IOS vyvojar vs java/.NET mzda

Věnujete se vývoji aplikací pro Mac OS X, iOS nebo třeba webových služeb spojených s Apple produkty. Nabízíme prostor pro sdílení zkušeností.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
radovan255
Příspěvky: 1
Registrován: 31 led 2016 13:23

IOS vyvojar vs java/.NET mzda

Příspěvek od radovan255 » 31 led 2016 13:38

Ahojte, chcem sa spytat, ako su hodnoteny vyvojari ios v porovnani s .NET alebo java. Pracujem ako .NET vyvojar v C# a je to viac menej istota. Ponuk vela, plat 1500e bezproblemov v kazdom vacsom meste (mometalne Zilina). Kedze moja laska v apple zariadeniam neuticha, priam eskaluje,zacal som sa venovat vyvoju pre Ios. Prva appka je uz na ceste. Avsak pri prezerani pracovnych prilezitosti sa ma vzdy zmocni neistota. Ponuk je niekolko nasobne viac na C# atd. Skusil som v Bratislave jeden pohovor, kde mi ponukli nastup 900e v hrubom ako junior Ios developer. Viem ze o platoch sa nehovori(mozete mi odpisat aj prostrednictvom PM), ale bol by som vdacny za info ohladom mzdy vyvojara pre tuto plaformu. Nemusia to byt konkretne cisla junior/senior, staci porovnanie s vyssie spomenutymi. Dakujem

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: IOS vyvojar vs java/.NET mzda

Příspěvek od tlacenka » 01 úno 2016 04:06

zajimavy pokus, jak se zeptat na praci:)
takhle..subjektivne... pokud umite programovat, tak udelejte aplikaci "bokem" tzn vedle sveho hpp.
pokud bude uspesna, tak budete profitovat primo vy, pokud ne, tak ne :)
pokud budete zamestnanec, dostanete svou fixni mzdu i presto, ze vasi aplikaci za dolar si stahlo milion lidi...
u aplikace je dulezity napad (pokud ma byt dobra) a nebo grafika (pokud je nutna aby prodavala)
to, pro jakou platformu uz je podruzne...

Odpovědět