Safari problém (iMac)

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hallfdann
Příspěvky: 73
Registrován: 12 srp 2012 21:58

Safari problém (iMac)

Příspěvek od Hallfdann » 05 úno 2014 15:35

Zdravím,

mám fakt supr "špek" z iMacu. Mám ho tak 4 dni novej.

Můj web http://www.davidsalcer.cz se mi v tom trhá. Respektive ta prezentace fotek a pak tlačítka v menu a boxu jakoby ignorovaly CSS deklaraci ease in-out kdy maj ten transition efekt apod dělat pomalu.

Na Macbooku safari, iPhonu, na Windowsech nikde proste nejni problem at mam jakykoli prohlizec.

Jen ted 4 dni starej iMac a v jeho safari mi to nejde. Kdyz si zapnu v iMacu chrom ci firefox tak to de.



Me jde hlava kolem a naprosto nechápu čím to je. Co s tim Safari je protože evidentně je problém v Safari na Macu.


Prosím o pomoc :-/
Awww maaan!

Uživatelský avatar
Schumi
Příspěvky: 1189
Registrován: 31 črc 2012 13:21
Bydliště: Příbor

Re: Safari problém (iMac)

Příspěvek od Schumi » 05 úno 2014 15:56

Sice ti neporadím, ale u mne na nejnovějším iMacu jede v Safari vše bez problémů ... (myslím tím tvoje stránky)

Uživatelský avatar
Hallfdann
Příspěvky: 73
Registrován: 12 srp 2012 21:58

Re: Safari problém (iMac)

Příspěvek od Hallfdann » 07 úno 2014 12:37

Nejlepší je, že pak na dalších webech který sem dělal, mám prezentace stejný jako na svým webu - Tam jdou na obou v pohodě.
A když je třeba načtu zas za půl dne, tak jdou sekaně...

Kdežto můj web jde pořád sekaně.

Zkoušel jsem vývojářský nastavení, vyčištění všech dat, caschek atd nic nepomáhá.

Naprosto to nechápu, ale vůbec, protože je to uplně iracionální problém. Jen u mě, jen v safari, jen můj web.

Neměnil jsem na webu ani písmenko, všude na ostatních OS a zařízeních funguje.


Web mám u Active24 ale pochybuju, že je chyba tam protože ostatní zařízení zobrazujou správně.



Jde nějak reinstalovat Safari?
Awww maaan!

Uživatelský avatar
Hallfdann
Příspěvky: 73
Registrován: 12 srp 2012 21:58

Re: Safari problém (iMac)

Příspěvek od Hallfdann » 07 úno 2014 12:59

Nainstaloval jsem tento update, i přesto, že appstore nenabízí žádné nové updaty. Takže asi nějakej dobrovolnej custom/optional?

Každopádně popis updatu je jasnej, stabilita, zabezpečení a pak Safari 7.0.1 sice v tom neadresujou, žádnou úpravu a zlepšení zobrazovaní, spíš pomohlo, že se to moje Safari "hnulo" trochu přeinstalovalo a proto už se zobrazuje korektně můj web.

Já v to doufám, že to tak zůstane, protože ostatní moje weby s tou samou prezentací se sekaly jak kdy.


Zde je update kdyby sen zabrouzdal někdo s podobným problémem:
http://support.apple.com/kb/DL1715
Awww maaan!

Odpovědět