Apple Configurator 2 a High Sierra

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Uživatelský avatar
Akuba
Příspěvky: 87
Registrován: 10 zář 2012 21:19

Apple Configurator 2 a High Sierra

Příspěvek od Akuba » 04 říj 2018 08:33

Prosím o radu s instalací Configuratoru.

Používal jsem verzi 1, ta už nyní není podporována. Po letech potřebuji znova nainstalovat Configurator (aktuální verze 2.8.1.), ta je čerstvě po aktualizaci dostupná jen pro Mohave. Koukal jsem, zda jde stáhnout mimo app store, třeba z nějaké apple support stránky, ale nikde jinde k dispozici není. Máme na macích High Sierru a upgradovat nemůžeme.

Díky předem za tipy.
Jakub

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple Configurator 2 a High Sierra

Příspěvek od MichalM.Mac » 12 říj 2018 11:03

Někam ti pak můžu nahrát 2.7.1 z mého AppleID. Nicméně pro iOS 12 zařízení a do budoucna stejnak bude potřebovat Mac, který můžete držet aktuální.

Uživatelský avatar
Akuba
Příspěvky: 87
Registrován: 10 zář 2012 21:19

Re: Apple Configurator 2 a High Sierra

Příspěvek od Akuba » 12 říj 2018 15:47

Děkuju, takže pokud už je na iPadu iOS 12, bude mi ta předchozí verze k ničemu? Asi bude nejlepší sehnat někoho, kdo už přešel na Mohave. Pár lidí v okolí znám, tak snad někoho přemluvim :-)

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple Configurator 2 a High Sierra

Příspěvek od MichalM.Mac » 14 říj 2018 11:30

U nás ve firmě kluci sice iOS 12 na iPady dali pomocí Configuratoru, ale hlásili problémy.
Vzhledem k tomu, že Apple to proti iOS 12 vůbec netestuje, tak bych to nedoporučoval.

Odpovědět