Obal na iPad Air?

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
tomason11
Příspěvky: 11
Registrován: 24 úno 2014 18:59

Obal na iPad Air?

Příspěvek od tomason11 » 24 úno 2014 19:04

Ahoj, pokud někdo z Vás má inspiraci na nějaké stylové pouzdro na iPad Air sem s ním. Sháním pro sebe i pro manželku.
Budu rád za každý názor.....chci něco nového a zajímavého. Díky. 8-)
Naposledy upravil(a) tomason11 dne 06 kvě 2014 18:20, celkem upraveno 1 x.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tlacenka » 24 úno 2014 20:11

http://www.dodocase.com/products/dodoca ... -air-cases

jinak nejpraktictejsi je neco pres zada a neco pres predek - takze zadicka zvlast a k tomu smartcover (subjektivni nazor)
je to jen ipad...

lipon
Příspěvky: 1619
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od lipon » 24 úno 2014 20:25

Čo také si představuješ pod pihmem stylové? Co od toho čekáš?
Spíše praktické než stylové je Moshi Versacover, prodej třeba v iStylu, vypadá trochu jak origami, ale slouží dokonale-3 různé pozice jak stojánek, krytá záda (transparentní) a cover v jednom, velice tenké

tomason11
Příspěvky: 11
Registrován: 24 úno 2014 18:59

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tomason11 » 24 úno 2014 20:31

dodocase je vychytanej.......o tom budu silně uvažovat, prodává se v ČR?
Potřeboval bych ho spíše na reprezentativní účely, jelikož mám dost schůzek, takže i něco více koženého, než plastového apod....

Daniel_55
Příspěvky: 1
Registrován: 24 úno 2014 20:36

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od Daniel_55 » 24 úno 2014 20:43

Pokud sháníš jako nejaky reprezentativní kousek, tak se podívej na kožené obaly od belenty: http://www.belenty.com/cs/obaly-na-ipad-air/ Tenhle si koupila kamoska nedavno...... videl jsem to nazivo a docela to jde..Ja mam ale osobne radeji kryty....asi zalezi na vkusu a na jakou praci ipad pouzivas...

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tlacenka » 24 úno 2014 20:53

nevim, jestli se prodava v cr, ale urcite neni problem ho do cr nejakym zpusobem objednat/dostat

trosku ot: osobne k nam do firmy jezdi dost "radoby manageru", obchodnich zastupcu a podobnych individui...
dost casto jim jejich firma da ipad... rozhodne neni nic reprezentativniho, kdyz ho vytahne kdokoliv z nich na stul a zacne si po nem neco patlat prsty.
Dalsi trapas nastava, kdyz ma nekdo takovy ten radoby jako macbook air obal (takova ta obalka - lhostejno zda zaklapavaci, nebo se snurkou) a na jednani s nim zacne bojovat - to opravdu moc reprezentativne nepusobi.
Ipad je principielne urceny pro konzumaci obsahu - ne pro jeho prezentaci okoli (proste mala televize). tvorba cehokoliv na nem (obsahu) je take celkem nepekna (protoze klavesnice) - jedine jako co to muze pomoci/prezentovat je nejaky design, nebo jako pomucka typu tahak (prezentace a tak) - obzvlast vesele situace mohou (a u nas velmi casto nastavaji) nastat, kdyz se ipad se simkartou snazi pripojit na net a pustit nam nejake prezentacni, pripadne promo video - mame kancelar na miste nedaleko hranic a navic se tam diky poloze neustale meni site a pokud uz vam zustane O2, tak se meni pasmo z edge na hspda a naopak velmi rychle. Co je ale nejtrapnejsi je to, kdyz to clovek neumi ovladat - pousti nam video v jakemsi malem ctverecku a neni schopen ho roztahnout ani na fullscreen - na 10" fakt lahoda. Neni to nic proti Vam, ani proti nikomu jinemu - mozna to tak nevypada, ale neni to ani nic proti ipadu. Jen se snazim trosku poupozornit na to, s cim se potkavam velmi casto v realnem zivote, abyste se podobnych chyb vyvaroval.
Pokud chcete opravdu neco reprezentativniho, pripravte se na investici. Osobne bych se vykaslal na nejake "standardni" veci a nechal si neco usit od nekoho, kdo s kuzi opravdu umi - je sikovny (a tenhle konkretni take hodne vytizeny) - ale vysledek bude stat za to - proste nekdo, kdo dela zakazkove veci z kuze. Funguje to tak, ze date svuj navrh co chcete, zvolite si kuzi, provedeni, razbu...atd. a on vam to udela - znovu opakuji, ze je to zakazkove delane, tzn neni to hned, neni to levne, naopak je to ale zarucene original, podle vasich predstav a z kvalitnich materialu...

