tiskárna pro MacBook Air 2020

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
melmorva
Příspěvky: 3
Registrován: 02 kvě 2021 11:40

tiskárna pro MacBook Air 2020

Příspěvek od melmorva » 02 kvě 2021 13:09

Ahoj komunita,

prosím o doporučení. Mám nový MacBookAir 2020, bohužel moje stará tiskárna, kterou jsem používala s MacBookPro 2001 nefunguje s MacBookAir (nejde instalovat sw). 
Jsem žena, základní uživatel, hledám jednoduchou, intuitivní tiskárnu pro domácí tisk, nemusí být přes WIFI. Doporučili byste mi nějakou vhodnou tiskárnu, prosím? 
Přemýšlela jsem se nad Epson EcoTank L3165, ale dle recenzí na Alza se komplikovaně instaluje. 
Vaše zkusenosti, prosím? 

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3633
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: tiskárna pro MacBook Air 2020

Příspěvek od rony » 02 kvě 2021 13:31

ja by som sa predsa len zameral na tlaciaren s AirPrint. Je tam aspon vacsia istota, ze nebude vyzadovat doplnkovy sw. uzivatelsky je to intuitivnejsie a hlavne toaciaren nemusi nutne byt na pracovnom stole len kvoli blbemu kablovemu prepojeniu s pocitacom.

vyber atramentu versus laser by som tiez pridal do zvazovania: dnes su vhodne domace laserove a hlavne maju vyhodu pre male objemy tlace resp. ak tlacim s velkymi odstupmi (radovo tyzdne, mesiace).

ja som vyberal na alza, zaklikal som teda laser, airprint, nepotreboval som duplex takze mi vysla HP Laser W107 (ale kludne si radsej zaskrtnite duplex). moj zamer vola velmi mala tlaciaren, ktoru strcim do skrinky :)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

melmorva
Příspěvky: 3
Registrován: 02 kvě 2021 11:40

Re: tiskárna pro MacBook Air 2020

Příspěvek od melmorva » 06 kvě 2021 07:38

Díky Rony! Táto tlačiareň nemá scanner :( Zabudla som sa zmieniť, že scanner je pre mňa doležitý. Čo sa kompatibility MacOS a HP týka, bolo mi povedané v Mac servise, že obecně bývá medzi tymito značkami komunikačný problém (asi aj preto sa mi nepodarilo prepojiť moje staré HPčko a Mac). Na margo takýchto problémov som našla na Alze i negatívnu recenziu od užívateľa v spojitosti s Vami doporučenou tiskárnou.
Možno sa mi ešte niekto vyjadrí s dobrou osobnou skúsenosťou.

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4636
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: tiskárna pro MacBook Air 2020

Příspěvek od ra3662 » 06 kvě 2021 08:22

Já bych se inkoustu a Epsonu nebál.
Nabídka je dostatečná, jak na cartridge tak i tankový systém.
Recenze také nejsou špatné.

melmorva
Příspěvky: 3
Registrován: 02 kvě 2021 11:40

Re: tiskárna pro MacBook Air 2020

Příspěvek od melmorva » 06 kvě 2021 12:39

okay, díky za názor. Každá rada má cenu zlata!

Odpovědět