Podivné vypínání BeoPlay A1

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
a12a
Příspěvky: 1
Registrován: 12 kvě 2018 20:19

Podivné vypínání BeoPlay A1

Příspěvek od a12a » 12 kvě 2018 20:47

Dobrý den,
prosím o radu ohledně produktu BeoPlay A1. Jsem s ním spokojený, až na jeden problém = sám se automaticky vypne v případě, kdy do něj posílám hudbu přes vstup Jack 3,5 mm. Tato funkce je na něm nastavena v případě, kdy žádnou hudbu nepřehrává, tak se sám po 15 minutách vypne. U mě se to ale děje i v případě, kdy do něj posílám hudbu přes kabel.... :roll: Přes BT je vše v pořádku.

Smutné na tom je to, že můj první kus to nedělal. Pak jsem dostal nový kus po reklamaci a ten tuto chybu dělal, tak jsem zkoušel update software, načež se úplně kousnul a nešel zapnout. Takže další reklamace a výsledkem je, že mám další nový kus (již třetí) a ten touto vadou opět trpí taky...

Děkuji

Michelin1
Příspěvky: 1
Registrován: 15 pro 2018 19:41

Re: Podivné vypínání BeoPlay A1

Příspěvek od Michelin1 » 15 pro 2018 19:43

Ahoj, podařilo se to nějak vyřešit? Ten můj to dělá také :/

applein
Příspěvky: 571
Registrován: 26 pro 2014 19:41

Re: Podivné vypínání BeoPlay A1

Příspěvek od applein » 08 led 2019 19:29

Zdravím.Asi se mi podařilo vyřešit problém s vypínaním Beoplay A1 při připojení přes 3,5 jack.Nejdříve jsem ho používal s iPadem přes Bluetooth,potom jsem ho připojil k malé přenosné TV přes jack a po 15 minutách se vypnul.Udělal jsem pouze jednu jedinou věc.Odpojil jsem ho od iPadu od Bluetooth,ne rozpároval,ale pouze odpojil a bylo po problému,zrovna to testuji a už to jede 40 minut a nevypnul se. :idea:
Beoplay pravděpodobně nic nedetekoval,když byl připojený přes bluetooth,tak se po 15 min. vypnul.

S pozdravem I.
iPhone 13-128GB
iPad Mini (2021) - 64GB
iPad Pro 12.9” 128GB (2020)
Apple TV 4K - 32GB (3x)
Apple Watch 7
Macbook Air M2
Macbook Pro M1

Odpovědět