Ochrana displeje a čoček

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
maniakovzostravy
Příspěvky: 117
Registrován: 03 kvě 2014 13:56

Ochrana displeje a čoček

Příspěvek od maniakovzostravy » 25 pro 2023 21:32

Dobrý den,

dostal jsem o ježíška pár věci a chci se zeptat na Váš názor ohledně ochrany displeje u MacBook Air M1 - na minulém Mac jsem nic nepoužíval a časem se mi nad písmeny j a f na displeji zobrazily jemné rýhy. Je tedy lepší nechat nalepit fólii? Jelikož hliník je měkký, tak mě zajímá i názor na polep nebo na pořízení krytu pro macbook - obyčejný plastový - nebude vadit - mám strach, že se macbook poškrábe.

Poslední otázka je k iphonu - má smysl řešit ochranu čoček foťaku? nebo to spíše uškodí kvalitě.

Díky za názory

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3638
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochrana displeje a čoček

Příspěvek od rony » 29 pro 2023 01:44

Ochrana macbooku - ja by som volil nejake puzdro na prenasanie (zasunit don mba a tak nosit). Tym vylucite poskodenie pri prenasani. No a potom pracovat tak, aby sa neposkodil. Ale polepy su dobra myslienka, ak sebe neverite alebo neverite prostrediu. Ja som mal na mba displeji foliu ale kvoli zmatneniu, lebo bola leskla tak, ze ma boleli oci.

Ochrana sosoviek iPhone. Tu by som povedal to, ze na ne nieco lepit je nezmysel, skor si davat pozor, pripadne nejaky NAOZAJ dobry kryt, ktory pri pade chrani objektivy tak, ze ma okolo nich vystupenie. Ale nieco na ne lepit je len zhorsenie vlastnosti.

Najlepsia ochrana je prevencia - zabranit padu tym, ze si davam pozor ;-)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Odpovědět