Nejlepsi obal iPhone 5

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
thrabec
Příspěvky: 48
Registrován: 31 črc 2012 07:52

Nejlepsi obal iPhone 5

Příspěvek od thrabec » 29 říj 2013 20:44

Zdravim, jiz delsi dobu hledam nejaky obal na iPhone 5, ktery by byl nejlepsi. Problem je, ze rada obalu mi zanechala skrabance na bocich iPhonu.
Proto bych se rad zeptal na Vase tipy na obal, ktery by byl ve vsech smerech nejlepsi.

Diky za odpovedi.

dovh
Příspěvky: 38
Registrován: 19 srp 2012 10:58

Re: Nejlepsi obal iPhone 5

Příspěvek od dovh » 29 říj 2013 22:14

Spigen SGP Case Neo Hybrid

Nevím jestli je nejlepší ale mam s nim skvěle zkušenosti ani jediný škrábanec na telefonu. Jediný zápor je asi ten že za tu cenu neni v balení folie na displej.

Lifeplus
Příspěvky: 27
Registrován: 10 úno 2013 22:59

Re: Nejlepsi obal iPhone 5

Příspěvek od Lifeplus » 30 říj 2013 00:32

Ja pouzivam toto: http://www.alza.cz/krusell-tonecover-pr ... 446272.htm a jsem maximalne spolojenej. Pouzdro je pruhledne, takze je krasne videt design iPhonu, kryje i vsechny hrany, ve predu mirne vystupuje pres displej, takze do urcite miry chrami i je, plus jack a lightning konektor jsou kryty zaslepkou, takze se do nich nedostava bordel nebo voda kdyz prsi. Zaslepka se da samozrejme odklopit. Material krytu ke prikemny do ruky a kdyz k tomu pripoctu cenu za kryt, tak jenom tezce hledam konkurenci.

Uživatelský avatar
muflon
Příspěvky: 7
Registrován: 20 zář 2012 21:51

Re: Nejlepsi obal iPhone 5

Příspěvek od muflon » 30 říj 2013 23:34

Belkin TPU pevné čiré (viz http://www.alza.cz/belkin-tpu-pevne-cir ... 359065.htm), opravdu pevné pouzdro, které i po roce drží tak, jak má. Kontrast černých okrajů s bílým iPhone a čirá záda, která dají vyniknout vzhledu přístroje. Lze sehnat v celoprůhledné či neprůhledné variantě. iPhone už několikrát i s pouzdrem upadl, nicméně vše ustál. Po vyndání z pouzdra jako nový :-) Doporučuji.

nick.i
Příspěvky: 1
Registrován: 15 říj 2013 09:29

Re: Nejlepsi obal iPhone 5

Příspěvek od nick.i » 31 říj 2013 22:35

Já osobně používám Bumpery. Lemujou jen okraj mobilu a chrání proti poškrábání zadní část telefonu i desplej. Podívejte se na www.applecase.cz, tam mají celkem dobrý obaly za slušný ceny ;)

Lusesita
Příspěvky: 176
Registrován: 27 říj 2013 13:13

Re: Nejlepsi obal iPhone 5

Příspěvek od Lusesita » 01 lis 2013 20:26

Lifeplus píše:Ja pouzivam toto: http://www.alza.cz/krusell-tonecover-pr ... 446272.htm a jsem maximalne spolojenej. Pouzdro je pruhledne, takze je krasne videt design iPhonu, kryje i vsechny hrany, ve predu mirne vystupuje pres displej, takze do urcite miry chrami i je, plus jack a lightning konektor jsou kryty zaslepkou, takze se do nich nedostava bordel nebo voda kdyz prsi. Zaslepka se da samozrejme odklopit. Material krytu ke prikemny do ruky a kdyz k tomu pripoctu cenu za kryt, tak jenom tezce hledam konkurenci.
Mám ho objednanej, takže děkuju za vaši recenzi, už aby byl doma :)
 Macbook Air (13-inch, Early 2015)
 iPhone XS 64 GB Silver
 The New iPad 32 GB 3G White
 Apple Watch series 4 Nike+ 44 mm
 iPod Classic 7th gen
 iPod Shuffle 4g Green


Ex - iPhone SE +5S, AW 2 Nike+ iPod Touch 4g

thrabec
Příspěvky: 48
Registrován: 31 črc 2012 07:52

Re: Nejlepsi obal iPhone 5

Příspěvek od thrabec » 02 lis 2013 13:52

Diky za rady. Snad neco vyberu.

Odpovědět