Vozíte logo Apple na svý káře?

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Zed70
Příspěvky: 19
Registrován: 19 srp 2012 18:23

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Zed70 » 24 srp 2012 16:06

Pokud jsi to nepochopil, lituji, s tím nic nenadělám. Možná by stálo za to nečíst jenom výňatky, těžko diskutovat s někým kdo tě kritizuje podle vět vytržených z kontextu. Ale vzhledem k tomu že v patičce ti chybí jenom číslo bot a značka pasty na zuby chápu že zřejmě patříš mezi ty potrefené husy do kterých se trefuju.

Uživatelský avatar
Mikispider
Příspěvky: 181
Registrován: 30 črc 2012 20:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Mikispider » 24 srp 2012 16:25

Ne nekritizuji podle vět - jsou to ve většině odstavce tvého textu ;) - vytržených z kontextu, jen tu přepisuji co ty jsi napsal, a za čím si určitě stojíš, nebo otáčíš názor podle toho jak se ti to hodí?
V patičce mám vše uvedeno záměrně - a číslo bot a značka zubní pasty je v tomto fóru nepodstatná, protože se mi nechce pokáždé když někomu něco radím vypisovat co používám.
Logo na autě nevozím, takže s tou potrefenou husou jsi trochu mimo.
Jinak pokud se nevzmůžeš na rozumné argumenty, ale jen na to, na druhého nesmylsně útočit, tak o tobě dost svědčí, a nemá cenu s tebou vést další konverzaci.
MBP 15 (mid 2009), C2D 2.66, 8GB RAM, HDD 320GB, OS X Yosemite + iPhone 8 256GB iOS 11.3
Magic Mouse + Apple Keyboard + AirPort Extreem (5th gen)
DNS-320L 2TB HDD, Acer X203H

Pokud je text bez diakritiky, tak se omlouvám - je odeslán z iPhone :-)

Zed70
Příspěvky: 19
Registrován: 19 srp 2012 18:23

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Zed70 » 24 srp 2012 16:57

Dobrá, chtěl jsem se na to už vykašlat, ale budiž:
Ptal jsi se v čem máš problém s psaným textem. Odpovídám, s jeho chápáním. Co je nesrozumitelného na větě:
Máš problémy s chápaním psaného textu nebo jsi nečetl co jsem psal?
Tvrdil jsi že nenávidím Apple. Co jsem já napsal?
Ač jsem uživatel Maců a jiných iHraček, dokonce pro ně píšu programy a školím uživatele. Nikdy bych si tam tu samolepku nedal, protože bych si připadal jako idiot.
Napsal jsi
Ale pokud je to jiná značka, tak ho neodsuzuješ a je ti to jedno.
Můžu se zeptat z čeho tak usuzuješ? Já něco takového napsal? Z toho když jsem psal o tom že mi ty samolepky přijdou obecně ujeté?

Tak z toho usuzuji že buď nerozumíš psanému textu nebo jsi ho nečetl.

Já chápu že teď tady píšu o něčem co je úplně mimo ty původní samolepky, ale rozčiluje mě, když někdo diskutuje o něčem co evidentně nečetl. A ty patičky mi ani tak nepřijdou důležité kvůli radám, jako spíš kvůli měření pinďourů, ale to je opravdu jenom můj názor.

Uživatelský avatar
JKL
Příspěvky: 32
Registrován: 15 črc 2012 20:12
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od JKL » 24 srp 2012 22:36

Zed70 píše:Ať jsou Apple věci sebehezčí a sebevychytanější, jsou to pořád jenom věci. A vymezovat se vůči ostatním deklarací toho že cosi vlastním zkrátka není moje disciplína a dotyčnému to v mých očích body nepřidává.
Je to Tvůj úhel pohledu. Beru to... :) To, co píšeš, není mimo mísu. Ale sto lidí, sto chutí. Tak jako pro každýho znamená každej pojem něco jinýho, tak i tady k tomu každej přistupuje jinak. Čert ví, jakej je poměr mezi ZLOPRCKAMA vs. NADŠENCEMA, který by tak ani nenapadlo uvažovat...

