parallels a win10 velikost

Pokud řešíte fungování Windows na Macu (bootcamp i virtualizace), zde je Vaše forum.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
dzejnota
Příspěvky: 24
Registrován: 03 dub 2015 12:35

parallels a win10 velikost

Příspěvek od dzejnota » 13 pro 2015 16:07

jsem začátečník co se týká apple a mam trochu zmatek v tom, kolik mi zabírá místa na disku parallels s windows a kolik vůbec mám na disku reálného volného místa. když otevřu about this mac tak zjistím, že je na disku cca 4,5gb místa, ale já myslím, že bych měl mít volno mnohem víc, nic v macbooku nemám největší je složka s parallels, která má cca 50gb. Když otevřu ve win tento počítač tak se mi zobrazí, že mám 70gb volného místa, ale když potřebuju nainstalovat CAD tak se instalace nezdaří kvůli tomu, že je málo místa na disku. Mám v tom totální zmatek. Nevíte někdo jak to tedy je? Kolik reálného volného místa tedy skutečně mám?

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: parallels a win10 velikost

Příspěvek od Kobra23 » 13 pro 2015 19:27

Toto vam pomuze se vyznat v tom, co vam kde zabira kolik mista. http://m.en.softonic.com/app/omnidisksweeper/mac
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

Odpovědět