nová TV, propojení s Apple produkty

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Castor2
Příspěvky: 2
Registrován: 28 říj 2012 05:46

nová TV, propojení s Apple produkty

Příspěvek od Castor2 » 28 říj 2012 05:50

Hodlám pořídit novou TV, protože jsem vzdal čekání na nějakou tu iTv :) . Zdá se, že volba půjde směrem LG nebo Samsung Smart TV. A pítrím po tom, jak je to s konektivitou s Mac, iPad, Iphone atd. A také mne zajímá, jak byych využil Apple TV. Co mne zatím trápí nejvíce, je nahrávání pořadů. Zatím to "jedu" přes Playstation a PlayTV.
Napište mi prosím vaše zkušenosti s konfiguracemi TV plus cokoliv Appple ...

James
Příspěvky: 132
Registrován: 22 zář 2012 13:39
Kontaktovat uživatele:

Re: nová TV, propojení s Apple produkty

Příspěvek od James » 28 říj 2012 07:55

televizor nech je akykolvek prepojis iba cez aTV. Nahravanie programov ma smartTv zabudovane staci len pripojit externy disk
iPod, iPhone, iPad, Macbook user

apple_cider
Příspěvky: 201
Registrován: 11 říj 2012 11:52

Re: nová TV, propojení s Apple produkty

Příspěvek od apple_cider » 28 říj 2012 09:43

http://www.samsung.com/cz/consumer/tv-a ... ES7000SXXH

mám tuhle, jelikož samsung nejspíš zrušil podporu pro aplikaci na ovládání televize pomocí přístrojů appe, jsem odkázaný pouze na ovladač, smart hub je neskutečně pomalý, aplikaci trvá minimálně 10s než se rozjede, na denním světle je obraz nádherný, ale asi po 3/4 roce používání pozoruji po tmě když televize zobrazuje černou barvu že barva není černá, v pozadí jsou vypálené(prosvítají) trubice podsvícení televize(samsung neposkytuje na toto záruku, jedná se prý o neduh technologie) když streamuju video z internetových stránek stane se že televize komplet zamrzne, není špatná, jen jsem za ty peníze čekal mnohem víc, hlavně v otázce kompatibility a funkčnosti, jinak pokud využiješ pouze na nahrávání videa a sledování tv kanálů, tak to není špatná volba, osobně bych ti doporučil LG

Odpovědět