Uživatelský avatar
Kachlicka
Příspěvky: 16
Registrován: 01 srp 2012 22:10

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Kachlicka » 26 srp 2012 17:06

Jde jenom o nálepku. Nemusíte se kvůli tomu vraždit. Někomu se to líbí, někomu ne... a co? Já ji tam mám protože si připadám víc cooooooool, uvrhnete na mě teď někdo kletbu? Ne? Tak move on...
MacBook Air, MacBook Pro, iPhone 7, iPad Pro 10.5"
Mac user since 2005.

hejno.vrn
Příspěvky: 66
Registrován: 30 črc 2012 16:45
Bydliště: Hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od hejno.vrn » 26 srp 2012 17:24

Tedy, mně by bylo ultratrapně, kdybych měl něco takového na autě. Je to podobné, jako nošení triček s logem Apple atd. Přijde mi to už trochu moc.
MacBook Pro 13" Mid 2009
OS X Mountain Lion
iPod Nano 5th gen

Uživatelský avatar
Crabik
Příspěvky: 28
Registrován: 20 srp 2012 18:04

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Crabik » 26 srp 2012 17:34

Prispevkem jsem se nechal taky inspirovat a podporuji tim ucitou skupinu lidi
i jako gesto sounalezitosti a solidarity, je prijemne v provozu potkat priznivce stejne znacky.

Uzivatele jiny mobilnich zarizeni, mohou pouzit jine vzory a namety,
nebo kdyz nechcete, tak treba nic.
Přílohy
ImageUploadedByTapatalk HD1345998867.846249.jpg
ImageUploadedByTapatalk HD1345998867.846249.jpg (24 KiB) Zobrazeno 8200 x

Uživatelský avatar
Mikispider
Příspěvky: 181
Registrován: 30 črc 2012 20:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Mikispider » 26 srp 2012 17:39

Tedy, mně by bylo ultratrapně, kdybych měl něco takového na autě. Je to podobné, jako nošení triček s logem Apple atd. Přijde mi to už trochu moc.
Jen takový malý dotaz, a nosíš značková trika/boty atd.? A jak ti připadá ten znak nebo název firmy na tom triku/botech atd.?
MBP 15 (mid 2009), C2D 2.66, 8GB RAM, HDD 320GB, OS X Yosemite + iPhone 8 256GB iOS 11.3
Magic Mouse + Apple Keyboard + AirPort Extreem (5th gen)
DNS-320L 2TB HDD, Acer X203H

Pokud je text bez diakritiky, tak se omlouvám - je odeslán z iPhone :-)

hejno.vrn
Příspěvky: 66
Registrován: 30 črc 2012 16:45
Bydliště: Hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od hejno.vrn » 26 srp 2012 18:36

Mikispider píše:
Tedy, mně by bylo ultratrapně, kdybych měl něco takového na autě. Je to podobné, jako nošení triček s logem Apple atd. Přijde mi to už trochu moc.
Jen takový malý dotaz, a nosíš značková trika/boty atd.? A jak ti připadá ten znak nebo název firmy na tom triku/botech atd.?
Jo, nosím. WeSC, boty Converse a tak. Pokud narážíš na to, že na značkovém oblečení jde vidět značka, tak já si vybírám takové, kde tomu tak není. Nejraději mám nepotištěné nenápadné tmavé věci. Potištěné trika nosím minimálně.

A navíc mi to přijde jako nevhodné srovnání, značka oblečení na oblečení není nic divného. Ale cpát značku počítačů na auto tak, aby to všichni viděli, mi přijde trochu ujeté. Ale nic proti, jen jsem se vyjádřil ;) Apple mám samozřejmě velmi rád.
MacBook Pro 13" Mid 2009
OS X Mountain Lion
iPod Nano 5th gen

Uživatelský avatar
marekpiggy
Příspěvky: 229
Registrován: 31 črc 2012 20:51
Bydliště: Hradec Králové

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od marekpiggy » 26 srp 2012 19:56

Proč si teda kupuješ drahý věci od WeSC a Conversu, když to ani není vidět, že je to od nich? :)
Editor, korektor a redaktor magazínu Appliště.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Mikispider
Příspěvky: 181
Registrován: 30 črc 2012 20:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Mikispider » 26 srp 2012 20:27

Hejno.vrn: OK diky za nazor. To jsem ani netusil ze se neco dela napr. se znackovych hader bez loga. Taky nemam rad napis pres cele zada, spis male decentni logo. Ale stejne jako propaguji vyrobce obleceni atd. protoze jsem s jeho vyrobky spokojen, nemam problem nosit ani trika s vyrobcem pocitacu/SW a ja nevim ceho vseho - tedy za podminky me spokojenosti s jeho vyrobky a decentnosti loga 😄
MBP 15 (mid 2009), C2D 2.66, 8GB RAM, HDD 320GB, OS X Yosemite + iPhone 8 256GB iOS 11.3
Magic Mouse + Apple Keyboard + AirPort Extreem (5th gen)
DNS-320L 2TB HDD, Acer X203H

