Wi-Fi wireless storage flash

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Juras.
Příspěvky: 74
Registrován: 19 led 2016 09:32

Wi-Fi wireless storage flash

Příspěvek od Juras. » 23 úno 2016 07:31

Pořídil jsem si tohle: https://www.google.cz/webhp?sourceid=ch ... y+Extender
ani jsem nečekal, že mi to s poštovným zadáčo z Číny příjde. Pošta mi jen za minulý rok poztrácela dobrou desítku zásilek za bratru 2 litry. Teď to mám doma, musel jsem najít na AppStore jiný soft než ten, na který mě odkazuje QR kód z přiloženého návodu. Ten je totiž v čínštině. Pouze v čínštině. Funguje to parádně. A teď nevím k čemu primárně bych to využil. Wifi NAS server pro iPhone, ale i Android. Jak velký záleží na tobě. Já tam mám 8GB kartu. Zkoušel jsem fake čínskou 32 GB ale čínský výrobek poznal čínský výrobek a zareagoval "mě ojebávat nebudeš, to můžeš jen Evropany". Prostě z 32GB se ukázalo jen ??? asi jen 2GB. Nicméně seženu něco většího a budu mít s sebou wifi NAS server. Stačí to připojit na USB port, někde kde na to bude foukat vzduch (tedy ne zahrabat mezi ponožky). Umí to i přemostit WiFi signál takže se v praxi lognete na ten WiFi NAS a ten je lognutý do vaší wifi a ve výsledku jste lognutý do netu, do vaší sítě a zároveň na NAS server. Data se na to ládují normálně z počítače kde se to tváří jako flash disk. Veškeré nastavení se dělá tím softem na mobilu.
Na co by se to hodilo vám ? Napadá vás nějaké využití které mě ještě nenapadlo?
iPhone 6/16gb. iOS 9.x-upgraduji. Prozatím první a jediný výrobek od fy. Apple v mým životě. Po Apple se pokukuji od poloviny 80 tých let.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Wi-Fi wireless storage flash

Příspěvek od SteveJSF » 23 úno 2016 17:05

Odkazuješ nás na google vyhledávání - nechtěl jsi nám radši ukázat konkrétní věc?

Za NAS server bych asi neoznačoval něco s 8GB paměťovou kartou. Spíš si to vyzkoušej s něčím pořádným a pak dej vědět jak šlape třeba s 1TB harddiskem, ať to má nějaký význam.

Juras.
Příspěvky: 74
Registrován: 19 led 2016 09:32

Re: Wi-Fi wireless storage flash

Příspěvek od Juras. » 23 úno 2016 17:37

iPhone 6/16gb. iOS 9.x-upgraduji. Prozatím první a jediný výrobek od fy. Apple v mým životě. Po Apple se pokukuji od poloviny 80 tých let.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Wi-Fi wireless storage flash

Příspěvek od SteveJSF » 23 úno 2016 19:02

V pohodě, ber to tak, že jsem ti jen napověděl. :-)

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Wi-Fi wireless storage flash

Příspěvek od casey » 23 úno 2016 19:19

Juras. píše:Na co by se to hodilo vám ? Napadá vás nějaké využití které mě ještě nenapadlo?
Pro mě osobně mě žádné využití nenapadá :-)

Odpovědět