iPhone 6S Plus 64GB stříbrný

Máte nepotřebného Maca, iPad či iPhone a chcete jej nabídnout ostatním Apple fandům? Zde tak můžete zcela bezplatně učinit.

Moderátoři: Alisczech, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Keny, DrazekV

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brozik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2014 18:58
Kontaktovat uživatele:

iPhone 6S Plus 64GB stříbrný

Příspěvek od Brozik » 09 zář 2016 11:27

Prodám svůj iPhone 6S Plus 64GB ve stříbrné barvě. iPhone jsem používal necelý půl rok, je tedy kompletně v záruce (T-Mobile). iPhone je v naprosto luxusním a novém stavu. Není na něm jediný škrábanec, ani vlásečnicový. Vše naprosto v čistém a zánovním stavu.

Na displeji je nalepené ochranné sklo Privacy od PureGear, na které jsem psal recenzi pro Jablíčkáře http://jablickar.cz/se-sklem-puregear-p ... es-rameno/ (ano jsem dlouholetý redaktor tohoto serveru a totální nadšenec a sběratel Apple zařízení) Z toho vyplývá, že o iPhone jsem se staral jak o svoji vlastní dceru.

Kromě kompletního balení, nových (nikdy nerozbalených) sluchátek, nové nabíječky a full krabičky, přidám i 5 krytů.
- 2x originální silikon Case od Applu (možnost výběru barvy - všechny jsou v zánovním stavu)
- nikdy nepoužitý dřevěný kryt ThornCase s doživotní zárukou
- 2x obyč kryt, opět dle výběru (mám tu ještě jeden silikon, průhledný kryt, který se umí údajně sám regenerovat, případně mám i nějakou tu Čínu)

Cena: 18 tisíc korun s ohledem na luxusní stav, nalepené sklo a 5 krytů

Důvod prodeje: kupuji iPhone 7 Plus

Jsem z Havlíčkova Brodu, ale tento víkend (9. - 11.9.) jsem v Praze (kousek od Flóry), mohu iPhone ukázat. Prodej by pak byl možný hned následující týden opět v Praze, budu přednášet na konferenci Digital Future - HUB Praha (reklama v horní liště, zde :-))
Jinak lze předat i po celé Vysočině a na trase Havlíčkův Brod - Pardubice - Hradec Králové
Preferuji osobní předání, rád bych iPhone předal do dobrých rukou, hodně si na něm zakládám, ostatně jako na všech iOS zařízeních

Kontakt - FilipBroz@seznam.cz
Můžete také volat a psát - 604 640 077
Na vyžádání pošlu i více fotek, kryty a odpovím na cokoliv co budete chtít...
Přílohy
ihpone6s.jpg
iphone 6splus.JPG
Zakladatel a šéfredaktor iPure.cz. Apple Trainer v iLumio.cz

Uživatelský avatar
Brozik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2014 18:58
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6S Plus 64GB stříbrný

Příspěvek od Brozik » 11 zář 2016 18:34

UP: Cena snížena na 18 tisíc korun
Zakladatel a šéfredaktor iPure.cz. Apple Trainer v iLumio.cz

Odpovědět