Pokud je text bez diakritiky, tak se omlouvám - je odeslán z iPhone :-)

ric_smd
Příspěvky: 214
Registrován: 16 srp 2012 22:20

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od ric_smd » 26 srp 2012 22:47

jsem ted na dovče v Itálii a jablicko na autech tu vidím docela často...no taky si ho po příjezdu domu vylepim...mel jsem ho na R1, tak proc ho nedat na auto...
Macbook 12” 2017
Apple Watch 4 grey
iPhone 11 pro
iPad mini 2019
kdysi iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, SE, 6S

hejno.vrn
Příspěvky: 66
Registrován: 30 črc 2012 16:45
Bydliště: Hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od hejno.vrn » 27 srp 2012 01:27

marekpiggy píše:Proč si teda kupuješ drahý věci od WeSC a Conversu, když to ani není vidět, že je to od nich? :)
Co třeba kvuli tomu, že dražší oblečení bývá kvalitnější, hezčí, pohodlnější a déle vydrží? Nekupuju si oblečení kvuli chlubení nebo proto, abych se pyšnil značkou. Podobné manýry jsou mi cizí.
MacBook Pro 13" Mid 2009
OS X Mountain Lion
iPod Nano 5th gen

stodynka
Příspěvky: 12
Registrován: 10 srp 2012 23:33
Bydliště: Brno

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od stodynka » 28 srp 2012 23:58

hejno.vrn píše:Tedy, mně by bylo ultratrapně, kdybych měl něco takového na autě. Je to podobné, jako nošení triček s logem Apple atd. Přijde mi to už trochu moc.
Někdo nosí Apple, někdo Adidas a Nike, Puma, ....

Rozhodně si na značkách nehoním ego a vedu k tomu i své děti. Někteří jsou s tím jak ujetí a když to dítě vidí u rodičů, požaduje to od svých vrstevníků. Pokud to nemají je zle a je šikana. Takže jen, aby mé dítě nebylo šikanované musím jít s dobou a předražené věci mu kupovat. Za celou šikanu ve školách mohou rodiče dětí, kteří je kazí. Značkové věci jsou mnohdy větší šmejdy než ty neznačkové. Nemluvím teď o tržnici, to je věc druhá.

Uživatelský avatar
Hallfdann
Příspěvky: 73
Registrován: 12 srp 2012 21:58

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Hallfdann » 29 srp 2012 10:47

Tak sem se přišel podívat kdo má jakou nálepku na káře, případně jaká pak to kára je a zatím sem viděl jednu stránku plnou 3,14ČOVIN!!!

Moderátor zaspal zjevně, chtělo by to tady promazat.


PS: jo aha, on tu nejni moderátor
PS2: měl by
Naposledy upravil(a) Hallfdann dne 29 srp 2012 10:49, celkem upraveno 1 x.
Awww maaan!

Marcel N.
Příspěvky: 8
Registrován: 06 srp 2012 11:12

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Marcel N. » 29 srp 2012 10:49

Přidám svou trošku do mlýna.
Jablíčko na autech máme. První jsme si nalepili někdy roku 2001 (tehdy na kombíka Mareu), nejspíš z radosti, že jsme si koupili svůj první opravdu nový Mac. Od té doby jsme aut (i počítačů) vystřídali několik a jablíčko bylo na všech - spíš už taková rodinná tradice - manželka i já jsme vlastně vždycky pracovali na Macu (pro mě to byl de facto první počítač, se kterým jsem něco dělal, a to asi roku 1992, Petra s počítačem začínala na VŠ a zrovna tehdy měli v počítačové učebně jenom Apple) a děti do toho nějak přirozeně zapadly. Nemyslím, že bychom tím jablíčkem na dveřích kufru něco demonstrovali, zkrátka zvyk.
A poznámka na závěr: osobně mi připadá legrační ten, kdo kritizuje někoho za logo Apple na autě - a zároveň si do podpisu nacpe, co všechno má doma/v práci od Applu. Neboli podle Matouše „ vidí mrvu v oku bratra svého a břevna v oku svém nedbá“.

