How to start a startup

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
apple_cider
Příspěvky: 201
Registrován: 11 říj 2012 11:52

How to start a startup

Příspěvek od apple_cider » 01 zář 2015 13:30

Čau lidi,vím že se tento příspěvěk týká ios a osx jen velice okrajově ale přece jen. proto jsem jej radši zařadil do kategorie ostatní :D Momentálně studuji na Reykjavik University na Islandu, kde mám předmět ow to start a startup, který se zabývá problematikou startupů. Tyto semináře vede zkušený investor Bala Kamallakharan, který se podílel na vzniku úspěšných startupů jako Clara nebo Quizup. Na své přednášky si zve zajímavé hosty ze světa byznysu ( autory knih o podnikání a startupech, investory, úspěšné CEO zavedených startupů). Kdo by měl zájem se dozvědět víc co se na těchto seminářích odehrává tak na svém twitteru a blogu zveřejňuji posty zachycující nejzajímavější postřehy v mé interpretaci, nekdy i trochu netradičními způsoby. V průběhu několika dalších týdnů se zde objeví i náš chystaný projekt startupu v rámci předmětu. jedná se o formu sociální sítě pro nadšené cestovatele a fotografy s aplikacemi pro IOX, OSX a Android. Kdo má rovněž zálibu ve fotografování si přijde na své. Jsem nadšený amatérský fotograf a postuji zde i fotografie ze svých cest po islandu. Pokud vás něco z obsahu zaujme budu rád za každý follow, retweet i like.

zde je odkaz na můj twitter account.
https://twitter.com/Ondrej_Soukup

Odpovědět