Hrajte s námi o Porsche

Máte otázky týkající se provozu diskuzí na MacForum.cz, tip na vylepšení, chcete se přidat do našeho týmu? Zde s námi můžete veřejne komunikovat. Jsme tu pro Vás.

Moderátoři: Alisczech, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Hrajte s námi o Porsche

Příspěvek od lulu » 01 led 2014 13:48

Vazeny pane Brezino,
jelikoz jsme se v soutezi o Porsche s petrem.sybolem umistili na stejne hodnote, darujte, prosim, vyhru detskemu domovu ci potrebne rodine, kde udela jiste vice radosti, nez nam - zavedenym majitelum Apple produktu.

http://macforum.cz/viewtopic.php?p=49782#p49782

Dekuji Vam a preji vse dobre do noveho roku.
Naposledy upravil(a) lulu dne 01 led 2014 14:33, celkem upraveno 1 x.

mrzic
Příspěvky: 473
Registrován: 30 črc 2012 10:27

Re: Hrajte s námi o Porsche

Příspěvek od mrzic » 01 led 2014 14:09

Možná by to chtělo si přečíst pravidla této soutěže. Pokud dobře čtu, tak cena je pouze jedna a pokud je více tipujícich se stejným tipem, výtěz se losuje.
MacBook Air 15 M2
iPad Pro 11 M1, iPadOS 16
iPhone 12 Pro Max, iOS 16
Apple TV4

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: Hrajte s námi o Porsche

Příspěvek od lulu » 01 led 2014 14:37

to je snad jasne. Ale verim, ze v tomto pripade to neni o losovani, ale moznosti alespon na novy rok udelat radost nekomu, kdo si to treba bude pamatovat na cely zivot, nemyslite?

mrzic
Příspěvky: 473
Registrován: 30 črc 2012 10:27

Re: Hrajte s námi o Porsche

Příspěvek od mrzic » 01 led 2014 15:03

Ale tom Vám nikdo nebrání. Jen argumentovat neexistující výhrou je poněkud zvláštní.
MacBook Air 15 M2
iPad Pro 11 M1, iPadOS 16
iPhone 12 Pro Max, iOS 16
Apple TV4

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Hrajte s námi o Porsche

Příspěvek od SteveJSF » 01 led 2014 15:08

Rozhodně to je o losování - pravidla jsou pravidla. A vítěz vyšel jen jeden.

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: Hrajte s námi o Porsche

Příspěvek od lulu » 01 led 2014 15:27

vite, tohle asi pravdepodobne nerozhodneme. Svoje stanovisko k tomu musi zaujmout vyhlasovatel souteze a sponzor, ktery venoval vecnou cenu. Spravne zodpovedelo vice lidi / nekteri se souteze ucastnili s tim, ze vyhru venuji detem, ktery treba vanoce nemely tak opulentni a skvely, jako vetsina z nas. Tedy charita. Los urcil vyherce - Petu Sybola - vyhra je nezpochybnitelne jeho. Ocekaval jsem vsak - trochu naivne - v trochu lidsky rozmer, kdy v pripade ucasti tymu/jedince s charitativnimi umysly putuje obdobna cena ci jeji cast prave na dobrocinne ucely, jak je v zapadni solidarni spolecnosti naprosto samozrejme. Zvlaste, kdyz vyhru deli jen "los".

Prislo mi to za macforum jako jedinecne gesto. Ale mozna se tu zbytecne sentimentalne rozplyvam, protoze los je los a podminky jsou podminky a nedocenitelna detska radost potrebnych musi pockat.

Dovolim si novorocni citat (volne citovano):
"Problemem tohoto sveta neni, ze nedokaze nasytit hladove, ale ze nedokaze nasytit bohate" Agnese Bojaxhiu

Novorocnim idealum a predsevzetim zdar!

