iMAC 27" TB jako monitor pro PC

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tadek
Příspěvky: 44
Registrován: 19 srp 2012 21:57

iMAC 27" TB jako monitor pro PC

Příspěvek od Tadek » 19 srp 2012 23:14

Existuje nejaka redukce, ktera by dovolila pripojit PC s grafikou s vystupen DVI nebo VGA k iMACu 27" s Thunderbolt portem? Obcas musim servisovat nejake PC a bylo by pohodlnejsi pripojit ho primo k iMACu na stole nez tahat davno odlozeny univerzalni monitor. :o
iPhone 11 Pro
New MacBook Pro 13"
iPad Pro 11”
MacMini
iMac 27"

musashi
Příspěvky: 833
Registrován: 08 srp 2012 11:24

Re: iMAC 27" TB jako monitor pro PC

Příspěvek od musashi » 20 srp 2012 10:21

Resil jsem obdobny problem u sve 27" TB Cinemy a zaver byl ten, ze takova moznost momentalne neexistuje. A zjevne nebude existovat ani v blizke budoucnosti.
Z toho duvodu sve koupe docela lituju a zvazuju, ze Cinemu prodam a koupim nejaky jiny monitor, ktery disponuje vice vstupy. TB port je sice super vec, pripojovani jedineho kabelu je vec navykova, ale mit doma za tyhle penize monitor, ke kteremu pripojim jen a pouze MacBook, mi prijde jako hodne snobska zalezitost :(

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: iMAC 27" TB jako monitor pro PC

Příspěvek od MichalM.Mac » 20 srp 2012 12:18

Pro TB iMac to momentálně nejde. Pro předchozí generace s minidisplay portem existovalo příslušeství:
kanex xd, dr. bott něco

Časem se nejspíš něco podobného objeví i pro TB, ale těžko říct kdy.

Uživatelský avatar
Tadek
Příspěvky: 44
Registrován: 19 srp 2012 21:57

Re: iMAC 27" TB jako monitor pro PC

Příspěvek od Tadek » 20 srp 2012 22:17

Díky za informace. Tak ani v České kotlině neexistuje řešení. Už jsem se těšíl, že na stole bude pouze jeden monitor iMAC a nebudu muset tahat k servisování PC další monitor. Tak možná někdy příště. Jedině koupit nějakou PCi grafiku s display portem, nainstalovat do PC, udělat co je třeba, zase vytáhnout. To asi není elegatní řešení.
iPhone 11 Pro
New MacBook Pro 13"
iPad Pro 11”
MacMini
iMac 27"

Uživatelský avatar
honza.svasek
Příspěvky: 371
Registrován: 15 črc 2012 22:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: iMAC 27" TB jako monitor pro PC

Příspěvek od honza.svasek » 20 srp 2012 23:28

Zajímal jsem se, jestli mohu použit svůj 21' jako monitor pro Apple TV (nechtělo se mi kupovat televizi).
Bylo mi receno, ze to umi POUZE 27'. Tím padem by to nějak mělo jít.
Nejsem jen sarkastický...taky spím.

Odpovědět