Náhrada za MI band 3 - Amazfit GTR?

Cestujete, sportujete, máte koníčky a našli jste nebo hledáte aplikace, které Vám pomohou strávit život aktivněji? Zde je místo pro takto zaměřené uživatele MacOS X a iOS.

Moderátoři: zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed, bradka

Odpovědět
Tom Svoboda
Příspěvky: 38
Registrován: 22 říj 2018 10:55

Náhrada za MI band 3 - Amazfit GTR?

Příspěvek od Tom Svoboda » 11 úno 2020 07:05

Dobrý den, používáte někdo tuto kombinaci? iPhone a xiaomi Amazfit GTR 47mm... uvažuji o koupi ale měl bych pár otázek na majitele těchto hodinek.

1) doteď jsem měl mi band 3 fungoval dobře ale poslední 2 měsíce se neustále sám odpojuje z bluetooth, čímž nechodí notifikace. Setkal se s tímto někdo? Toho se právě obávám u koupi těch GTR.

2) plánuji s nimi hodně plavat, proto raději utopím tyto než Apple Watch. Chodí někdo plavat s Apple Watch?

3) Je to sice hodně subjektivní ale i tak máte vy nějaký tip co byste mi doporučili? Očekávám od nich budík, kroky, srdeční tep, přesné měření bazénu, běh a notifikace (stačí mi jen si přečíst zprávu nebo kdo mi volá).

Děkuji za každou radu.

Uživatelský avatar
Vebecko
Příspěvky: 108
Registrován: 22 zář 2013 22:25

Re: Náhrada za MI band 3 - Amazfit GTR?

Příspěvek od Vebecko » 11 úno 2020 14:52

Zkoušel jsem všemožné náramky (Fitbit), sportovní hodinky (Suunto) a nakonec skončil u Apple Watch.
Výhodou je bezproblémová komunikace s iPhonem a funkčnost. S Apple Watch chodím i plavat a nesetkal jsem se problémem.
Na zkoušku jsem si pořizoval bazarové Apple Watch druhé generace a po pád měsících kupoval nové 4. generace. Ty mám od začátku prodeje a nemohu si stěžovat. Nejvíce je používám jak píšete - notifikace, budík, sledování denní aktivity, sportovní aktivity a Apple Pay :-))
Macbook Pro 15 | iPhone 6s

Tom Svoboda
Příspěvky: 38
Registrován: 22 říj 2018 10:55

Re: Náhrada za MI band 3 - Amazfit GTR?

Příspěvek od Tom Svoboda » 12 úno 2020 13:22

Vebecko píše:
11 úno 2020 14:52
Zkoušel jsem všemožné náramky (Fitbit), sportovní hodinky (Suunto) a nakonec skončil u Apple Watch.
Výhodou je bezproblémová komunikace s iPhonem a funkčnost. S Apple Watch chodím i plavat a nesetkal jsem se problémem.
Na zkoušku jsem si pořizoval bazarové Apple Watch druhé generace a po pád měsících kupoval nové 4. generace. Ty mám od začátku prodeje a nemohu si stěžovat. Nejvíce je používám jak píšete - notifikace, budík, sledování denní aktivity, sportovní aktivity a Apple Pay :-))
Díky, za koment. Trochu mám obavy z bazénu a mechanickým rozbití (dobrovolný hasič), aktuálně ten mi band 3 jezdí semnou na všechny výjezdy a dostává dost zabrat, toho bych se asi u  watch bál... proto jsem tehdy volil levnou variantu, když teď je ten náramek spíš naobtíž.

lipon
Příspěvky: 1615
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Náhrada za MI band 3 - Amazfit GTR?

Příspěvek od lipon » 12 úno 2020 21:20

dají se pořídit ochranná pouzdra na Watch, pokud je tedy u vás riziko poškození vyšší

Odpovědět