Jakej vybrat iMac

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
kuliperko
Příspěvky: 2
Registrován: 18 úno 2020 07:37

Jakej vybrat iMac

Příspěvek od kuliperko » 18 úno 2020 07:52

Zdravím Vás,
mám imac 2013 Late, ale už neslouží, jak by měl. Illustrator jede vklidu. Photoshop malinko drhne.
Premiere Pro, After effects, Adobe character Creation atd je veeeeeelký špatný. Celkově nějak dosluhuje celej Mac a i přes kompletní vyčištění se to extra nezlepšilo.
Protože se v Hardware a celkově ve výběru moc nevyznám, tak bych se radši obrátil na někoho, kdo mi s timhle pomůže. Je to pro mě zkrátka nástroj pro grafické a střihačské práce a potřebuju, aby mi to svižně šlapalo.
Vím o tom, že Mac má všeobecně nějaké problémy s Premiere Pro, ale je to prostě něco, co používat potřebuju a mám s tím vázané i další adobe programy.

Budget: 80 000,-

Požadavky:
SSD,
Převážně pracuji v pracovně, takže mi koncept Imacu vyhovuje, takže pravděpodobně Imac, (Do PC se mi vracet už moc nechce, protože mi všechno jede na apple produktech)
plynulý chod střihačských programů.

To je v podstatě všechno :-)

Předem díky za doporučení

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Jakej vybrat iMac

Příspěvek od sallvator » 18 úno 2020 08:42

Premiera vazne na macu i win je to nejhorsi profi program na strih co muzete pouziva, kolem me kazdej kdo dela video tak ikdyz pouziva adobe programy tak na strih jedine final cut nebo davinci...premiera je zatrest

Pokud mate tento buget tak vemte imac 27 co je ted na apple.cz jako nejvyssi, stoji 69000 a dokupte si pak ramku, je uzivatelsky menitelna.

kuliperko
Příspěvky: 2
Registrován: 18 úno 2020 07:37

Re: Jakej vybrat iMac

Příspěvek od kuliperko » 18 úno 2020 08:54

Díky za info. Mrknu na to.
S tou premierou je to peklo no :-) Jenomže na to mám navázané Adobe Audition, Charakter Animator, After Effects a všechno to spolu jde pěkně nalinkovat. jen ta rychlost no....

Odpovědět