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Hrajte s námi o Porsche

Příspěvek od Jadro » 01 led 2014 15:32

Nic proti tvoji uslechtile myslence. Ale vyhrou je auto ovladane pomoci BT z iPhonu. Co s tim ty deti asi budou delat? Bude to dar k nicemu. Cimz absolutne nechci rict, ze jsem proti tvemu navrhu. Jen mi to postrada smysl...

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Hrajte s námi o Porsche

Příspěvek od lulu » 01 led 2014 15:45

no myslim ze telefon s androidem ma dnes snad kazdej vychovatel/ka v decaku (tam jsou i tablety) či matka samoživitelka, aspoň co znám. Poslední roky totiž moc levných telefonů bez androidu není. Navíc to většinou dostávají darem. A to jsou fakt treba rodiny v poměrně hluboký chudobě, kde se dávají k Vánocům jetý dárky po známých.

Technický podrobnosti samozřejmě neznám /podporované verze etc./, ale dost dobře znám obrovskou touhu kluka po autíčku na dálkové ovládání, zvlášť když ví, že jej pravděpodobně nikdy nedostane

Uživatelský avatar
petr.sybol
Příspěvky: 559
Registrován: 22 led 2013 14:58
Bydliště: Praha

Hrajte s námi o Porsche

Příspěvek od petr.sybol » 01 led 2014 16:18

Zdravim vsechny, jako vyherce si tedy dovolim take prispet, ac jsem se puvodne nechtel do dane veci michat. Vyhra je jen jedna a dle pravidel, pokud budou stejne odpovedi, bude vylosovan jeden, coz jestli chapu spravne, losovani jiz bylo ucineno a na jeho zaklade jsem byl vylosovan a informovan, tudiz s vyhrou nalozim dle vlastniho uvazeni nehlede na zdejsi reakce, at uz Lulu ci ostatnich.

Zamer Lulu velmi uslechtily a sam ho take vitam, aniz bych takovy zamer potreboval slyset, ale vzhledem k danemu faktu, ze vitezem jsem ja, si nemyslim, ze je vhodny, protoze mam vlastni hlavu, byt respektuji a doufam, ze Lulu si nejdrive mohl myslet, ze vyherci jsme dva.

S vyhrou mam vsak podobny zamer, ale konkretni podobu jeste nemam. Ta obecna, ktera jiz byla recena je totiz velmi jednoducha. Vzhledem k tomu, ze k ovladani je potreba Android/iPhone, je cileni v tomto pripade ponekud tezsi, ale s pritelkyni, ktera je zdravotni sestra, jiz premyslime o nekolika variantach. Pokud se tak stane, tak s urcitosti nebudu auticko predavat nejake organizaci, ci osobe jednajici, ale pouze konkretnimu diteti. Druhou variantou je, ze v rodine mame 11ti leteho lehce retardovaneho chlapce Jirika, ktery je na urovni 5ti leteho ditete.

Timto za me vse. :-)
Naposledy upravil(a) petr.sybol dne 01 led 2014 16:55, celkem upraveno 2 x.
| iPhone 12 Mini 64GB |
| iPad Pro M1 2021 | Apple TV 4K 2022 |

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: Hrajte s námi o Porsche

Příspěvek od lulu » 01 led 2014 16:37

supr, diky vam za velkorysost!

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Hrajte s námi o Porsche

Příspěvek od Jadro » 01 led 2014 16:52

Aha, nevedel jsem, ze to funguje i na Android. Ve vlaknu se soutezi se psalo jen o Apple. Ted uz mi to smysl dava ;-) Dik za objasneni.

A vyherci gratulace :-)

Uživatelský avatar
petr.sybol
Příspěvky: 559
Registrován: 22 led 2013 14:58
Bydliště: Praha

Hrajte s námi o Porsche

Příspěvek od petr.sybol » 01 led 2014 16:54

Diky, take to s urcitosti nevim, kouknu na web se specifikacemi. :-)
| iPhone 12 Mini 64GB |
| iPad Pro M1 2021 | Apple TV 4K 2022 |

Odpovědět