USB na monitoru

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
kotaK
Příspěvky: 70
Registrován: 31 črc 2012 21:23
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

USB na monitoru

Příspěvek od kotaK » 27 led 2013 18:44

Ahoj,
nikde jsem snad nenašel přesně vysvětlený na co jsou v monitoru USB porty, konkrétně mám tento monitor, tak abych je kdyžtak pěkně využil:) http://www.obchodni-dum.cz/lcd-monitor- ... y/z151736/

Díky:)
Twitter | Facebook | Založil jsem: iOSMag.cz - Apple magazín | iPhone 6 / 16GB Gold | Macbook Pro Retina 13" 2014

Uživatelský avatar
lanny
Příspěvky: 1820
Registrován: 01 srp 2012 08:51
Kontaktovat uživatele:

Re: USB na monitoru

Příspěvek od lanny » 27 led 2013 19:24

Je to přímo v popisu monitoru

USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: USB na monitoru

Příspěvek od tlacenka » 27 led 2013 19:26

to zalezi... <)
vetsinou to mate proto, abyste se "nemusel ohybat" = hub, ktery potrebuje prodluzovak k pocitaci a pak je to vystup na usb..jako kazdy jiny

jinde (treba moje eizo) je to urcecne i pro kalibraci, ale da se to vyuzit i jako klasicke USB
vyhoda je, ze je to napajene z monitoru, tzn nezatezuje to pocitac (nektere periferie potrebuji vice "stavy" a ty to pak utahne v pohode ((nemusi byt jen jedna vec v usb, muze byt "vice spotrebicu") - u benq bych kalibraci nepredpokladal (via usb)
Naposledy upravil(a) tlacenka dne 27 led 2013 19:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
HonzaD
Příspěvky: 156
Registrován: 31 črc 2012 16:45

Re: USB na monitoru

Příspěvek od HonzaD » 27 led 2013 19:27

No je to obycejny USB hub, takze pouziti na vsechno, ve firme to vyuzivam treba tak, ze v monitoru mam zastrceny dock od bezdratove klavesnice a usb kabel k telefonu a do notebooku pripojuji uz jen jeden USB kabel a dock se mi vzdy aktivuje, telefon zacne nabijet.
iPhone 5S 32GB, iPad Air 2 128GB, Apple TV 2nd, MacBook Pro Retina 15" 256GB 16GB 2014

Odpovědět