Polar Loop-Jawbone up-Vivofit-Nike fuelband

Cestujete, sportujete, máte koníčky a našli jste nebo hledáte aplikace, které Vám pomohou strávit život aktivněji? Zde je místo pro takto zaměřené uživatele MacOS X a iOS.

Moderátoři: zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed, bradka

Odpovědět
Jankolar
Příspěvky: 23
Registrován: 25 lis 2013 23:20

Polar Loop-Jawbone up-Vivofit-Nike fuelband

Příspěvek od Jankolar » 05 bře 2014 21:23

Zdravím mám dotaz co si myslíte o produktech Jawbone up-polar loop-Vivofit Garmin -nike fuelband

Chtěl bych-běh(propojení hrudním pasem) čas,tep,rychlost,průměr/km,vzdálenost
-kolo (vzdálenost,km,rychlost)
- propojení s iphonem,ipadem(připadne nějakou app jako deník)
Koukal jsem ze vivofit uz u nás je k dostání a ten polar loop by tu měl byt každým dnem,je vůbec realne splnit moje požadavky na takovýto náramek??? Měření denní aktivity a spánku budu brát jako příjemný bonus.

Díky za rady a reakce ;)

kubahucek
Příspěvky: 147
Registrován: 04 srp 2012 07:18

Re: Polar Loop-Jawbone up-Vivofit-Nike fuelband

Příspěvek od kubahucek » 06 bře 2014 12:31

To co po tom naramku chces, tak ti nenabidne ani jeden. Zadny v sobe nema GPS, tudiz ti nezmeri rychlost, ...
Nejlepe ti budou vyhovovat nejake hodinky s GPS (polar, garmin).

Jankolar
Příspěvky: 23
Registrován: 25 lis 2013 23:20

Re: Polar Loop-Jawbone up-Vivofit-Nike fuelband

Příspěvek od Jankolar » 06 bře 2014 15:38

Dobře tak když bych měl u sebe iPhone (který ma GPS) šlo by ostatní???

kubahucek
Příspěvky: 147
Registrován: 04 srp 2012 07:18

Re: Polar Loop-Jawbone up-Vivofit-Nike fuelband

Příspěvek od kubahucek » 06 bře 2014 15:45

Zitra mi ma dorazit vivofit, tak muzu pak poreferovat. Budu ho testovat i s pasem na tepovku

Jankolar
Příspěvky: 23
Registrován: 25 lis 2013 23:20

Re: Polar Loop-Jawbone up-Vivofit-Nike fuelband

Příspěvek od Jankolar » 06 bře 2014 17:00

OK,budu rad za jakékoliv recenze.

kubahucek
Příspěvky: 147
Registrován: 04 srp 2012 07:18

Re: Polar Loop-Jawbone up-Vivofit-Nike fuelband

Příspěvek od kubahucek » 11 bře 2014 09:54

Tak první zkušenosti s Vivofitem jsou převážně pozitivní. Oproti Fitbit Flex se mi hodně líbí že není potřeba nabíjet a že má displej, na kterém vidíte své denní score. Pokud k Vivofitu připojíte pás na tepovku, náramek si sám vytvoří aktivitu pro Garmin connect, která se pak automaticky nahraje při synchronizaci do programu. V této aktivitě dokáže zaznamenávat tempo chůze, či běhu (pouze ale na základe krokoměru, ne GPS) a průběh tepové frekvence.
Oproti Fitbitu má Vivofit horší monitoring spánku. Fitbit vám ukázal alespoň kolikrát jste se za noc probudil a ukázal čas čistého spánku. Vivofit vám ukáže pouze jakousi křivku, ze které toho ale moc nepoznáte. Vivofit vám ani neukáže čas čistého spánku, ale pouze čas kdy jsme náramek přepl do sleep režimu a kdy jste ho zase probudil.

Odpovědět