Jawbone up

Cestujete, sportujete, máte koníčky a našli jste nebo hledáte aplikace, které Vám pomohou strávit život aktivněji? Zde je místo pro takto zaměřené uživatele MacOS X a iOS.

Moderátoři: zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed, bradka

radosto
Příspěvky: 41
Registrován: 30 črc 2012 22:25

Re: Jawbone up

Příspěvek od radosto » 02 lis 2014 21:39

Ahoj,

plánuji koupit Jawbone up (cenově vychází skvěle). Hlavě kvůli spánku a buzení (v rozmezí mělkého spánku).

Potřebuji ale poradit velikost. Podle měření mi to vychází přesně na pomezí M a L. Někde jsem četl (asi i tady), že je lepší koupit ten menší. I Petr Mára myslím říkal v Digitu, že koupil první L, pak M.

Takže je to trochu flexibilní? Nechci aby to tu ruku moc škrtilo. A zase, kdybych koupil L, tak by to plandalo, nebo bych to dal výše.

Díky za vaše reakce.

PS: budu asi ještě čekat, než bude aplikace i na WP (Health je zatím jen v USA, ale jawbone svou apku testuje), myslíte, že bude nějaký nový produkt nebo aktualizace stávajících produktů z řady UP?
iPad 6 (2018), Macbook pro 2019, Macbook late 2008 (leží někde mezi skříní a křemíkovým nebem), iPod shuffle (po předplacení Spotify někde leží a čeká na lepší využití).

Petr Zeman
Příspěvky: 35
Registrován: 04 srp 2012 21:26

Re: Jawbone up

Příspěvek od Petr Zeman » 03 lis 2014 23:41

Skvělý náramek, ale špatná kvalita, měl jsem 3 výměny, naposled po záruce a neúspěšně.
Iphone 12 pro, apple watch 5 lte
Ipad Pro 12.9 2020
Imac 21 4K 2015
Apple tv4, Airport Extreme, Airport Express

radosto
Příspěvky: 41
Registrován: 30 črc 2012 22:25

Re: Jawbone up

Příspěvek od radosto » 06 lis 2014 17:30

Petr Zeman píše:Skvělý náramek, ale špatná kvalita, měl jsem 3 výměny, naposled po záruce a neúspěšně.
Zajímavé. A pokazilo se to samé? Mám za to, že záruka na opravovanou část běží od znova (a podotýkám, že u věci koupené do konce roku 2013 to platilo samozřejmě i u výměny celé věci.).

Jinak Jawbone UP3 zatím vypadá skvěle. Co myslíte?
iPad 6 (2018), Macbook pro 2019, Macbook late 2008 (leží někde mezi skříní a křemíkovým nebem), iPod shuffle (po předplacení Spotify někde leží a čeká na lepší využití).

Uživatelský avatar
emkei
Příspěvky: 577
Registrován: 31 črc 2012 08:18

Re: Jawbone up

Příspěvek od emkei » 06 lis 2014 19:36

radosto píše:Ahoj,

plánuji koupit Jawbone up (cenově vychází skvěle). Hlavě kvůli spánku a buzení (v rozmezí mělkého spánku).

Potřebuji ale poradit velikost. Podle měření mi to vychází přesně na pomezí M a L. Někde jsem četl (asi i tady), že je lepší koupit ten menší. I Petr Mára myslím říkal v Digitu, že koupil první L, pak M.

Takže je to trochu flexibilní? Nechci aby to tu ruku moc škrtilo. A zase, kdybych koupil L, tak by to plandalo, nebo bych to dal výše.

Díky za vaše reakce.

PS: budu asi ještě čekat, než bude aplikace i na WP (Health je zatím jen v USA, ale jawbone svou apku testuje), myslíte, že bude nějaký nový produkt nebo aktualizace stávajících produktů z řady UP?
Jsem take na rozmezi M a L. Koupil jsem M. A sedi uplne presne, snad bych snesl i mensi.
Nemyslim, ze nekdy app na WP bude.
life sucker × air consumer

Uživatelský avatar
emkei
Příspěvky: 577
Registrován: 31 črc 2012 08:18

Re: Jawbone up

Příspěvek od emkei » 06 lis 2014 19:37

Petr Zeman píše:Skvělý náramek, ale špatná kvalita, měl jsem 3 výměny, naposled po záruce a neúspěšně.
Asi kus od kusu. Me teda slouzi celkem dlouho a vse v poradku.
life sucker × air consumer

Uživatelský avatar
emkei
Příspěvky: 577
Registrován: 31 črc 2012 08:18

Re: Jawbone up

Příspěvek od emkei » 06 lis 2014 19:38

radosto píše:
Petr Zeman píše:Skvělý náramek, ale špatná kvalita, měl jsem 3 výměny, naposled po záruce a neúspěšně.
Zajímavé. A pokazilo se to samé? Mám za to, že záruka na opravovanou část běží od znova (a podotýkám, že u věci koupené do konce roku 2013 to platilo samozřejmě i u výměny celé věci.).

