Safari - problém s načítáním webových adres

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
RadimX3
Příspěvky: 4
Registrován: 08 dub 2013 10:54

Safari - problém s načítáním webových adres

Příspěvek od RadimX3 » 08 pro 2018 15:42

Zdravím, mám jeden otravný problém se Safari.
Občas se mi stane, že zadám novou adresu do řádku, ale místo toho, aby se otevřela ta nová stránka, tak se jen reloadne ta stávající. A takhle mi to udělá třeba jednou nebo dvakrát či třikrát po sobě, než se ta nová stránka skutečně načte. To samé se mi stává, když otevřu třeba Safari poprvé a jsem na domovské stránce a v adresním řádku nic není, tak když tam napíšu adresu a odentruju, tak se ta asdresa vymaže a řádek je zase prázdný. Stránka se zase načte normálně až na druhý nebo třetí pokus. Je to docela otravný a stává se to tak jako náhodně ale poměrně často. Dělá mi to, myslím, od předposlední aktualizace, kterou jsem udělal asi 3 měsíce nazpět. Nesetkal se někdo s něčím podobným?

(MacBook Pro (13-inch, Mid 2010); macOS: High Sierra 10.13.6; Safari 12.0.2 (13606.3.4.1.4))

Děkuju za jakoukoliv pomoc/radu.

Radim

Odpovědět