slezacekm
Příspěvky: 297
Registrován: 09 zář 2013 19:05

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od slezacekm » 24 úno 2014 21:08

jenom bych rád přispěl svojí troškou do mlýna, mimochodem díky tlačence za velmi dobré postřehy. zakladatel tématu píše o stylovém pouzdru, ale stylové podle mě znamená to, že se hodí k jeho stylu. co je tedy jeho styl? ne každý má totiž na sobě oblek ve chvíli, když vytahuje iPad. k adidaskám a triku mi přijde třeba kůže celkem mimo. nejsem žádný módní guru, ale třeba taková ty "flaušová" pouzdra mi přijdou celkem neokoukaná.
http://cdn.shopify.com/s/files/1/0224/9 ... 1365279416
iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

Uživatelský avatar
iMe1980
Příspěvky: 1149
Registrován: 28 črc 2012 17:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od iMe1980 » 24 úno 2014 22:34

Tlaca: true story :))
Jablecnysvet.cz je Apple WeBlog, který přináší
recenze, informace a zamyšlení o produktech a životě
společnosti Apple. My originální obsah tvoříme.


http://jablecnysvet.cz

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od golinho » 25 úno 2014 00:56

http://www.mujjo.com/filter-by-device/i ... -wool-felt

Mě se líbí tohle. Nemít Smart Case jdu do něj.
Maji pěkné i na Macy ve stejném designu a je i bílá verze
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

tomason11
Příspěvky: 11
Registrován: 24 úno 2014 18:59

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tomason11 » 25 úno 2014 11:15

to tlacenka: super příspěvek, naprosto rozumím tomu, co si tím chtěl vyjádřit a 100% souhlasím. Troufám si říct, že nepatřím mezi "rádoby managery" ale spíše pracovitý lidi, kteří si vybudovali vlastní firmu od nuly. Co se týče reprezentace, tak jsem chtěl spíše zacílit myšlenku, že chci vždy v pozici majitele dvou firem na jednáních vypadat reprezentativně. Nepatřím mezi posháky nebo tak něco a když mám doma tepláky, tak je mi fakt jedno v čem mám narvaný svůj ipad :-)
Abych se ale vrátil k topicu. Zatím tedy co jsem prošel mám 2 adepty:
1. dodcase - první favorit: velice zajímavá značka....abych se přiznal, už jsem o ní slyšel a šlo to vždy kolem mě
2. belenty - druhý favorit: taky zajímavé, vystihuje do určité míry to co i posla tlacenka.....taková kombinace pouzdra na zakázku, jelikož to dělají s vlastními iniciály a přijde mi to dost osobitý. Zatím jsem o této značce nic neslyšel, ale líbí se mi to....plus ruční výroba v ČR. Kdybych, tak bych asi koupil tento: http://www.belenty.com/cs/ipad-air-koze ... ac-detail/
3. mujjo - tuhle značku znám dobře. Kamarád se kterým chodíme na squash měl na iPad v té hnědé barvě. Když přišlo byl lehce rozčarován, jelikož kůže které na produktu byla snad prý nebyla ani kůže a nakonec po nějakém pátrání zjistil, že jde o výrobu v Čině, což ho dost zklamalo, jelikož čekal ruční produkty z německa, holandska nebo odkud jsou. Vím že ale objednával i rukavice a ty si dost chválil. Do konce týdne objednávám buďto dodocase nebo belenty. Kdyžtak můžete dát i Váš názor jaký byste vybrali vy. Děkuji. Pěkný den všem

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tlacenka » 25 úno 2014 11:48

a ten ipad budete mit ssebou k cemu ?
jinak ty belenty.com vypadaji taky moc dobre - jen bych si dal pozor aby se dovnitr nechytl nejaky bordylek - v kombinaci s tim, co je uvnitr (alespon dle fotografii) by to mohlo nadelat celkem slusnou neplechu...

tomason11
Příspěvky: 11
Registrován: 24 úno 2014 18:59

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tomason11 » 25 úno 2014 12:35

iPad vždy nosím sebou na schůzky....mám tam seznam toho co se musí udělat, nebo právě dělá ve firmě a píšu si k tomu stručné body. Jsem takto zvyklý a vyhovuje mi to. Pak po jednání si nad to sednu a detailněji si to zanalyzuji a věty rozvinu.
Jak myslíte bordylek? Myslíte na ten vnitřní materiál co je uvnitř toho pouzdra?

