Apple domácnosť vs Android telefón

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
matko882
Příspěvky: 208
Registrován: 30 srp 2012 06:48
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Apple domácnosť vs Android telefón

Příspěvek od matko882 » 09 led 2019 21:42

Je tu niekto kto ma má iMac, MacBook, Apple TV, HomePod atd... napriek tomu prešiel z iPhonu na android? Ak áno prečo. Ďakujem :)
iPhone 6S 128GB, Space Gray, iOS 9.0.2 / iPad Mini 3 16GB, Wifi, Gold, iOS 9.0.2 / Apple TV3 / MacBook Pro 13-inch, Early 2015, i5 2,7 GHz, 8GB, 256GB SSD, OS X 10.11

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Apple domácnosť vs Android telefón

Příspěvek od mberdych » 09 led 2019 21:47

Prosím tě, oba víme že to nedává smysl. Oba jsme si tím prošli několikrát a vždy se vrátili. Do Apple světa nemá smysl strkat android. Ještě s macem možná, ale aTV, homepod, nedává to smysl. Víc ztratíš než dostaneš. Zvlášť jestli používáš iCloud.

Gwaihir
Příspěvky: 495
Registrován: 19 čer 2014 10:20

Re: Apple domácnosť vs Android telefón

Příspěvek od Gwaihir » 10 led 2019 13:06

No já měl nejdřív Macbook Pro a k tomu androidový LG G2, ale nebyl to žádný zázrak. Měl jsem i androidový tablet a ze začátku nadšení a pak se to po cca roce neskutečně zpomalilo. Teď už mám iPhone 7 a jediné, co měl andriod lepší je vytáčení kontaktů - takže pokud jen telefonuješ a píšeš SMSky, může to být pro tebe volba, ale za mě nikdy více android a hlavně pokud možno ne windows počítač :D

DidaJI
Příspěvky: 60
Registrován: 29 kvě 2017 22:29

Re: Apple domácnosť vs Android telefón

Příspěvek od DidaJI » 18 led 2019 06:51

Ahoj,
já používám iMAC, MacBook PRO, iPAD třetí generace a iPAD AIR 2. K tomu mám telefon Huawei P20 PRO. Hlavním důvodem proč používám telefon s Androidem je to, že v práci programuji servisní i uživatelské prográmky, které potřebuji aby běhaly jak na telefonech kolegů, tak na telefonech zákazníků. A tam se jedná v 99% o Android telefony. Stejně tak doma používám na ovládání domácnosti vlastní aplikaci a je daleko jednodušší ji dostat do ostatních telefonů s Androidem, než do Apple. Samozřejmě by se dalo mít 2 telefony, to se mi ale zatím nechce. iPhone jsem měl, vyhovoval mi, ale ne natolik, abych sebou všude tahal 2 telefony. Tím pádem i hodinky používám Xiaomi Amazfit 2 Stratos, s těmi spokojenost, hlavně co do výdrže a taky že mají stále zobrazený display při cca 5 - 6 denní výdrži.
Ale jak už tady někdo psal, telefon se dá, nejvíc by mi vadil počítač s Windows, zbytek se dá přežít.

Odpovědět