Tweetbot for MAC - opravdu to není beta?

Cestujete, sportujete, máte koníčky a našli jste nebo hledáte aplikace, které Vám pomohou strávit život aktivněji? Zde je místo pro takto zaměřené uživatele MacOS X a iOS.

Moderátoři: zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed, bradka

Odpovědět
Uživatelský avatar
zmiy
Příspěvky: 302
Registrován: 31 črc 2012 09:36
Bydliště: internety

Tweetbot for MAC - opravdu to není beta?

Příspěvek od zmiy » 19 říj 2012 09:08

Tak jsem si včera koupil Tweetbot pro Mac na App storu. Sice jsem docela váhal nad cenou, ale po přečtení důvodů na blogu výrobce a po zvážení důvodů vlastních jsem zakoupil. Měl jsem ve svém MBA už od alfa verze, mám i na iPhone a iPadu, takže sync s iCloudem v plné verzi byl asi jedním z hlavních důvodů nákupu. Těšení veliké, čekání dlouhé, ale zatím zklamání obrovské, protože:

1. aplikace padá jako listí na podzim. Jako alfa a beta mi nepadl Tweetbot ani jednou (resp.nepamatuji se), ale teď plná verze, to je fakt neštěstí. Když připočtu cenu, tak nasranost maximální. Na jiném (i mobilním) OS nepamatuji žádnou aplikaci nebo OS s tak častou crachparádou. :cry: :( :evil:

2. nefunguje odesílání mailem. Když u jednotlivého tweetu kliknu na ikonku sdílení, tak při zvolení volby Email tweet se mi jen otevře prázdné okno Outlooku (mám jako default na poštu), bez názvu mailu i bez textu tweetu. Dělám někde chybu já nebo soudruzi z NDR?

EDIT
Tak koukám, že i webovky aplikace http://tapbots.com/software/tweetbot/mac nefungujou, abych tam zaslal stovky děkovných dopisů. Umím jen pasivně česky, naštěstí pár anglických vulgarismů znám :twisted:

Uživatelský avatar
terry
Příspěvky: 84
Registrován: 30 črc 2012 10:38

Re: Tweetbot for MAC - opravdu to není beta?

Příspěvek od terry » 19 říj 2012 13:44

zmiy píše:1. aplikace padá jako listí na podzim. Jako alfa a beta mi nepadl Tweetbot ani jednou (resp.nepamatuji se), ale teď plná verze, to je fakt neštěstí. Když připočtu cenu, tak nasranost maximální. Na jiném (i mobilním) OS nepamatuji žádnou aplikaci nebo OS s tak častou crachparádou. :cry: :( :evil:
Používám final verzi od včera a ještě mi nespadl, zato testovací verze naopak padaly :) Tapbots nicméně bývají aktivní, a tak věřím, že brzy vyjde update, který zjištěné neduhy opraví. Já si ovšem nemůžu stěžovat.
zmiy píše:2. nefunguje odesílání mailem. Když u jednotlivého tweetu kliknu na ikonku sdílení, tak při zvolení volby Email tweet se mi jen otevře prázdné okno Outlooku (mám jako default na poštu), bez názvu mailu i bez textu tweetu. Dělám někde chybu já nebo soudruzi z NDR?
Tady bude, bohužel, problém s Outlookem, respektive s jeho propojením s Tweetbotem. Zkoušel jsem totiž Mail.app, Sparrow i Outlook a jedinej Outlook si s tím nedokázal poradit, zbylí dva klienti fungovali bez problémů.
Šéfredaktor Jablíčkář.cz.

Uživatelský avatar
zmiy
Příspěvky: 302
Registrován: 31 črc 2012 09:36
Bydliště: internety

Re: Tweetbot for MAC - opravdu to není beta?

Příspěvek od zmiy » 19 říj 2012 13:52

Díky za zprávu.
Ad 1 Zajímavé, na betě jsem měl víc účtů a snad to napadlo ani jednou. Tak nevím, já snad kdybych si koupil trpaslíka :cry:
Holt budu čekat. Třeba dostanu nějaké odškodnění jako F.Koudelka Tatru 603 od firmy Katóda Holomóc. :lol:
Ad 2 Celkem nevadí, ale zamrzí to. tuhle funkci využívám hlavně na iOS

Edit 15:20
Pomocí AppCleaneru jsem smazl betu i full verzi a pak z app storu znovu nainstaloval. Uvidíme.

Zero2
Příspěvky: 4
Registrován: 21 říj 2012 06:17

Re: Tweetbot for MAC - opravdu to není beta?

Příspěvek od Zero2 » 21 říj 2012 06:40

A funguje vam korektne sync timekime mezi dvema zarizenimi? Me to dost zlobi

Uživatelský avatar
zmiy
Příspěvky: 302
Registrován: 31 črc 2012 09:36
Bydliště: internety

Re: Tweetbot for MAC - opravdu to není beta?

Příspěvek od zmiy » 21 říj 2012 07:22

Navšiml jsem si žádného problému. Tedy kromě 1.syncu-to ale nybylo úplně OK ani na iOS mezi iPhone a iPad. Já jsem teď postupoval tak, že jsem přečetl tweety v timeline v iPadu, následně načetl timeline v iPadu, aby to bylo "zároveň", pak jsem porovnal 1.tweety. Takto jsem postupoval přes mention, messages, favorites, listy atd. Pak jsem to v průběhu 2 dnů několikrát kotroloval a bylo to OK.

Trošku záleží i na rychlosti internetu, jak rychle se to syncne.

Uživatelský avatar
terry
Příspěvky: 84
Registrován: 30 črc 2012 10:38

Re: Tweetbot for MAC - opravdu to není beta?

Příspěvek od terry » 21 říj 2012 18:32

Zero2 píše:A funguje vam korektne sync timekime mezi dvema zarizenimi? Me to dost zlobi
iCloud mi funguje naprosto bez problémů. Na TweetMarker jsem se nemohl vždycky úplně spolehnout, ale s iCloudem není problém. Na Macu, iPhonu, ani iPadu.
Šéfredaktor Jablíčkář.cz.

camila
Příspěvky: 1
Registrován: 02 kvě 2013 12:59

Re: Tweetbot for MAC - opravdu to není beta?

Příspěvek od camila » 02 kvě 2013 13:14

Moc se mi to líbí! Já budu vždy oceňuji vaši krátký sdílení v této úžasné výrobky :)

Odpovědět