Macbook vysoke teploty

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
sedlon
Příspěvky: 2
Registrován: 29 črc 2019 08:09

Macbook vysoke teploty

Příspěvek od sedlon » 29 črc 2019 08:11

Dobrý den, mám MacBook Air (13-inch, 2017) a nezdají se mi teploty, pri prehraaní videa na yt i hbogo se teploty klidne vysplhaji i na 100 stupnu, predpokladam ze tyto teploty nejsou v poradku nebo se milim? V pozadi mi beci maximalne qbittorrent a spotyfi ktere neprehrava. Mam smysl ho reklamovat aby uznali reklamaci? Cetl jsem na forech ze air ma vyssi teploty ale nezdaji se mi adekvatni pro pousteni jen videna v 1080p a dvou zalozkach ktera je fb a nejake google. Dekuji za rady

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Macbook vysoke teploty

Příspěvek od rony » 29 črc 2019 08:45

Nepises aky prehliadac
Nepises ci si nahodou neinstlaoval praveky Flash prave kvoli videu (co dnes uz nie je nutne a skor by som proti tomu varoval).

Nepises, ci pozeras to video na tom pocitaci samotnom alebo ho odosielas do AppleTV

a podobne.

Nepises kolko RAM ma tvoj Macbook Air

Ja by som povedal, ze ano video moze zatazit Air...
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

sedlon
Příspěvky: 2
Registrován: 29 črc 2019 08:09

Re: Macbook vysoke teploty

Příspěvek od sedlon » 29 črc 2019 09:19

8gb ram, i5, flash neni povolen deje se i pri sledovsni youtube takze preravac pres html5. Prohlizec jak safari tak chrome. Nevysilam do apple tv ani nemam zapojen externi monitor. Snad uz jsem vypsal vse potrebne. Tento mac je muj prvni.

Uživatelský avatar
MAF
Příspěvky: 164
Registrován: 08 lis 2013 19:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Macbook vysoke teploty

Příspěvek od MAF » 31 črc 2019 13:06

Už jsem viděl hodně strojů, které dosahovali těchto teplot byť nebyli nijak zvlášť uživatelsky "vytěžovány". Těch důvodů může být hodně. Od špatné baterie přes poškození základní desky tekutinou až po "zavirování" (respektive nakžení Macu malwarem a adwarem).

Doporučuji si otevřít Monitor aktivity a podívat se co vlastně počítač vytěžuje.
MacBook Pro 16" M1 Pro 32 GB UM
Mac Pro mid 2010 2 x 2.93 GHz, 32 GB RAM, AMD VEGA 64
iPhone XS Max 256 GB
iPad Pro 12,9" 256 GB

Odpovědět