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tlacenka » 25 úno 2014 13:22

J presne tak- proste treba drobecek, maly kaminek a podobne-napriklad nejaky bordylek ze stolu, na ktery si ipad polozite.
Nemam nic proti obalu, ale sam pisete, respektive jsem to z toho tak pochopil, ze vlastne prijdete, sundate pouzdro a budete pouzivat ipad a pouzdro polozite vedle - neni tedy lepsi reseni nejaka kozena aktovka, do ktere muzete schovat i dalsi propriety?
Pouzdro, kdyz bude polozene na stole samo o sobe moc reprezentovat nebude-pozornost budete vzbuzovat dle meho vy s ipadem a ne pouzdro polozene na stole.

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od Kobra23 » 25 úno 2014 13:29

Nikdy jsem nelitoval dne, kdy jsem vsechny pouzdra a obaly z iVeci vyhodil :-) :-) :-)
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tlacenka » 25 úno 2014 13:32


tomason11
Příspěvky: 11
Registrován: 24 úno 2014 18:59

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tomason11 » 25 úno 2014 14:56

Kobra23: :-). Já bohužel bez obalu být nemůžu......to bych měl ipad asi tak týden :-), mě fakt padne na zem 2x denně :-)
Právě jsem dokončil pro a proti (moje klasická vlastnost, nic nekupuji hned a o všem přemýšlím) a jdu do toho od belenty.....fakt se mi moc líbí, i ta jejich prezentace je hezká a je to česká výroba, tak zkusím zase něco nového. Až přijde podělím se o zážitek. Díky Daniel_55 za doporučení v diskuzi

Uživatelský avatar
TomASI
Příspěvky: 279
Registrován: 08 srp 2013 13:11

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od TomASI » 25 úno 2014 15:38

Taky budu brát belenty, určitě dejte vědět jak vypadá. Za belenty pro mě mluví design-jednoduchý, elegantní. Pak taky český ruční výrobek-dnes skoro vzácnost, individualita díky možnosti ražení vlastních iniciál. A hlavně cena za českou ruční práci je více než pěkná. Mimochodem jaký berete a v jaké barvě a k jaké barvě ipadu? Nemůžu se rozhodnout :D

tomason11
Příspěvky: 11
Registrován: 24 úno 2014 18:59

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tomason11 » 25 úno 2014 15:57

koukal jsem, že mají dvě barevné možnosti, které nazývají jako krémovou a koňakovou. Já osobně jsem vybral koňakovou....přijde mi více pánská a mě se i osobně více líbí. Dokážu si představit i tu světlou barvu, ale to bych spíše viděl u manželky než u mě :-) Píší, že zakázku budou expedovat do 5ti dnů, vypadá to tedy, že šijí opravdu dle objednávky. Určitě se pak podělím o pocity. Pokud bude zklamání, tak alespoň ušetřím Vás :-) Pěkný den

slezacekm
Příspěvky: 297
Registrován: 09 zář 2013 19:05

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od slezacekm » 25 úno 2014 16:56

Kobra23 píše:Nikdy jsem nelitoval dne, kdy jsem vsechny pouzdra a obaly z iVeci vyhodil :-) :-) :-)
Ani na ipadu nepouzivas zadne obaly nebo kryty?
iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od rony » 25 úno 2014 18:00

Klasicka odpoved.

VAJA cases.

ak myslis stylove ako tie. stylove hodinky z kramkov v supermarketoch po. 19 eur kus, tak nie, Vaja potom nie su stylove :-)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Taimat
Příspěvky: 20
Registrován: 05 říj 2013 19:52

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od Taimat » 25 úno 2014 18:24

divím se, že tu ještě nikdo nezmínil Moshi versacover. Zkoušel jsem smart cover a nevyhovoval mi, jednak ipad nedržel dostatečně pevně, a když jsem na něm psal občas "spadl". Smart case zase nevyhovoval kvůli materiálu (špiní se, bledne) a už se na můj vkus celkem zvedla váha a ta cena hrůza. A byl mi doporučen Moshi versacover a rozhodně super, nemůžu si ho vynachválit, cena přijatelná 3 možné polohy ipadu, a průhledná záda, takže stále vyniká design ipadu. Za mě určitě tento case

lipon
Příspěvky: 1619
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od lipon » 26 úno 2014 08:37

Taimat - nediv se, když nečteš pořádně předchozí příspěvky ;)

tomason11
Příspěvky: 11
Registrován: 24 úno 2014 18:59

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tomason11 » 27 úno 2014 17:21

