Zánovní MacBook Air nefunguje bez vnější příčiny

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Petra Zemanova
Příspěvky: 2
Registrován: 02 říj 2019 15:56

Zánovní MacBook Air nefunguje bez vnější příčiny

Příspěvek od Petra Zemanova » 02 říj 2019 16:23

Dobrý den, prosím o radu v mé nepříjemné situaci. V roce 2016 jsem v I Stylu zakoupila nový MacBook Air, připlatila jsem si i pojištění v případě poškození či odcizení, které platilo pouze na dobu záruky. Půl roku po záruce, ač jsem do té doby s počítačem neměla žádné problémy, náhle z ničehožnic přestal fungovat. Bez jakékoliv vnější příčiny... měla jsem ho puštěný, ležel na stole a najednou černý monitor. Zanesla jsem ho do I Stylu, kde jsem se setkala s velmi nevstřícným přístupem a laxností. Poslali ho na diagnostiku za 499 Kč, ze které mi přišla pouze zpráva o jejím výsledku: "Zařízení nelze spustit" (ha! jaká novinka) bez jakéhokoliv vysvětlení a možné příčiny a návrh na opravu - výměnu základové desky za cca 14 tisíc. Můžete mi, prosím, poradit, jak tuto situaci řešit? Docela drahá sranda na to, že pc stál přes 30 tisíc, zkolaboval pár měsíců po záruce bez evidentně mého přičinění. Pravděpodobně výrobní vada? Lze to zjistit? Jak možno opravit za rozumnou cenu? A kde? Moc děkuji za váš názor a doporučení.Petra

Gwaihir
Příspěvky: 499
Registrován: 19 čer 2014 10:20

Re: Zánovní MacBook Air nefunguje bez vnější příčiny

Příspěvek od Gwaihir » 05 lis 2019 22:53

Já bych pozáruční opravy řešil jinde. Vybrat si (nechat si doporučit) svůj vyzkoušený Apple servis v okolí. Diagnostiku za 499 Kč bych si také představoval jinak. Za tuhle odpověď mi příjde pětikilo jako špatný vtip.

Petra Zemanova
Příspěvky: 2
Registrován: 02 říj 2019 15:56

Re: Zánovní MacBook Air nefunguje bez vnější příčiny

Příspěvek od Petra Zemanova » 05 lis 2019 23:01

Můžete mi, prosím, doporučit ověřený důvěryhodný Apple servis (pozáruční oprava Mac Book Air) v Praze či okolí? Děkuji

MichalJ
Příspěvky: 1053
Registrován: 31 črc 2012 14:16
Bydliště: Slezsko

Re: Zánovní MacBook Air nefunguje bez vnější příčiny

Příspěvek od MichalJ » 06 lis 2019 12:30

Český servis.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Zánovní MacBook Air nefunguje bez vnější příčiny

Příspěvek od Jirka_S » 06 lis 2019 13:03

Český servis.

Odpovědět