Zapomenuté heslo k Apple ID

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Dawy
Příspěvky: 81
Registrován: 30 bře 2013 23:18

Zapomenuté heslo k Apple ID

Příspěvek od Dawy » 26 pro 2014 18:59

Support.tiff
Stránka podpory
Support.tiff (52.17 KiB) Zobrazeno 2898 x
Ahoj
řeším pro syna jeho zapomenuté heslo k Apple ID. Na stránce podpory viz. obrázek v příloze Support.tiff zadám email a kliknu na tlačíto Další; zobrazí se chyba viz. obrázek v příloze Error.tiff. Nejprve jsem myslel, že je to nějaký přechodný medostatek, ale trvá to již třetí den. Nevíte o nějaké jiné možnosti jak heslo vyresetovat? Když to zkoušel syn z počítače s Windows, napsalo to zprávu Email odeslán, ale za 3 dny nedorazil...
Díky přede.
Přílohy
Error.tiff
Chybová zpráva
Error.tiff (24.33 KiB) Zobrazeno 2898 x

Dawy
Příspěvky: 81
Registrován: 30 bře 2013 23:18

Re: Zapomenuté heslo k Apple ID

Příspěvek od Dawy » 26 pro 2014 19:51

Tak přes iPad se mi podařilo nechat odeslat pokyny k resetu hesla na email, ale ten pořád nedorazil. Testovací emaily zaslaný později na stejnou adresu jako má AppleID už dorazily...

Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 746
Registrován: 31 říj 2013 07:39
Bydliště: Zlín

Re: Zapomenuté heslo k Apple ID

Příspěvek od Mailo » 27 pro 2014 10:29

Řešil jsem u přítelkyně zapomenuté heslo, resetování hesla přes její PC se nepodařilo (stejný problém jako u Vás). Na iOS zařízení to vše již proběhlo bez problémů.
Co se týče mailu - opravdu máte nastavený email na obnovu hesla stejný jako u AppleID? Při zakládání nového účtu zadáváte email který budete používat (pokud zakládáte přes web musíte použít email mimo síť Applu, pokud zakládáte přes iOS, lze zvolit i icloud.com :roll: nebudu komentovat - to mají lehce nedořešené), nicméně při založení zvolíte mail, a pak nastavujete email pro obnovu :arrow: tudíž opravdu má Váš syn nastavený email na obnovu stejný jako AppleID :?:
iOvce co ráda běhá a jezdí na kole. Momentálně blázen do HomeKitu :)

Dawy
Příspěvky: 81
Registrován: 30 bře 2013 23:18

Re: Zapomenuté heslo k Apple ID

Příspěvek od Dawy » 27 pro 2014 21:00

Díky - problém je v tom, že se nedokážeme dostat ani na email na icloud.com. Divné také, je že web pro obnovu hesla mi po zadání mailu a klepnutí na tlačítko Další, vždy zobrazí chybu.

Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 746
Registrován: 31 říj 2013 07:39
Bydliště: Zlín

Re: Zapomenuté heslo k Apple ID

Příspěvek od Mailo » 28 pro 2014 11:22

Pro obnovení hesla určitě nemáte email icloud.com to nejde nastavit. Tudíž Vám obnovovací email musí přijít na jiný email.

Pokud tedy obnovujete heslo přes iOS, i tak se nedostanete dál? Proces není dokončen?
iOvce co ráda běhá a jezdí na kole. Momentálně blázen do HomeKitu :)

Dawy
Příspěvky: 81
Registrován: 30 bře 2013 23:18

Re: Zapomenuté heslo k Apple ID

Příspěvek od Dawy » 29 pro 2014 15:50

Na iPadu mi to napíše email odeslán, ale do schránky nedorazí. Ostatní maily chodí normálně, spam složku jsem kontroloval. Zvláštní je, že když zkusím heslo vyresetovat přes standardní stránky podpory (na MacOS X a Safari), tak po zadání AppleID a kliknutí na Další dostanu chybovou hlášku, a to i pro různá AppleID, která jinak fungují naprosto normálně.

Odpovědět