Tak jak jsem slíbil že se podělím o pocity z nově objednaného koženého pouzdra od belenty (hlavně pro tomASI - který žádal o info :-)), tak také plním. Pro lepší přehlednost bych rozdělil do bodů:
1. první dojem z balíčku - ten byl opravdu zajímavý (v dobrém slova smyslu). Pouzdro mi totiž přišlo zabalené do takového módního papíru, něco jako ten krapový černý balicí papír :-). Musím říct, že to bylo velmi působivé a zajímavé. Manželce se líbil nejvíc :-)
2. rozbalení - jako fanoušek kožených věcí jsem byl mile překvapen. Kůže je opravdu echt kůže a šití bylo hodně precizní + na zadní straně opravdu vyražené vlastní iniciály :)
3. doručení - menší zklamání, jelikož bylo zasíláno českou poštou s kterou mám opravdu samé lepší zážitky :(. Naštěstí vše přišlo v pěkném stavu, jen jsem musel vyzvedávat odpoledne na poště což mě opravdu obtěžuje!
4. rychlost dodání - 25.2 jsem objednával (na internetu uvedeno expedujeme za 5 dní) 26.2 přišel email, že zásilka se bude expedovat a 27.2 mám doma, takže až zaskočen, jelikož jsme počítal, že obdržím příští týden.
Snad to tomASI bude stačit, co se týče dojmů tak jsou pozitivní a musím uznat, že je to jedno z nejvíce vkusných obalů které jsme kdy měl a myslím si, že životnost bude enormní.
Pěkný večer.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tlacenka » 28 úno 2014 04:48

Chtelo by to nejake fotky z realu;) i tak diky za info

keop1209
Příspěvky: 42
Registrován: 10 črc 2013 14:56

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od keop1209 » 28 úno 2014 09:45

Zdravim

ma nekdo nejaky tip na pouzdro na ipad air ke kteremu lze nejak pripevnit nebo nejak uschovat Adonit Jot Script?

Uživatelský avatar
TomASI
Příspěvky: 279
Registrován: 08 srp 2013 13:11

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od TomASI » 28 úno 2014 10:11

Díky za info, vážně to bylo rychle dodáno. Připojil bych se k tlacence, zajímala by mě fotka inicicál, jak to vypadá. No ale objednávám taky, i na iPhone. Budu brát taky cognac, hodí se podle mě k černý i bílý a je to zajímavá barva, ne tolik častá.

apple_cider
Příspěvky: 201
Registrován: 11 říj 2012 11:52

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od apple_cider » 01 bře 2014 15:47

koupil jsem original smar case, dokonalý design, poctivý materiál i zpracování, perfektně sedí. cena odpovídá kvalitě

tomason11
Příspěvky: 11
Registrován: 24 úno 2014 18:59

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tomason11 » 02 bře 2014 10:01

TomASI....obrázky zakoupeného belenty ipad Air pouzdra v koňakové barvě....nejsem fotograf, musí stačit :-) Pěkný nedělný den
Přílohy
20140301_122905.jpg
20140301_122036.jpg
20140301_121924.jpg

Uživatelský avatar
TomASI
Příspěvky: 279
Registrován: 08 srp 2013 13:11

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od TomASI » 02 bře 2014 11:49

super!!! diky moc!!

danka
Příspěvky: 3
Registrován: 30 dub 2014 16:29

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od danka » 30 dub 2014 16:37

Dobrý den pane "tomason11",

četla jsem diskuzi a zaujalo mě to kožené pouzdro, které jste zakoupil. Koukala jsem, že ho vlastníte již dva měsíce. Mohl byste mi prosím napsat, jak jste spokojen? Přemýšlím o tomto pouzdru také.

Moc děkuji.

Danka

tomason11
Příspěvky: 11
Registrován: 24 úno 2014 18:59

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od tomason11 » 06 kvě 2014 18:25

Dobrý den Danko,
s tímto koženým obalem jsem maximálně spokojený, pro mě je to povedený elegantní doplněk s výbornou odolností....několikrát jsem se o tom na vlastní kůži přesvědčil při pádu :-) . Kůže je moc pěkná a pracuje, což je u kůže důležité. Každopádně neberte moje názory za věc rozhodování při nákupu, mohu Vám pouze napsat můj postřeh, ale tím to končí. Pokud by se stalo, že vy spokojená nebudete, tak mě tu nehubujte :-). Přeji Vám hezký den a šťastnou ruku při výběru

danka
Příspěvky: 3
Registrován: 30 dub 2014 16:29

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od danka » 19 kvě 2014 15:41

Děkuji Tomason11

Lovelles
Příspěvky: 1
Registrován: 12 čer 2014 16:57

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od Lovelles » 12 čer 2014 17:00

Zkus se podívat semhle http://www.belenty.com/cs/obaly-na-ipad-air/
Prodávají kvalitní ručně šité kožené pouzdra, takže tam možná najdeš co hledáš

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Obal na iPad Air?

Příspěvek od casey » 30 čer 2014 17:25

Pokud by měl někdo zájem, můžu prodat tohle:

http://www.adk.cz/katalog/planovaci-sys ... prod-2783/

Koupil jsem to, rozbalil, zjistit, že je to na mě velké a nikdy to s sebou nebudu tahat a už mi to půl roku leží v polici...

Odpovědět