iMessages Apple zpravodaj

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Uživatelský avatar
kotaK
Příspěvky: 70
Registrován: 31 črc 2012 21:23
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od kotaK » 04 led 2013 14:56

Obrázek

Máš zájem dostávat čerstvé informace o Apple pomocí iMessages až do kapsy?

Přihlaš si odběr iMessages zpravodaje!


Stačí poslat iMessages "Přihlašuji odběr zpravodaje" na adresu zpravodaj@iosmag.cz nebo pomocí formuláře, který nalezneš ZDE.

Chci se dozvědět více informací o zpravodaji.

Budu rád za každý názor, nápad, tip...! :)

Pokud by některý z Apple webů měl zájem být zahrnut do zpravodaje stačí mě kontaktovat! :)
Twitter | Facebook | Založil jsem: iOSMag.cz - Apple magazín | iPhone 6 / 16GB Gold | Macbook Pro Retina 13" 2014

Uživatelský avatar
davidhavir
Příspěvky: 212
Registrován: 15 črc 2012 22:05
Bydliště: Červený Kostelec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od davidhavir » 08 led 2013 12:12

Ačkoliv já si rád přečtu těch 100 článků v Reederu, připadá mi to jako hodně dobrej nápad, třeba pro ty, kteří nechtějí číst články a mají zájem o stručný denní souhrn, případně o průběžné krátké info.
Je asi hodně cest jak by ten koncept mohl vypadat, ale ano, přinejmenším mi to připadne hodně zajímavé využití iMessages :)
když by byl zájem s něčím pomoct nebo otestovat nebo cokoliv, určitě se ozvi :)
Apple Watch Sport
iPhone 6 Plus
MacBook 12 (2016)

Uživatelský avatar
kotaK
Příspěvky: 70
Registrován: 31 črc 2012 21:23
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od kotaK » 08 led 2013 20:18

Přesně tak je to taky myšleno:)

Kdyby jsi měl ty nebo kdokoliv jiný nějaký tip na appku, která by byla samostatná na iMessages a taky nějakou na samostasný adresář kontaktů bylo by to fajn:)
Twitter | Facebook | Založil jsem: iOSMag.cz - Apple magazín | iPhone 6 / 16GB Gold | Macbook Pro Retina 13" 2014

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od tlacenka » 09 led 2013 01:31

Napad dobry, realizace horsi - ne z vasi strany, ale ze strany applu (coz je dano tim, ze to pro to neni urcene).
Osobne se neprihlasim z nekolika duvodu - nechci, aby kazdy znal moje apple id, nechci aby vsichni konzumenti videli apple id vsech, kterym to chodi, komunita tady je sice vesmes slusna, ale stejne. Dalsi vec je ta, ze je zde stale moznost potencialniho zneuziti (ve smyslu objevi se novy bug v imessages a juuu tady maji na serveru celou databazi tech uzivatelu...)
Vim, ze jsem moc nepotesil, ale takhle to vidim ja. Ta "individualita" by se teoreticky dala zaridit na os x pomoci skriptu, pripadne automatoru.

Uživatelský avatar
kotaK
Příspěvky: 70
Registrován: 31 črc 2012 21:23
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od kotaK » 09 led 2013 10:53

I takové je riziko, ale jestli jsi četl pozorně, odběr můžeš přihlásit i jednotlivě, tudíž tvoje Apple ID neuvidí nikdo jiný než já jako odesílatel :)

8-)
Twitter | Facebook | Založil jsem: iOSMag.cz - Apple magazín | iPhone 6 / 16GB Gold | Macbook Pro Retina 13" 2014

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od tlacenka » 09 led 2013 11:08

pozorne si myslim jsem cetl (a kdyz pominu tu barvu, ktera ma zvyraznit) tak : (cituji):

"Podmínky používání iMessages zpravodaje!
Každá iMessages zpráva je odesílána hromadně. To znamená, že každý přihlášený uživatel vidí všechny, kterým je zpráva odeslána, proto bych chtěl apelovat na NEzveřejňování a NEzneužívání ostatních kontaktů, které v poli uvidíte. Věřím, že v Apple komunitě jsou pouze slušní lidé, tudíž se tomuto vyvarujeme automaticky. Žádný kontakt nebude nijak zveřejňován!"

zdroj: http://www.iosmag.cz/prvni-imessages-apple-zpravodaj/ (9.1.2013)

na me je tam dost vykricniku, ta barva (vsechno subjektivni zalezitost), ale at ctu jak ctu, moznost "soukrome" imessage tam nevidim

James
Příspěvky: 132
Registrován: 22 zář 2012 13:39
Kontaktovat uživatele:

Re: iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od James » 09 led 2013 13:04

Jednoducho povedané, ponuka spambotom :-)
iPod, iPhone, iPad, Macbook user

Uživatelský avatar
kotaK
Příspěvky: 70
Registrován: 31 črc 2012 21:23
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od kotaK » 09 led 2013 15:48

"Pokud by někdo nechtěl být zařazen do hromadné iMessages, tak po domluvě mu může být zpravodaj zasílán jednotlivě. Nebo stačí do přihlašovací zprávy připsat “jednotlivě”."

a co ob řádek níž?:) :roll:
Twitter | Facebook | Založil jsem: iOSMag.cz - Apple magazín | iPhone 6 / 16GB Gold | Macbook Pro Retina 13" 2014

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od tlacenka » 09 led 2013 15:59

a jo, je to tam - ja to pres tu super barvu nevidel. stejne si myslim, ze by to melo fungovat "individualne" ono je to jedno- jen pro zajimavost...kolik lidi si to objednalo ?

Uživatelský avatar
kotaK
Příspěvky: 70
Registrován: 31 črc 2012 21:23
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od kotaK » 09 led 2013 16:04

Asi mělo a třeba bude, je to docela časově náročný:) Hele prozatím asi kolem 30 lidí a každý den tak 2 další:)
Twitter | Facebook | Založil jsem: iOSMag.cz - Apple magazín | iPhone 6 / 16GB Gold | Macbook Pro Retina 13" 2014

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od tlacenka » 09 led 2013 16:10

no...uvidite jak to pujde... dle meho by to slo celkem pekne "automatizova" aby to nebyl zas takovy moc pracny projekt .)

Uživatelský avatar
davidhavir
Příspěvky: 212
Registrován: 15 črc 2012 22:05
Bydliště: Červený Kostelec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od davidhavir » 09 led 2013 20:42

Teoreticky pokud by se někdo bál o svoje Apple ID, může si na iCloud.com vytvořit emailový alias např. franta-zpravodaj@icloud.com a přidat si ho v Nastavení do iMessage jako email k "zastižení". Pak by snad skrze tuto adresu neměl být problém "komunikovat" a sama by nic neprozrazovala, nebo se mýlím?
Apple Watch Sport
iPhone 6 Plus
MacBook 12 (2016)

Uživatelský avatar
kotaK
Příspěvky: 70
Registrován: 31 črc 2012 21:23
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: iMessages Apple zpravodaj

Příspěvek od kotaK » 10 led 2013 15:51

Taky to tak jde, sám mám na iMessages několik adres a bez problémů:)
Twitter | Facebook | Založil jsem: iOSMag.cz - Apple magazín | iPhone 6 / 16GB Gold | Macbook Pro Retina 13" 2014

Odpovědět