Homepod Mini

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
tatamuk

Homepod Mini

Příspěvek od tatamuk » 17 lis 2020 11:48

Tak Homepod je doma a jedním slovem za ty peníze je skvělý
hpm 1.jpg
T
hpm.jpg
iPod Shuffle, Apple TV, iPhone 11 Pro, iPad Pro 11, MacBook Pro 13, Homepod Mini

sallvator

Re: Homepod Mini

Příspěvek od sallvator » 17 lis 2020 14:36

Kde se pro cechy da nejlepe sehnat a co zvuk?

tatamuk

Příspěvek od tatamuk » 17 lis 2020 15:12

Koupil jsem ho včera v Drážďanech, ráno jsem ho objednal a ve 12 vyzvedl (cena byla po přepočtu banky cca. 2500Kč)
Do Apple Store pouštěli pouze s objednávkami a kontrolovali jméno dle dokladu totožnosti.
Zvuk je na tak malé zařízení fantastický, asi jako Bose Soundlink Mini. Neumím si představit, jak musí hrát velký Homepod.
Nastavení proběhlo po přiblížení iPhonu k Homepodu, vše česky. Hned po spárování se Homepod aktualizoval na verzi 14.2.
Nastaven jako domácí centrum homekitu. Ovládání světel, je i s mojí angličtinou super.
Za ty peníze není co řešit
iPod Shuffle, Apple TV, iPhone 11 Pro, iPad Pro 11, MacBook Pro 13, Homepod Mini

sallvator

Příspěvek od sallvator » 17 lis 2020 18:50

Ja si chci pořídit nejáký malý reprak do ložnice aby primarne na poslech hudby, a zvažuju ten mini, měl jsem chvilku Homepod velkej ale byl až moc "silnej" ma silne basy a sousedi si stěžovali že to duní celým barákem...

Chci nco na čem si pustím večer/rano hudbu tak akorat nahlas prostě v ložnici, žadna diskoteka + aby to mělo design, vešlo se na noční stolek a mam celej apple ekosystem takze neco kompatibilního.

Tak ho hodne zvažuji

Odpovědět