[Aplikace] Platby QR - zjednodušení plateb mezi přáteli

Věnujete se vývoji aplikací pro Mac OS X, iOS nebo třeba webových služeb spojených s Apple produkty. Nabízíme prostor pro sdílení zkušeností.

Moderátoři: MichalM.Mac, Macforum_Admin

Odpovědět
Lifeplus
Příspěvky: 27
Registrován: 10 úno 2013 22:59

[Aplikace] Platby QR - zjednodušení plateb mezi přáteli

Příspěvek od Lifeplus » 28 čer 2017 11:11

Zdravím všechny,

rádi bychom Vám představili novou aplikaci Platby QR, která slouží ke snadnému generování QR kódů pro platbu.

V aplikaci si může uživatel uložit své účty a poté QR kódy jednoduše generovat. Podporujeme téměř všechny české banky a není problém si přidat účet s libovolným kódem banky. Uživatel může k platbě přiložit i zprávu nebo variabilní symbol pro snadnou identifikaci platby. Po vygenerování kódu vidí, jaké informace QR kód obsahuje a následně může kód nasdílet například přes email, WhatsApp, Messenger nebo nějakou jinou aplikaci.

Aplikace je a bude zdarma. Měli jsme sami problém, který jsme aplikací vyřešili a chtěli bychom jej pomoci vyřešit i ostatním lidem. Budeme rádi, když se na aplikaci Platby QR podíváte.

Plánuje se například podpora Apple Watch, 3D touch, iMessage, Siri. Aplikace je dostupná pro iOS (https://itunes.apple.com/gb/app/platby- ... 15953?mt=8), Android (https://play.google.com/store/apps/deta ... ents&hl=en) a je v přípravě i web (http://platbyqr.cz).

Odpovědět