Nový SuperApple Magazín Leden - únor 2013

Chcete položit otázku autorům serveru SuperApple.cz nebo SuperApple Magazínu? Máte námět na zlepšení? Napište nám

Moderátoři: dandas, petrskuta, schotek

Odpovědět
Uživatelský avatar
schotek
Příspěvky: 121
Registrován: 29 črc 2012 14:35
Bydliště: Dražovice
Kontaktovat uživatele:

Nový SuperApple Magazín Leden - únor 2013

Příspěvek od schotek » 13 led 2013 08:33

První číslo SuperApple Magazínu v roce 2013, vydání Leden–únor, vychází 16. ledna. Najdete v něm rozsáhlé téma věnované jablečné digitální domácnosti, kde se dozvíte, jak zapojit domácí síť, jejímž srdcem bude přehrávač Apple TV nebo některý z jablečných počítačů. Jako druhé téma vám nabízí opravdu rozsáhlé srovnání třech nejlepších navigačních aplikací pro iPhone. Dozvíte se, v čem je drobý Navigon, Sygic nebo TomTom a který by mohl být provás ten pravý. Třetím hlavním tématem je test videoeditačních aplikací pro iPad.

A mimo toho jsme opět připravili tradiční dávku recenzí zajímavých doplňků, zajímavé aplikace pro iOS i Maca, rozšířené herní recenze. A zapomenout nesmíme také na příručku pro hudební aplikaci GarageBand.

Tištěnou verzi můžete již dnes objednávat v našem eshopu na adrese http://superapple.webnode.cz/products/s ... nor-2013-/ , u Apple prodejců a na vybraných stáncích bude k dispozici ve středu, stejně tak i elektronicky ve službě Publero a Wooky.
Přílohy
SAM012013_06.jpg
SAM012013_05.jpg
SAM012013_04.jpg
SAM012013_03.jpg
SAM012013_02.jpg
SAM012013_01.jpg
Šéfredaktor SuperApple Magazínu - https://magazin.superapple.cz

Ladis
Příspěvky: 130
Registrován: 01 srp 2012 07:16

Re: Nový SuperApple Magazín Leden - únor 2013

Příspěvek od Ladis » 18 úno 2013 15:02

Zdravím čtenáře i redakci.
Docela mě překvapuje, že k tak významnému časopisu se nenajde jediný komentář. Já píšu také pozdě vlivem chřipky a pak jsem si to chtěl nechat uležet v hlavě.
Co se mě líbí na čísle:
- grafika, papír
- málo reklamy a když tak k věci samé
- supertaháky
- nově supertriky
- Poradna bezva, míň rozměrné grafiky, víc textu (klávesnice, obrazovka ani počítač nemusí být tak velké,
dovedeme si je představit)
- komunita fakt fajné

Co by se dalo zlepšit:
- Obsah by se vešel na jednu stranu (dík gigantickému písmu se obejde bez brýlí téměř každý).
Téma - jablečný počítač - gigantické - škoda prostoru
- Mac a IOS aplikace opět zkusit s menšími obrázky a více textu klidně do větší hloubky
- u všech textů bych preferoval odbornější pohled a klidně i nějaké typické vlastnosti z praxe
- Téma - zase víc praxe a hodnocení uživatelů místo redakce
Supertest- zde bych si představoval důkladné proklepnutí počítače, klidně i nějakým bechmarkem. Většina čtenářů jsou zkušení uživatelé. Dobré je cenové srovnání, cena-výkon a co je lepší si koupit.
Bylo by fajn dát číslo přečíst pár průměrným čtenářům před tiskárnou, co na to říkají.
V novém čísle bych uvítal vzhledem ke slevám u Macbooků, co se vyplatí koupit a proč. Prostě jak toho dobře využít. Jak si dát bacha např na paměti na desce a ve slotu a podobné špeky.
Jak nastavit SSD v operačním systému, čeho se vyvarovat. Značky které se u Macků osvědčily.
Co jsem napsal je můj osobní názor, je mě šedesát a tak je to třeba brát s rezervou.
Děkuji.

Uživatelský avatar
schotek
Příspěvky: 121
Registrován: 29 črc 2012 14:35
Bydliště: Dražovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový SuperApple Magazín Leden - únor 2013

Příspěvek od schotek » 19 úno 2013 09:20

Děkujeme za feedback!
Šéfredaktor SuperApple Magazínu - https://magazin.superapple.cz

Odpovědět