Hlásenia na Apple Watch

Chcete se zeptat na něco autorů serveru Jablíčkář.cz, případně jim navrhnout zlepšení jejich webu. Zde je pro to prostor

Moderátoři: terry, jablickar

Odpovědět
Richard_P

Hlásenia na Apple Watch

Příspěvek od Richard_P » 02 úno 2019 08:44

Od včera mám AW 4, avšak mám problém s hláseniami, konkrétne Gmail. Nemám ho ani v ponuke, na iP chodia, do hodín nie. To isté aj s Messengerom, ten mám aj v hodinach a nič. V porovnaní so Samsungom Gear sa mi zdá celé ovládanie hodín o niekoľko tried zložitejšie, kde stačilo jedno gesto, tu preklikavanie a listovanie.

rony
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlásenia na Apple Watch

Příspěvek od rony » 02 úno 2019 10:15

v app Watch na iphone mas ako nastavene notifikacie?

rozumies sposobu ako spolupracuju aw s iphone pri hlaseniach? ze zapipa a zobrazi sa vzdy na tom zariadeni s ktorym akurat robis? tj ak drzis iphone tak pride tam ak mas iphone locked a schovany tak na aw?
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Macbook Air i7  iPhone 1 / 4 / 5S /6S plus  iPad Pro  Pencil  TV4  WATCH  AirPods

Richard_P

Příspěvek od Richard_P » 02 úno 2019 14:43

Rozumiem, ze ak robim s iP, tak na AW nic nepride. Nerozumiem, preco mam len par appiek na vyber v AW...
Přílohy
642354BF-EB7D-4148-BF40-64D902651ED4.jpeg

rony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rony » 02 úno 2019 15:34

nikdy nie su vsetky

a na notifikacie nemusi byt dana app v aw.

hovoril som ze pozri do nastaveni notifikacii nie zoznam dostupnych app

takisto si pozri nastavenie notifikacii v iphone ak ich zakazes v nom plati to aj pre aw
 Macbook Air i7  iPhone 1 / 4 / 5S /6S plus  iPad Pro  Pencil  TV4  WATCH  AirPods

Richard_P

Příspěvek od Richard_P » 06 úno 2019 22:22

Keď som upravil hlasenia v iPhone, aby sa zobrazovali na zamknutej ploche tak to ide. Taketo nastavenie ma ale teda vobec netesi, kde je ta proklamovana bezpecnost & ochrana sukromia?

rony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rony » 07 úno 2019 08:28

Nerozumiem ti.Skus nad tym trosku badat, pretoze panbohvie ako si si to ponastavoval a asi by bolo nadlho snazit sa ti opisovat vsetko do detailu, ked je celkom mozne, ze vyznam niektorych nastaveni chapes sirsie alebo inak ako v skutocnosti je.

Navzajom suvisi

1. nastavenie v iOS: Nastavenia -> Hlasenia
2. nastavenie v appke Watch -> Hlasenia

Stale si aj tak nepovedal aky zoznam app je podla teba neuplny. Uz som ti vyssie o tom pisal, ze nie kazda app ma svoju verziu pre AW ale na to, aby ti z iphone app chodili notifikacie aj na AW nepotrebujes mat tuto app aj v AW.

Akonahle si VYPNEM notifikacie v iOS Nastavenia, Hlasenia u danej app, tak potom nemoze figurovat v Watch -> Hlasenia.

Ked v iOS Nastavenia Hlasenia danej app len vypnem moznost zobrazit na LockScreen, rozhodne nezmizne zo zoznamu Watch -> Hlasenia.
Som si tym isty, pri pisani som si to OVERIL. Zmizlo to AZ po vypnuti vsetkych moznosti: Zamknuta plocha, Centrum hlaseni, Bannery.
Dokonca to nezmizlo ani ked som vypol v IOS Nastavenia Hlasenia danej app NAHLADY.

Pomoze ak presnejsie opises alebo dokumentujes modelovy vzor nastavenia hlaseni u teba.

Poznamku s bezpecnostou chapem ako pokus zatiahnut do tvojho problemu neidentifikovatelnych vinnikov a pokus o flame. Nepokracuj v jeho rozvijani pretoze je to podpasovy argument :) vzdy pred silnymi vyhlaseniami si spomen na
Od včera mám AW 4

Richard_P

Příspěvek od Richard_P » 07 úno 2019 16:14

Cele to proste funguje inak ako so Samsung Gear. Do neho mi chodili notifikacie, po zmene telefonu som nemenil nastavenia v Hlaseniach a bol problem.
Bezpecnost chapem asi tak, ze ked sa Ti zobrazuju spravy na zamknutom smartfone, moze si ich precitat kazdy.

Richard_P

Příspěvek od Richard_P » 07 úno 2019 16:31

Teraz som to nafotil, Gmail som vypol v Hlaseniach na zamknutej ploche a okamzite to zmizlo aj z AW4, zapol som hlasenia na Zamknutej ploche a okamzite sa vratilo hlasenie ak do Apple Watch.
Podobne to robi aj znamym, s ktorymi som to konzultoval.
Přílohy
7AD39E74-6EC9-4266-A976-A24C9AE8EA87.jpeg
8F6B12D9-FE1C-4573-81C2-4C24B2DCA5D1.jpeg

Odpovědět