Macbookárna - recenze

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Uživatelský avatar
ten_pavel
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2019 13:36

Macbookárna - recenze

Příspěvek od ten_pavel » 20 črc 2019 13:48

Ahoj všichni. :) Rád bych slyšel vaše recenze na Macbookárnu. :) Už jsem tu jeden thread o Macbookárně četl ale za 1) Je to až z roku 2014 a za 2) Zvrhlo se to tam v takovou prapodivnou diskuzi že než abych tam přidával vlastní prosbu o rady tak raději založím thread nový a budu doufat že tentokrát ta diskuze bude...ehm...řekněme...inteligentnější. :D Jinak abych upřesnil o co mi jde. Rád bych si koupil Air 11,6" nejlépe z roku 2015 ale nechci ho (z určitých důvodů) kupovat od soukromníka. Moc díky za odpovědi a prosím o jednu věc. Mějte se mnou trpělivost. Macbookem jsem nepolíbený (doteď jsem žil jen o Windowsech ale poslední dobou je moje užívání Winů poněkud mrzuté) ale už bych ho chtěl zkusit a ideálně u něj i zůstat. :D Tak se možná budu ptát jako naprostý idiot i na základní věci. :D
Uživatel iPhonu SE který plánuje upgrade na Xr s tím že rodinku rozšíří i o Apple Watch a Macbook Air. :D

Odpovědět