IOS vývojář hledá sponzora

Věnujete se vývoji aplikací pro Mac OS X, iOS nebo třeba webových služeb spojených s Apple produkty. Nabízíme prostor pro sdílení zkušeností.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
funn3r
Příspěvky: 19
Registrován: 04 úno 2013 18:37
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

IOS vývojář hledá sponzora

Příspěvek od funn3r » 07 lis 2013 21:19

Dobrý den,
už jsem možná psal podobný příspěvek, ale bouhžel mě nikdo nikdy nevyslyšel. A proto zkouším štěstí znovu.

Kdo jsem ?
Jmenuji se Adam Zikmund a bydlím v Ostravě, momentálně studuji 2 ročník VŠB-FEI. Velice rád se věnuji programování a produktům od Applu, nejsem žádný slepý fanda, ale líbí se

mi hlavně politika vývoje aplikací pro jejich zařízení. Proto jsem se také před rokem a půl začal sám od sebe učit Objective-C, nativní jazyk potřebný pro vývoj aplikací

právě pro tuto platformu.

Co jsem už udělal ?
Má první aplikace byla opravu jen čistě testovací, abych si osahal jak funguje schvalovací proces do Appstoru, také jak funguje update, lokalizace aplikace a tak dále.
K mému údivu se ale týden držela jako nejprodávanější aplikace v českém Appstoru, mohu dokázat snímkem z obrazovky. Bohužel i když byla na prvním místě sotva mi vydělala to

co jsem zaplatil vůbec za roční předplatné developer accountu (2000 kč).
Druhou aplikaci, kterou jsem dokončil nedávno je peněženka, jde opravu jen o jednoduchou aplikaci u které jsem si právě kladl za cíl jednoduchost a lehkou ovladatelnost.
Tato aplikace má již také pár stažení.

Odkazy
1 aplikace (Vzorečky) - http://1url.cz/mEof
2 aplikace (Peněženka) - http://1url.cz/Uw3K


Co vlastně chci ?
Jelikož jsem student, tak nemám moc příjmu, dělal jsem i birgády, ale bohužel časově jsem to moc nestíhal se školou a do toho ještě programovat v jiném jazyce než nás učí.
Už tak jsem do toho vrazil dost svých peněz, nemálo mě stál macbook, nutný pro vývoj v Xcodu, pro testovaní iPod Touch 4 generace a roční předplatné developer účtu, které

trochu vynegoval onen příjem z první aplikace. Bohužel po příchodu iOS7 přestala platit podpora iOS pro iPod Touch 4 generace a momentálně nemám na čem pořádně testovat své

aplikace. A proto bych potřeboval nějaké zařízení které podporuje právě iOS7(nejlépe iPad/mini).Chtěl bych tedy tímto požádat někoho kdo vkláda důvěru mladým lidem a chce je

nějak podpořit. Vím, že to asi opět dopadne stejně jako minule, a nikdo se neozve. Ale proč to nezkusit, když si chci splnit svůj sen a živit se tím co mě opravdu baví. Pokud

jste to přečetli až sem, tak děkuji za Váš čas.

S pozdravem Adam Zikmund.
www.adamzikmund.cz

Uživatelský avatar
lanny
Příspěvky: 1820
Registrován: 01 srp 2012 08:51
Kontaktovat uživatele:

Re: IOS vývojář hledá sponzora

Příspěvek od lanny » 11 lis 2013 11:41

Tak já ti odpovím.

Pravděpodobný důvod, proč na to nikdo nereaguje je, že toto není "investorské" forum. Navíc, business vývoje aplikací není charita - tedy já bych ti iPad jen z dobroty duše nekoupil. Tvoje výzva postrádá nějakou konkrétnější nabídku sdílení výsledků tvého potenciálního úspěchu.

Lanny

Ral
Příspěvky: 2
Registrován: 29 lis 2013 15:59

Re: IOS vývojář hledá sponzora

Příspěvek od Ral » 29 lis 2013 16:20

No tak na zaklade toho, ze umis udelat aplikaci zobrazujici vzorecky, te asi nikdo sponzorovat nebude :) Zadarmo ti nikdo nic neda. Problem je u tebe uz vyber platformy. Doporucuji ti Apple prodat a prozatim - nez vydelas nejake penize - se venovat vyvoji pro Android. Na vyvoj ti bude stacit PC za 10 - 12k s Linuxem, nemusis ani platit Windows. A k tomu par telefonu po 3 - 5 tisicich na testovani. A zadne rocni poplatky.

Odpovědět