Bluetooth reproduktor

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Mi-Lo
Příspěvky: 13
Registrován: 27 zář 2017 17:13

Bluetooth reproduktor

Příspěvek od Mi-Lo » 04 zář 2019 09:47

Ahoj, prosím o radu s koupi bluetooth reproduktoru. Momentálně mám Logitech Ultimate Ears BOOM 2, který chci vyměnit za něco výkonějšího. Reprák využívám hlavně venku na zahradě, výdrž neřeším, většinou je připojený na nabíječku. Byl jsem rozhodnutý pro BOSE SoundLink Revolve+ ale v recenzích jsem našel že není vhodný pro hlasitý poslech hudby, má s ním někdo zkušenost? Vzhledem k tomu že doma mám více Apple zařízení díval jsem se i na HomePod, který se už dá koupit za 8-9 tísíc... Poslední, který má dobré recenze je JBL Boombox ale tady mi moc nevyhovuje velikost.. Jak je na tom kvalitou zvuku ten HomePod nebo se podívat po jiném? Předem moc diky! ;)

magister-cze
Příspěvky: 41
Registrován: 09 pro 2012 13:26

Re: Bluetooth reproduktor

Příspěvek od magister-cze » 04 zář 2019 12:55

Sice píšeš že to používáš na zahradě, ale vzhledem k tomu že se zmiňuješ i o HomePodu, tak bych ještě kouknul na Sonos One. Mám doma HomePod i Sonos One a po pravdě řeknu, že nevyužívat Siri na HomePodu, tak ho prodám a jdu do Sonosu. Zvuk u něj je suprový a nejsi případně vázán jen na Apple zařízení.
Já teď půjdu do Sonos Beam k TV a pote do Sonos Play:5, nejdříve jeden kus a pak druhý do sterea.

EDIT: ale teď koukám, že požaduješ Bluetooth reproduktor a to není ani HomePod a Ani Sonos. U obou je potřeba WiFi.
iPhone Xs Plus White
iPad Pro 64 GB White
Apple Watch 4
Apple TV 4k
HomePod

Uživatelský avatar
tedmosby
Příspěvky: 6
Registrován: 06 srp 2019 11:59

Re: Bluetooth reproduktor

Příspěvek od tedmosby » 14 říj 2019 20:55

Ja vlastním zmienený BOSE SoundLink Revolve+ a podľa mňa je hlasitý dosť. Na druhej strane, pre každého je hlasné niečo iné. Na záhradu by to ale stačiť mohlo. Čo je hlavné, že je naozaj spoľahlivý a má kvalitný zvuk. Ja som kupoval z alzy so zľavou odtiaľto https://www.kodino.com/sk/obchod/alza/ . Prípadne by som počkal na blackfriday, lebo mi tá cena príde trochu pridrahá.

Odpovědět