Jinak Jawbone UP3 zatím vypadá skvěle. Co myslíte?
UP3 ani MOVE se me teda nelibi. Mam jawbone UP druhe generace bez BT a jsem spokojen.
life sucker × air consumer

Petr Zeman
Příspěvky: 35
Registrován: 04 srp 2012 21:26

Re: Jawbone up

Příspěvek od Petr Zeman » 07 lis 2014 08:16

Pokazilo se to samé a dle Apple se záruka neprodlužuje. V servisu nebylo pouze vždy výměna. Zkusil jsem i přímo na Jawbone a nic. Up3 dle funkcí vypadá zajímavě, ale počkám na nějaké info o kvalitě.
Iphone 12 pro, apple watch 5 lte
Ipad Pro 12.9 2020
Imac 21 4K 2015
Apple tv4, Airport Extreme, Airport Express

magister-cze
Příspěvky: 41
Registrován: 09 pro 2012 13:26

Re: Jawbone up

Příspěvek od magister-cze » 07 lis 2014 13:02

Ahoj,

pokukuji také po tomto zařízení, ale mam otázku:

Je nejak resene noseni naramku a telefonu spolecne? Jde mne o to, že kdyz budu mít náramek a telefon zároveň, tak aplikace Zdraví mne napočítá kroky, vzdálenost, patra a kalorie a poté, když sesynchronizuji náramek s iPhone 6, tak ta data se tam nacpou znovu.
Nebo to je zařízené nějak jinak? Jak toto řešíte vy?
iPhone Xs Plus White
iPad Pro 64 GB White
Apple Watch 4
Apple TV 4k
HomePod

radosto
Příspěvky: 41
Registrován: 30 črc 2012 22:25

Re: Jawbone up

Příspěvek od radosto » 07 lis 2014 18:54

Petr Zeman píše:Pokazilo se to samé a dle Apple se záruka neprodlužuje. V servisu nebylo pouze vždy výměna. Zkusil jsem i přímo na Jawbone a nic. Up3 dle funkcí vypadá zajímavě, ale počkám na nějaké info o kvalitě.

Takže v tom případě bych jim napsal dost důrazný dopis (e-mail), že by měli dodržovat české zákony (ještě starý občanský zákoník). Zároveň také důrazné sdělení, že se tím může zabývat ČOI (ostatně té bych to poslal hned taky). A možná bych to koncipoval jako předžalobní výzvu. Aby si okusili trochu té americké medicíny :)

Jenom podotýkám, že od nového roku se záruka při výměně neprodlužuje.

A dovolím si poznámku. Mám za to, že svých práv se má člověk domáhat jakoukoliv zákonnou cestou, jinak o ně přijde nejen on, ale i ostatní.


Ad UP3, napsal jsem to špatně. Tím "vypadá" jsem myslel spíš funkce než vzhled.
iPad 6 (2018), Macbook pro 2019, Macbook late 2008 (leží někde mezi skříní a křemíkovým nebem), iPod shuffle (po předplacení Spotify někde leží a čeká na lepší využití).

Vydra
Příspěvky: 3
Registrován: 30 led 2015 08:41

Re: Jawbone up

Příspěvek od Vydra » 30 led 2015 08:54

Take by me zajimalo vic zkusenosti na UP24.
Mela jsem prvni UP, zamilovala jsem se do inteligentniho budiku, ale po roce mi odesel. Jinak maximalni spokojenost.
Poridila jsem si nyni UP24 prave kvuli tomu budiku hlavne, prenos dat pres bt je velmi prijemne, nemusim ho cpat kazdy den to telefonu. Ale po tydnu jsem ho vymenila za jiny UP24 a opet problem s tim, ze se data prenesou, celkovy souhrn vidim, ale po rozkliknuti dennich aktivit mi chybi zaznam treba i z poloviny dne a jedine, co to vyresi, je resynchronizace dat. Zkousela jsem smazat aplikaci, resetovat naramek a dela to stale. To mi ten starsi model nedelal.
Asi se s tim smirim, ale zajimalo by me, jak toto funguje u dalsich uzivatelu, pripadne co s tim. Dik za zkusenosti.

strmim
Příspěvky: 2
Registrován: 23 kvě 2015 21:26

Re: Jawbone up

Příspěvek od strmim » 23 kvě 2015 21:31

Mám nový jawbone up 24 a nepocita mi kroky v celku si s tim lamu hlavu, vše soarovano aplikace funguje jen tay kroky a počet uslych km nikde

strmim
Příspěvky: 2
Registrován: 23 kvě 2015 21:26

Re: Jawbone up

Příspěvek od strmim » 23 kvě 2015 21:35

Ještě poprosím popsat jak presne restartovat nechci aby mi všechno zmizelo

Vydra
Příspěvky: 3
Registrován: 30 led 2015 08:41

Re: Jawbone up

Příspěvek od Vydra » 10 srp 2015 21:32

Zdravím s novinkami s UP24.
Strmim - pokud mas data přenesena, tak v aplikaci zustanou, dokud ji nesmazes. Pokud restartujes naramek, tak v naramku by data mela zustat. Vymazat naramek myslim nejde. I kdyz updatujes naramek, data zustanou v nem.
Ja se propracovala k tomu, ze jsem na jawbone.com stahla aktualizaci naramku, dle navodu zaktualizovala a zacalo to chodit, jak ma.
Ovšem se mi naramek zacal sam vypinat baterie plna neplna. Trvalo to vyměnit 4x naramek, nez jsem prisla na to, ze pokud si sundam fleesovou mkinu nebo chlupaty zupan z umeleho vlakna, tak naramek staticka elektrina vycuka a behem hodiny se sam vybije. Navic update naramku prodlouzil vydrz baterie naramku na 14 dni, super. Takze jsem se rozhodla naramek si nechat a od te doby nebyl problem.
Az dnesse neocekavane vybil, i kdyz mel jeste 3 dni do exitu. Odmital se i nabit, tak jsem koukla na jawbone.com a ona nova verze.
tak jsem naramek zaktualizovala a ted nabijim. Tak uvidim, cozas předvede.
Ovsem na applestore maji UP2 a zastejne penize, jako UP24. Hmmm, hmmm :)

Odpovědět