Potřebuji pomoc s insta

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Marky
Příspěvky: 1
Registrován: 14 lis 2019 20:56

Potřebuji pomoc s insta

Příspěvek od Marky » 14 lis 2019 21:18

Dobrý den. Vím že se toto téma Instagram sem asi nehodí, ale už nevím, co zkusit. Stejně jako miliony lidí mám instagram účet pod svým jménem. Neni na něm nic, co by mi mohlo v budoucnu uškodit ani nic hanlivého či sprostého. Je to zkratka múj osobní účet se zážitky a prakticky s nej životními událostmi.

Nedavno mi přišel email (cca 1 měsíc) s informací, že se na můj účet přihlásil někdo až z Taiwanu. Dohromady mi přišly 4 emaily a já si pokaždé změnila heslo. Jak radili. Chvilku je jestě k učtu šlo přihlásit. A pak nastal zlom. Zkusila jsem se přihlásit , jako vždy na svém mobilu. Heslo to přijalo, můj účet je stále ,,aktivní,, ,ale i když jsem už nejméně 5× udělala to ,co mi help centrum instagramu poradilo, tak stále nemůžu projít přes tuhle tabulku. Kde se píše, že mám prokázat vlastnictví účtu ( udélala jsem vše podle pokynů-poslala svou fotku s ručně napsaný čislem). Ale po tom mě to znova odkázalo na tuto tabulku. Stále dokola. Pokusím se jí přiložit do přílohy.

Moc prosim o radu nebo pomoc. Nebo třeba neznáte nějakého technika, který by si s tím věděl rady?
Přílohy
Screenshot_20191114-210526_Instagram.jpg
Toto je ta tabulka.

Odpovědět