Pravidla Bazaru na Macforum.cz

Máte nepotřebného Maca, iPad či iPhone a chcete jej nabídnout ostatním Apple fandům? Zde tak můžete zcela bezplatně učinit.

Moderátoři: Alisczech, Macforum_Admin, Schumi, Keny, DrazekV

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alisczech
Administrátor
Příspěvky: 1703
Registrován: 11 črc 2012 14:34
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Pravidla Bazaru na Macforum.cz

Příspěvek od Alisczech » 13 dub 2015 14:08

Vážení uživatelé,

bazar Apple techniky je jednou z doplňkových služeb našeho diskuzního fóra. Jsme velice rádi, že skvěle funguje a pomáhá nám všem. Aby tomu tak bylo i nadále a nedocházelo ke zbytečným diskuzím, připravili jsme pro vás seznam pravidel a doporučení pro tuto sekci:

1) Inzerát by měl obsahovat přesný popis toho co prodáváte/kupujete, stavu, způsobu předání a ceny, kterou považujete za adekvátní. Do příspěvku můžete vložit i fotografie, které jistě pomohou.

2) Naše forum je určeno pro Apple kumunitu, takže v bazaru je možné nabízet pouze produkty značky Apple a příslušenství pro ně určené.

3) Inzerce je bezplatná a je k dispozici všem bezplatně registrovaným uživatelům. Bazar není určen k nabídce komerčního zboží, podnikatelské činnosti apod.

4) Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli inzerát bez uvedení důvodu. Zejména se to týká zboží s pochybným původem, nerelevantní inzerci či inzeráty komerční povahy.

5) Bazar není místem k diskuzi o smysluplnosti či nesmysluplnosti ceny zboží. Pokud chcete prodávajícímu nabídnout jinou cenu, než jakou požaduje, napište mu. Považujete cenu za nezajímavou, příliš nízkou či příliš vysokou? Pak není toto zboží pro vás :)

6) Pokud je zboží prodáno, můžete požádat moderátory o označení a uzamčení vlákna. Inzerát, který zůstává v archivu fóra je dobrým pomocníkem pro ostatní pro určení tržní ceny. V opodstatněných případech můžete požádat admina o smazání inzerátu.

7) Máte podezření, že někdo nabízí kradené zboží, zneužívá náš bazar nebo porušuje pravidla? nahlaste takový inzerát moderátorům nebo nám napište na info@macforum.cz

8) Nákup a prodej prostřednictvím bazaru je transakcí mezi dvěma uživateli, do které náš server nijak nevstupuje. Dbejte prosím přiměřené opatrnosti a používejte zdravý rozum při jejich uzavření. Macforum.cz nenese žádnou odpovědnost za jakékoli transakce mezi uživateli.
 Certified Trainer, ACE, fotograf a žurnalista
http://jbrezina.cz http://ilumio.cz http://4foto.cz http://fripito.com

Odpovědět