Prosim o pomoc

Chcete se zeptat na něco autorů serveru Jablíčkář.cz, případně jim navrhnout zlepšení jejich webu. Zde je pro to prostor

Moderátoři: terry, jablickar

Odpovědět
Luciannek

Prosim o pomoc

Příspěvek od Luciannek » 27 pro 2012 21:28

Zdravim, hledam nekoho kdo by mi pomohl. Jako darek jsem dostala ipad mini, ale jsem naprosto zmatena. Potrebovala bych poradit, jak smazu aplikace popripade hry ktere byly nebo jsem stahla a chci je vymazat??? Nebo jak presunu ikony na jinou plochu? Zkousela jsem podle navodu, ale ikona se ani nezatrepala natoz pohla.... Jsem v koncich.... Nasel by se nejaky odbornik...?

CrusoeCZ

Re: Prosim o pomoc

Příspěvek od CrusoeCZ » 28 pro 2012 15:49

Na to opravdu nepotřebujete žádného extra odborníka.
Podržte delší dobu (cca 2-3s) prst na jakékoli ikoně aplikace až se všechny ikony začnou třást a v levém horním rohu každé z nich se objeví křížek. Uvolněte prst a ťuknutím na křížek aplikaci smažete a přetažením ikony jinam, třeba i na jinou plochu, jí přesunete.
Pokud vám tento postup nefunguje, ještě se ozvěte, je možné, že vám někdo aktivoval nějaké omezení.

Luciannek

Příspěvek od Luciannek » 29 pro 2012 10:28

Ikonu muzu drzet klidne i minutu a ona se proste nezatrepe ani zadny krizek se neobjevi...tak nevim co s tim

kafejo

Příspěvek od kafejo » 29 pro 2012 12:50

Tak to bude problem nekde v prstech :)

Zkuste přístoj restartovat ->zmacknete tlacitko pro zapnuti (to nahore) a zaroven zmacknete i home button (to dole uprostred) a drzte dokud se pristroj nevypne, pak jej hned pustte a pockejte az pristoj najede.

Pokud ani to nepomuze tak predpokladam ze je novy a je tam nejnovejsi iOS (systém), kdyztak zkuste do nastaveni -> obecne-> aktualizace systemu jestli mate posledni verzi. (i kdyz je to blbost, ale nic jineho me uz nenapada.)

Luciannek

Příspěvek od Luciannek » 29 pro 2012 16:43

Tak je mozne, ze je to rukama :D zkusim a snad to pujde....jinak dekuji za rady

CrusoeCZ

Příspěvek od CrusoeCZ » 31 pro 2012 11:37

Předpokládám, že iPad je váš soukromý (nikoli firemní) a že nemáte Jailbreak.
V opačném případě se totiž dají ikony "zamknout".
Nastavení-Obecné-Omezení máte vypnuto?

Odpovědět