Prodám el. koloběžku IMMOTOR GO

Máte nepotřebného Maca, iPad či iPhone a chcete jej nabídnout ostatním Apple fandům? Zde tak můžete zcela bezplatně učinit.

Moderátoři: Alisczech, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Keny, DrazekV

Odpovědět
MaxD
Příspěvky: 18
Registrován: 22 zář 2012 14:10

Prodám el. koloběžku IMMOTOR GO

Příspěvek od MaxD » 29 lis 2017 10:59

Prodám elektrickou koloběžku IMMOTOR GO, z úspěšného projektu Indiegogo, zakladatele společnosti Morphie.

maximální rychlost 25 km/hod.
maximální dojezd 25 km
váha 14 kg
3 rychlostní režimy
funkce tempomat, světla a propojení s telefonem.
Vlastní internetová konektivita.
Koloběžku lze složit do kompaktního rozměru během 3 sekund. Ideální pro dojíždění do práce.

Důvod prodeje: nevhodná postava (vysoký 2m, 110 kg) - ideální pro postavu do max 1,85 m a 90 kg, nebo nižší/lehčí. Možno polohovat řidítka

Vhodné jako dárek, originální balení včetně kompletního příslušenství. Najeto 18 km, pouze odzkoušeno. Cena nové 1500 USD plus doprava z USA.

Stránky produktu: http://www.immotor.com

Stránka aukce: https://aukro.cz/elektricka-kolobezka-i ... 6917950861

tel.: 777794308

Uživatelský avatar
Meesha
Příspěvky: 195
Registrován: 31 črc 2012 09:16

Re: Prodám el. koloběžku IMMOTOR GO

Příspěvek od Meesha » 30 lis 2017 12:22

Vyjímám z pravidel bazaru na Macforum.cz:

2) ... forum je určeno pro Apple kumunitu, takže v bazaru je možné nabízet pouze produkty značky Apple a příslušenství pro ně určené.

MaxD
Příspěvky: 18
Registrován: 22 zář 2012 14:10

Re: Prodám el. koloběžku IMMOTOR GO

Příspěvek od MaxD » 01 pro 2017 10:47

Nastavení koloběžky je ovládané přes aplikaci pro IOS (nebo Android). Lze vzdáleně upravovat rychlostní parametry nastavit geofence, popřípadě zamknout/odemknout. Vzdáleně znamená opravdu vzdáleně, tzn. přes mobilní data, nikoliv WiFi nebo Bluetooth. Koloběžka má vlastní SIM s daty zahrnutou v ceně.
Zároveň a to je spíš okrajové, je možné v menší společnosti na párty využít i jako Bluetooth reprák.

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4643
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Prodám el. koloběžku IMMOTOR GO

Příspěvek od ra3662 » 01 pro 2017 11:21

A jaká je představa o ceně? Abychom neporušili pravidla tohoto fóra, bod 1 a 5.
Uvést kolik stála a že ještě byla dovezená se mi zdá trošku zavádějící. Nebo snad když dorazila z USA tak je lepší? :lol: :lol: :lol:

MaxD
Příspěvky: 18
Registrován: 22 zář 2012 14:10

Re: Prodám el. koloběžku IMMOTOR GO

Příspěvek od MaxD » 01 pro 2017 23:24

Odkaz na body 1 a 5 nechápu. Možná jsem jen pomalejší, ale nenapadá mě, čím někoho urážím. Podpořil jsem startup, který byl úspěšný a produkt přivedl na trh. Navíc je produkt dle mého názoru velice dobře zpracovaný. Jen bohužel vzhledem k tomu, že když jsem projekt podpořil, tak vlastně neexistoval, bylo velice těžké odhadnout, zda bude vyhovovat mojí nekonfekční postavě. Bohužel se při jízdné musím při své výšce opravdu krčit a s mojí váhou je koloběžka opravdu líná. Tyto fakta jsem ale otevřeně uvedl a jsem přesvědčen, že koloběžka může velice dobře sloužit menším a lehčím postavám. Dokonce jsem se s tvůrci podělil o své zkušenosti s tím, že bych jim doporučil upravit uváděnou max výšku a váhu.

Co se týče férovosti ceny, tak taky neshledávám nic neférového na mém přístupu. Zmínka o tom, že je koloběžka z USA je proto, že doprava zařízení s velkými bateriemi také není jen tak.

Takže podrobné info k ceně:
Mnou nabízena cena k prodeji: 12.750,- v aukci (19.990,- kup teď)
Mnou zaplacená cena v rámci startupu: 990usd + 100usd doprava (kurz k listopadu 2016)
Aktuální cena na e-shopu výrobce: 1.500usd + doprava do ČR

Pokud je problém s tím, že cenu neuvádím zde, ale odkazují na Aukro, tak pouze proto, že mi tento kanál připadá pro obě strany bezpečnější. Samozřejmě se nebráním a naopak preferuji osobní předání v Praze. Pokud je problém odkaz na aukro, tak se omlouvám, ale musel jsem přehlédnout, že to je proti pravidlům.

MaxD
Příspěvky: 18
Registrován: 22 zář 2012 14:10

Re: Prodám el. koloběžku IMMOTOR GO

Příspěvek od MaxD » 05 pro 2017 09:17

REZERVACE

Odpovědět