ... book-noise len s tým že mne sa to neopakuje v kuse ale napríklad každé 4 sekundy.



Neviete čo by to mohlo byť za problém? Rozmýšlam že by som s tým šiel do m:zone Eurovea, len sa bojím akú sumu mi povedia za opravu.

Vďaka za každu odpoveď, radu. :)

Odpovědět