kotelnik
Příspěvky: 39
Registrován: 28 úno 2013 09:01

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od kotelnik » 01 dub 2013 00:23

tak já teda vozím samolepku hrdě a vždy, když kolem mě projede jakékoli auto, klidně felicia, tak si říkám, jéééé (pomyslně kamarád:)
Není to vůbec o machrování, to už dávno ne, dnes má iPhone nebo něco od applu každý puberťák, protože je "cool".
Osobně mám jablíčko v pravo i vlevo na spodním rohu zadního okna, souměrně :-)) Mám tmavě šedý vůz, takže si dovolím tvrdit, že to vypadá dobře. :)

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od rony » 01 dub 2013 14:00

Ok. bezne nalepky ma hocikto. Kto ma na svojom striebornosivom aute na STRECHE velke biele jablko? :-)

ps: istym sposobom su nalepky na autach pozerstvo, lenze nie preto, ze je to len u jablkovych nalepiek, u vsetkych a to vratane rybiciek. :-)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

kotelnik
Příspěvky: 39
Registrován: 28 úno 2013 09:01

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od kotelnik » 01 dub 2013 16:45

rony tak to mas asi jen Ty :-D

Uživatelský avatar
Mikispider
Příspěvky: 181
Registrován: 30 črc 2012 20:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Mikispider » 01 dub 2013 17:18

Jen takový malý OT - nechci zakládat nové téma.

Nevíte někdo o nějaké onboard kameře do auta, která má SW i pro Mac? Jde mi o vytáhnutí dat i z GPS - video není problém. Měla by být FulHD (ať jsou přečíst RZ v případě nehody...), slušné noční snímání. Nevíte o nějaké? Všechny co jsem našel, tak mají jen SW pro WIN, a ty co pro Mac tak jsou již staršího data, a ani záběry ze dne nejsou nic moc :-(
MBP 15 (mid 2009), C2D 2.66, 8GB RAM, HDD 320GB, OS X Yosemite + iPhone 8 256GB iOS 11.3
Magic Mouse + Apple Keyboard + AirPort Extreem (5th gen)
DNS-320L 2TB HDD, Acer X203H

Pokud je text bez diakritiky, tak se omlouvám - je odeslán z iPhone :-)

Frantic
Příspěvky: 19
Registrován: 09 pro 2012 16:54

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Frantic » 01 dub 2013 18:58

Mikispider píše:Jen takový malý OT - nechci zakládat nové téma.

Nevíte někdo o nějaké onboard kameře do auta, která má SW i pro Mac? Jde mi o vytáhnutí dat i z GPS - video není problém. Měla by být FulHD (ať jsou přečíst RZ v případě nehody...), slušné noční snímání. Nevíte o nějaké? Všechny co jsem našel, tak mají jen SW pro WIN, a ty co pro Mac tak jsou již staršího data, a ani záběry ze dne nejsou nic moc :-(
Sám ji ještě nevlastním. Vybráno ale již mám: BlackVue DR500GW-HD. Aplikace pro Mac OS a iOS.
http://blackvue.cz/dr500gw-hd.html
Obrázek iPhone 5 64GB white Obrázek iPad 3 + Cellular 64GB white Obrázek mcBook Air 13'' 128GB

Uživatelský avatar
Mikispider
Příspěvky: 181
Registrován: 30 črc 2012 20:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Mikispider » 01 dub 2013 20:25

Díky za tip - vypadá skvěle, a videa jsou OK. Jen nevím jestli tady ho nějak zmršili, ale ani v HD nejde ta značka toho Suzuki přečíst - snad to bude komprimací http://www.youtube.com/watch?v=5oTxdUWVd2I
MBP 15 (mid 2009), C2D 2.66, 8GB RAM, HDD 320GB, OS X Yosemite + iPhone 8 256GB iOS 11.3
Magic Mouse + Apple Keyboard + AirPort Extreem (5th gen)
DNS-320L 2TB HDD, Acer X203H

Pokud je text bez diakritiky, tak se omlouvám - je odeslán z iPhone :-)

Frantic
Příspěvky: 19
Registrován: 09 pro 2012 16:54

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Frantic » 01 dub 2013 20:45

...tady je záznam přenosu z jízdy v různých povětrnostních podmínkách. Kvalita videa je dle mého názoru vynikající.
http://www.youtube.com/watch?v=wuLmAinoi-Y
Obrázek iPhone 5 64GB white Obrázek iPad 3 + Cellular 64GB white Obrázek mcBook Air 13'' 128GB

