Jaké věci by nemeli chybět v Apple TV

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
honza.svasek
Příspěvky: 371
Registrován: 15 črc 2012 22:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jaké věci by nemeli chybět v Apple TV

Příspěvek od honza.svasek » 25 srp 2012 12:24

V pondělí se chystám zapojit Apple Tv 3.gen. Bohužel to je moje první ATV a tak vím shruba jen zevrubně, co od ni muzu očekávat.
Nechce se mi řešit třeba iVysilani nebo Voyo přímo mirroringem z iPadu, takže bych se chtěl zeptat, zda-li funguje nejaka možnost, jak si jakoby dopluginovat nejaké zalezitosti tipu výše zmíněných aplikaci přímo do Apple TV. (a to klidně i přes JB, nicméně to jsem se někde dočetl, ze bohužel nejde)
Další věci je doporučení. Chtěl bych po někom, aby mi napsal jak maximalizovat využití té malé kouzelné krabičky v našich luzích a hájích. Zkrátka nejaké tips&tricks pro zacatecnika s Apple TV.
Nejsem jen sarkastický...taky spím.

Uživatelský avatar
HonzaD
Příspěvky: 156
Registrován: 31 črc 2012 16:45

Re: Jaké věci by nemeli chybět v Apple TV

Příspěvek od HonzaD » 25 srp 2012 21:40

No zadny AppStore na ApplevTV neexistuje, ale treba nas Apple v rijnu necim prekvapi. Jinak u 3rd budes mit asi pekny obraz, ale jak rikas, zatim je u ni JB zrejme nemozny.

Takze bych ti doporucil ze zacatku si na ni zapnout fotostream, jestli mas i Match tak ten taky, pozvat zname a ukazovat jim prezentace tvych fotek a prehravat jim pisnicky opatr kazdou pisnicku obrazkem a uvidis, jak na to budou znami nevericne koukat. Pak uzes zafajerit tim minorringem a pustit video primo z youtube a nebo nejakou ukazku filmu z iTunes Store a to je tak vsechno, co se da u nas s AppleTV delat.
Jo vlastne, jeste si muzes zkusit zahrat nejakou hru, ale to mi moc nefungovalo, treba ti to ale bude fungovat lip.
iPhone 5S 32GB, iPad Air 2 128GB, Apple TV 2nd, MacBook Pro Retina 15" 256GB 16GB 2014

Uživatelský avatar
honza.svasek
Příspěvky: 371
Registrován: 15 črc 2012 22:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké věci by nemeli chybět v Apple TV

Příspěvek od honza.svasek » 26 srp 2012 12:09

Tohle všechno vím. Myslím ted nějakou nadstavbu..něco jako ATV Flash, jestli někdo s tím ma nějakou zkušenost...
Nejsem jen sarkastický...taky spím.

Uživatelský avatar
KlaunCZ
Příspěvky: 9
Registrován: 30 črc 2012 15:20
Bydliště: Náchod

Re: Jaké věci by nemeli chybět v Apple TV

Příspěvek od KlaunCZ » 26 srp 2012 12:34

Na třetí generaci žádna nadstavba ani nic podobnýho neexistuje a nebude dokud nebude JB, o kterém píšou že je zase blízko, nicméně to už tu bylo víckrát a zatím to nedopadlo.
iPhone SE 64GB Space Gray
iPad Air 32gb WiFi
(Before: iPhone 3G, iPhone 4S, iPad 2)

Uživatelský avatar
honza.svasek
Příspěvky: 371
Registrován: 15 črc 2012 22:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké věci by nemeli chybět v Apple TV

Příspěvek od honza.svasek » 26 srp 2012 17:08

Bude to zkratka příjemná zbytečnost...snad tam budu mít aspon tu MLB
Nejsem jen sarkastický...taky spím.

Odpovědět