Multiple Desktop - zablokování automatického přepínaní

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Orxion
Příspěvky: 133
Registrován: 31 črc 2012 11:55
Bydliště: Zlín

Multiple Desktop - zablokování automatického přepínaní

Příspěvek od Orxion » 25 črc 2018 17:46

zdravím, používá někdo pls multiple desktop? tedy více ploch a jen přepínat mezi nimi ..

používám to rád a dlouhodobě, ale nemůžu přijít na jednu věc .. když si něco otevřu (často mě to dělá jdownloader, a pak cokoliv co běži pod parallels) tak si pracuju na své ploše a najednou se mě to přehodí na jinou plochu, protože aplikace pod Parallels dokončila makro a chce se pochlubit výsledkem .. tak se přepnu zpátky na původní plochu, a za chvíli mě to zase hodí zpáty ..

občas už mě chytá rapl a mám pocit že vyhodím počítač z okna .. nedá se to nějak zablokovat? já si chci určit sám kterou plochu budu používat a jenom já bych měl být schopen přepínat mezi plochama .. žádný skript, OS, prostě nikdo jiný .. občas mě to vážně se*e

neporadí někdo pls?

lipon
Příspěvky: 1617
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Multiple Desktop - zablokování automatického přepínaní

Příspěvek od lipon » 27 črc 2018 13:32

japko->System Preferences->Mission Control-> volba When switching to an application, switch to a Space with open windows for the application
ty to asi budeš chtít nemít zatrhnuté
vyzkoušej, jak se ti to bude chovat s požadovanýma aplikacema

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: Multiple Desktop - zablokování automatického přepínaní

Příspěvek od Honza.Mac » 04 zář 2018 11:31

annashetty píše:Našel jsem vaše webové stránky ideální pro mé potřeby. Obsahuje úžasné a užitečné příspěvky. Pokračuj v dobré práci
run 3
Tak to je jen dobře že toto fórum uspokojilo tvé potřeby.
Jen jsem ti chtěl Sašo říci, jdi do prdele !!!!
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Odpovědět