Vyskakuje okno k přihlášení do Apple ID jiného uživatele

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
montel
Příspěvky: 2
Registrován: 29 říj 2017 14:43

Vyskakuje okno k přihlášení do Apple ID jiného uživatele

Příspěvek od montel » 08 črc 2023 06:36

Ahoj. Dokáže mi někdo poradit? Mám MacBook Air 13 (2015). Před časem jsem půjčil Mac známému. Ten se přihlásil na mém Macu (heslo jsem mu myslím nedával, takže se musel přihlásit jako host). Od té doby, pokaždé když se přihlásím, tak Mac vyžaduje přihlášení k Apple ID přes jeho e-mail, který je tam automaticky vyplněný. Přitom jsem přihlášený ke svému Apple ID já. Když jeho e-mail smažu a přihlásím se znovu já, stejně mi okýnko ať se přihlásí on znovu vyskočí. Když okno zavřu otevře se hláška - Při přihlašování se vyskytla neočekávaná chyba. Kliknu na OK a okýnko s jeho e-mailem vyskočí znovu a nutí mě to zadat jeho heslo, které neznám Myslím, že jak sem mu Mac půjčoval stáhl si do něj nějakou hudební aplikaci, nic víc prý na něm nedělal. Netuším jak se toho jeho účtu zbavit.Když kliknu vlevo nahoře na Appstore tak je vlevo dole jeho jméno a příjmení tudíž se to tváří jako by tam byl stále přihlášený. Poradí mi někdo prosím?

Uživatelský avatar
looke
Příspěvky: 658
Registrován: 23 čer 2014 15:42

Re: Vyskakuje okno k přihlášení do Apple ID jiného uživatele

Příspěvek od looke » 08 črc 2023 06:38

imho staci normalne preinstalovat ciste system, po instalaci se budete moci prihlasit pod svym Apple ID...
iMac 21,5" late 2015 i5 / 16 GB - Mojave / Monterey
iPhone SE 32 GB

Odpovědět