Power MAC G4

Máte nepotřebného Maca, iPad či iPhone a chcete jej nabídnout ostatním Apple fandům? Zde tak můžete zcela bezplatně učinit.

Moderátoři: Alisczech, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Keny, DrazekV

Odpovědět
mirekkerim
Příspěvky: 3
Registrován: 19 úno 2013 15:13

Power MAC G4

Příspěvek od mirekkerim » 20 úno 2013 12:39

Prodám - Dnes již sběratelský kus – plně funkční. Používaný jen jako záložní kus. Dle štítku: GIGABIT/866 MHZ/128MB SDRAM/40GB-HD/CDRW/NV11/MAC OS INTERNATIONAL/IMC MAC OS 9/MAC OS X. Assembled in Ireland. Dle vnitřku- Seagate Barracuda ATA IV – 2x – model ST380021A – 80 GBytes.

Dostal jsem jako nevdodný dárek (tento systém neovládám). Původní majitel používal jen občas. Známý mně chtěl přepnout OS 9,2 na X a udělal někde chybu. Dle fota obrazovky (obrázek č. 2) mě bylo sděleno v Apple, že je třeba opravit OS – dali mně web na stažení zdarma CD (OS byl předinstalován a originální instalační CD nemám), nebo že mně to udělají za několik stovek. Kdo tento systém zná, může si to udělat sám. Na požádání zašlu podrobná fota. Zašlu podrobná fotaNabídněte cenu.
Přílohy
Picture 5.jpg
Picture 1.jpg
Picture 15.jpg
Naposledy upravil(a) mirekkerim dne 21 úno 2013 17:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DEALER
Příspěvky: 30
Registrován: 19 úno 2013 14:12

Re: Power MAC G4

Příspěvek od DEALER » 20 úno 2013 17:30

Dávat na tuto G4 s 128MB OS-X je docela nesmysl. Mám originál instalačku CD na OS.9.2.2 CZ. Z té by bylo dobré systém zotavit a pak by se vidělo, co dál. Uprostřed je nějaká dodatečná rozšiřující karta. Co to je? Nedělá to tam náhodou bordel při přeinstalaci? Taky píšeš, že to nemá ani DVD mechaniku - vyšší systémy mám jen na DVD nosičích. ADC Apple Display mám.
Za kolik by si to chtěl prodat, kdyby tam šla nainstalovat devítka? Odkud jsi? Možná bych měl zájem.

mirekkerim
Příspěvky: 3
Registrován: 19 úno 2013 15:13

Re: Power MAC G4

Příspěvek od mirekkerim » 21 úno 2013 17:01

Dobrý den, jak jsem psal tento systém vůbec neznám a tak se do ničeho nebudu pouštět. Snad bych jen zkusil možná to z toho originálního CD. Nejsem si jist, že bych pdal, že to nemá CD mechaniku. Ostatně je to i v posisu ze štítku krabice. Co je to uvnitř navíc nevím Má tam být druhý harddisk, já to ale nepoznám. mám adresu kde lze stáhnout to instalační Cd, ale nemám to do čeho stáhnout, jelikož mám instalované jen (v PC i notebooku), windows a linux a přes ty to prý nejde stáhnout. Jinak bydlím v Praze 11. Z Apple store to chtěl jako sběratelský kus, že si to uvede v chod správně za 1500 Kč. Jde mně o to, že si chi za to koupit funkční starší notebook, který používá systém, který ovládám - respektive to chci pro výuku mé matky. Jinak OD x tam mají býát preinstalovány a také (jak je vidět na obrázku uprostřed) je stisknutý disk s písmenem "X". Problém asi bude ten, že "X" bude asi na druhém disku a bude třeba se vrátit do prvního. Já jsem ale nikdy nepracoval ani s "DOSem", takže at si to udělá fanda do mašin.

mirekkerim
Příspěvky: 3
Registrován: 19 úno 2013 15:13

Re: Power MAC G4

Příspěvek od mirekkerim » 05 bře 2013 11:10

Byl jsem pryč a schránku jsem měl přeplněnou. Takže už můžete zaslat spojení.

Odpovědět