Uživatelský avatar
Mikispider
Příspěvky: 181
Registrován: 30 črc 2012 20:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Mikispider » 01 dub 2013 20:55

Jj na to video jsem se díval a to je super - tu v tomto videu http://www.youtube.com/watch?v=wwJ-rQClbMg i při těch světlech na denní svícení je něco vidět. V tom co linkuji, asi potřebovali prodat tu 400 :-)

Moc děkuji za tip a taky do ní půjdu.
MBP 15 (mid 2009), C2D 2.66, 8GB RAM, HDD 320GB, OS X Yosemite + iPhone 8 256GB iOS 11.3
Magic Mouse + Apple Keyboard + AirPort Extreem (5th gen)
DNS-320L 2TB HDD, Acer X203H

Pokud je text bez diakritiky, tak se omlouvám - je odeslán z iPhone :-)

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od rony » 02 dub 2013 12:16

kotelnik píše:rony tak to mas asi jen Ty :-D
praveze nemam :-)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

kotelnik
Příspěvky: 39
Registrován: 28 úno 2013 09:01

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od kotelnik » 02 dub 2013 14:32

Jdem do toho?:-))

iMattes
Příspěvky: 177
Registrován: 15 lis 2012 15:36

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od iMattes » 05 dub 2013 14:29

Ovomocil píše:
iMe1980 píše:V jaké firmě se lítá STIhačkama? Express kurýr? :D
Jedna taková malá Pardubická firma. :-)
Kam mám poslat CV, abych v té malé firmě z Pardupic taky mohl STIčkem lítat? :)

iMattes
Příspěvky: 177
Registrován: 15 lis 2012 15:36

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od iMattes » 05 dub 2013 14:31

JKL píše:
Zed70 píše:Tak a teď mě můžete sežrat.
Omg! S tímhle pohledem "na svět" jsem se dlouho nesetkal. Pokud vím, není to jen Apple, ale lidi si rádi (často decentně) lepí svoje značky na auto. DC, Quiksilver... a podobně. Otázka je: Co je na tom? Já tyhle věci vnímám jako "pozdrav" pro ostatní fanoušky, což vzbuzuje sympatie, člověk si řekne: "Ha, ten má podobné zájmy". Pokud to bereme z tohohle aspektu, je to moc fajn, protože tímhle způsobem si mají co říct i lidé, co se neznají...

Nikomu nejde o machrování, je to čiré nadšení. Ono by občas chtělo potlačit svou nevraživost a uvažovat lidsky...
Hezky řečeno a plně souhlasím :)

Uživatelský avatar
Reesha
Příspěvky: 103
Registrován: 08 zář 2012 22:06
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od Reesha » 05 dub 2013 22:18

Taky vozím ;)
Přílohy
image.jpg
 iPhone Xs 64GB Silver + iPhone 7
 Apple Watch series 2 Space Gray
 iPad 5gen 128 GB Space Gray
 iPod classic 160GB 7gen
 Apple TV 3gen
 MacBook Pro 15" mid 2019 16GB Ram i7 256GB SSD
 thunderbolt display 27"

SobikSaabik
Příspěvky: 205
Registrován: 03 zář 2012 12:52

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od SobikSaabik » 05 dub 2013 22:28

Na Saabu nevozíme ;-) Kazilo by to ladné křivky :-) I když by se na černou dost hodilo!
Kdysi jsme vozili duhové na staré Vectře někdy na začátku 90.let...

lipon
Příspěvky: 1619
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od lipon » 06 dub 2013 18:26

ja jsem samolepku na auto zavrhl, nechce se mi potencionalnim lapkum ukazovat, ze by mohli neco cennejsiho v aute najit

Uživatelský avatar
golinho
Příspěvky: 286
Registrován: 30 črc 2012 12:21
Bydliště: Břeclav

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od golinho » 06 dub 2013 19:02

Obrázek

Tam u toho krku, jestli to jde vidět... :-D
MacBook Pro Retina 2014 8GB 256GB
iPhone 5 16GB White
iPod Shuffle

Uživatelský avatar
pekros
Příspěvky: 173
Registrován: 15 črc 2012 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozíte logo Apple na svý káře?

Příspěvek od pekros » 07 dub 2013 04:47

lipon píše:ja jsem samolepku na auto zavrhl, nechce se mi potencionalnim lapkum ukazovat, ze by mohli neco cennejsiho v aute najit
Mám stejný názor

Odpovědět