Mail nestahuje zpravy ze seznamu

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
HonzaS78
Příspěvky: 3
Registrován: 03 bře 2014 13:42

Mail nestahuje zpravy ze seznamu

Příspěvek od HonzaS78 » 03 bře 2014 13:45

Ahoj jablickari,

mam par dnu novy mac a nedari se mi vyresit situace se stahovanim posty. Ucet mam pridany, stahne cca 10% z posty (od roku 2008 do roku 2009), ale novejsi vubec. Gmail ucet stahl v pohode.

Netusite nekdo odkud vitr vane?

Diky moc za radu,

Honza

Uživatelský avatar
Brozik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2014 18:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Mail nestahuje zpravy ze seznamu

Příspěvek od Brozik » 03 bře 2014 19:06

Ahoj,

měl jem naprosto stejný problém asi před měsícem, kdy jsem si pořídil MacBook Air a vyřešila to nová aktualizace OSX a potom jsem ten účet smazal a vytvořil dle seznamáckého návodu znovu (přesně na aplikaci Mail) je to v nastavení seznamu. Nastavil jsem to přes imap a jede to super, sice to má trochu zpoždění, takže třeba v iPhonu nebo v iPadu či přímo ve webovém rozhraní to mám rychleji ale během minuty to je i na macu :-)
Zakladatel a šéfredaktor iPure.cz. Apple Trainer v iLumio.cz

Uživatelský avatar
JancakV
Příspěvky: 82
Registrován: 08 srp 2012 08:28

Re: Mail nestahuje zpravy ze seznamu

Příspěvek od JancakV » 03 bře 2014 19:30

Seznam má zvláštní problémy. Například Mail si stáhne nové zprávy, ale některé se po pár vteřinách od stažení ztratí a to doslova. V aplikaci Mail tyto zprávy nikde nejsou a našel jsem je až ve webovém rozhraní seznamu. Označené jako nepřečtené v doručené poště a neoznačené jako spam. Mail.app tyto maily nevidí. Tento problém jsem vyřešil jednoduše, přestal jsem seznamáckou adresu používat. Je tolik spolehlivějších možností.

Doplňuji: používal jsem na Seznamu IMAP
Naposledy upravil(a) JancakV dne 04 bře 2014 11:16, celkem upraveno 1 x.
grafik, fotograf a snílek

Pokud něčemu nerozumíte, je lepší se zeptat, než si vytvářet domněnky. ;-)

Uživatelský avatar
jerry00
Příspěvky: 235
Registrován: 14 črc 2012 15:03

Re: Mail nestahuje zpravy ze seznamu

Příspěvek od jerry00 » 03 bře 2014 19:41

Seznam poslední min. půl roku blbne na kvadrát. Mám přes Seznam několik účtů a dělá si to cochcárnu (Používám ale PoP).Chvíli to stahuje normálně, pak zase ne. Musím restartnou Mail, pak to zase chvíli bendže... Ale jen v OSX. Na Widlích žádné problémy nemám. Navíc opakující se problémy s přehráváním videí.

HonzaS78
Příspěvky: 3
Registrován: 03 bře 2014 13:42

Re: Mail nestahuje zpravy ze seznamu

Příspěvek od HonzaS78 » 04 bře 2014 11:03

Pratele, dekuji za rady, pomohly.
Nicmene objevil se dalsi problem.
Nyni mam tedy emaily vsechny v inboxu, ale z nejakeho zahadneho duvodu se nektere (prevazne ty prvni) velmi dlouho nacitaji (nekolik desitek sekund).
Ma nekdo podobnou zkusenost/radu jak toto resit/v cem je zakopany pes?

Predem dekuje,
Honza

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Mail nestahuje zpravy ze seznamu

Příspěvek od MICKI2701000 » 04 bře 2014 16:01

No mne to ukazovalo nejakou spravu tu sem odstranil ale ve finale se v kosi objevila jina. Nebo viz me slavne presouvani mailu z dorucene do slozky archiv z 4500 mailu jichy mam ted 30000, takze prace na dlouhe jarni veceri? Ani je neumi odfiltrovat dle messageid, tj. jednu po druhe. Taky imap
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Odpovědět