Pomoc s výběrem bezdrátového reproduktoru do obýváku

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Richiis
Příspěvky: 90
Registrován: 09 lis 2012 10:39

Pomoc s výběrem bezdrátového reproduktoru do obýváku

Příspěvek od Richiis » 07 pro 2018 21:28

Dostal jsem se do situace, kdy vybírám BT reproduktor pro ozvučení obýváku (cca 49 metrů čtverečních). už nechci žádné kabely, takže volba padla na bezdrátové řešení. K vylepšení zvuku televize plánuji Sonos Beam, na hudbu z mobilu bych rád něco, co bude hrát rozumně a ideálně nabídne i možnost přenášení. V tomto směru mi padl do oka Harman Kardon Onyx Studio 4. Líbí se mi jeho UFO design a integrovaná baterie. Má otázka zní, dokáže tenhle "chlapík" naplnit místnost zvukem, aby z toho byl alespoň trochu požitek? Jen pro úplnost doplním, že nejsem žádný audiofil. Budu moc rád za vaše zkušenosti, případně tipy na alternativy v podobné cenové relaci. 😉

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s výběrem bezdrátového reproduktoru do obýváku

Příspěvek od rony » 07 pro 2018 21:50

poznamky:

ak uz vybavujes sonos beam tka by si asi mal pokracovat sonosmi aj pre mobil

dedukujem ze chces reprak na baterku tj uplne bez kablov

ak vsak na to az tak netrvas s kludom ti odporucim omrknut aj homepod, na rozdiel od bt prenosu je komfortnejsie prepnutie iphonu na vystup a pri viac zariadeniach ak menej komplikovane, najma ak mas viacero macos a ios veci tak z kazdeho z nich mozes napr ovladat hlasitost. toto u mna prevazuje. bohuzial asi by som homepod nevozil a nenosil na chatu :) zvuk je vsak... monumentalny (v segmente)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Richiis
Příspěvky: 90
Registrován: 09 lis 2012 10:39

Re: Pomoc s výběrem bezdrátového reproduktoru do obýváku

Příspěvek od Richiis » 07 pro 2018 23:35

Právě že v tomto případě trvám na reproduktoru bez kabelů, v létě ho chci používat na zahradě - z toho důvodu jsem musel vyřadit HomePod. Když odhlédnu od provázanosti s Apple zařízeními, tak mě s ohledem na jeho cenu ani až tolik neuchvátil. :-( V každém případě hraje lépe, než jak vypadá, to se musí nechat. :)

Na trhu je celá řada zajímavých BT reproduktorů, ale upřímně se v tom příliš neorientuji, tak sonduji, jestli se nenajde někdo, kdo by dokázal doporučit rozumnou alternativu k Onyx 4...

Lord LazyBoy
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2013 14:25

Re: Pomoc s výběrem bezdrátového reproduktoru do obýváku

Příspěvek od Lord LazyBoy » 19 pro 2018 11:19

Doporučil bych vyzkoušet něco z řady Bang Olufsen. Sám mám A1 na takové to letní grilování na zahradě. Zvuk z tak malého repráčku je naprosto neuvěřitelný. Někde vyzkoušejte, přijde mi jako idealní. A když jsou dva, tak jdou párovat do sterea.
Iphone 3GS->4->5->5s->6->6s->7->X
AW sport 42->nike+ 42->nike+ 44
Ipad 1->4->Pro9,7+AP->Pro12,9+AP2
mini late 2012, mb pro 2011, mb pro 2018
Beoplay H7->H9, H5->E8, 2xA1, airpods, B&W Zeppelin Wireless

Odpovědět