Apple online store

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Apple online store

Příspěvek od Tass » 07 lis 2012 16:38

Hezké odpoledne,

chci se zeptat zkušenějších, kteří z Apple online store něco objednávali, stalo se vám, že vás objednávka nezastihla doma? Jak doručovatel v takovém případě postupoval /a jaká firma produkt konkrétně doručovala?/? Mám v plánu si něco objednat, ale na místě svého trvalého bydliště nebývám, takže mám hrůzu z toho, že by doručovatel balíček nechal například za dveřmi..
 Mac nemá konkurenci. 

Barberry.pha
Příspěvky: 564
Registrován: 09 říj 2012 14:58

Re: Apple online store

Příspěvek od Barberry.pha » 07 lis 2012 16:53

Pocitam ze si tam muzes zadat adresu kam chces zasilku dorucit. Mela by to rozvazet firma TNT a zadna kuryrni sluzba nenechava balicek za dvermi. Vesmes vzdy rano kolem 8 hodiny volaji a domlouvaji cas kdy to asi doruci. Funguje to tak u PPL,GLS, a TNT by v tom nemala byt vyjimka. Takze bud volaji rano nebo volaji nejakou dobu pred dorucenim.

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4643
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Apple online store

Příspěvek od ra3662 » 07 lis 2012 17:14

Zavolají na uvedený telefon a domluví se kam to v daný den dovezou. Já jsem uvedl v store adresu domácí a když mi zavolali tak pro ně nebyl problém dovézt mi to do práce. Pokud neuvedeš telefon tak nevím.

Darius35
Příspěvky: 27
Registrován: 31 črc 2012 18:51
Bydliště: Prague, Czech Republic

Re: Apple online store

Příspěvek od Darius35 » 07 lis 2012 22:28

v den doručení volají a můžeš si určit kdy chceš, aby ti to přivezli. Adresu zadáváš fakturační a doručovací. Mě osobně to dováží služba UPS.

Odpovědět